Stickman Ninja Fight v Para Hileli Mod APK Indir

3.3

Çöp Adam Ninja Dövüşü - Shinobi Epic Battle, oyuncuları efsanevi Ninja karakterleriyle tanışarak yeni bir cennete getiriyor. Bu, oldukça benzersiz oynanışa sahip, günümüzün en çok aranan video oyunudur. Oyunun özelliklerinin karakterin şekillendirilmesiyle mükemmel birleşimi, oyuncuların gizli heyecan verici özellikleri görmesini sağladı. Oyuncular karakterlerini seçme ve diğer rakiplerle savaşma hakkına sahip olacaklar. Bu oyunun süper kahramanı ol çünkü bunu hak ediyorsun.
Download APK
4.5/5 Votes: 576
Updated
1/6/2023
Size
142M
Version
3.3
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ÇELİK BİR RUH İNŞA ET

Stickman Ninja Fight – Shinobi Epic Battle’da bu sefer oyuncular en sevdikleri karakteri seçme hakkına sahipler. Bu karakter, ihtiyaç duyduğunuz her özelliğin yanı sıra yetenekle de eşleşir. Bu karakter, oyun boyunca sizi takip edecek ve daha spesifik olarak, karakterinizi tamamlamak için eşlik eden öğeleri kullanabilirsiniz. Karakterin şekline de keyfi olarak siz karar verirsiniz.
Arkadaşlarınızla tanışacak ve heyecan verici yarışmalarda onlara katılacaksınız. Her maça katılan iki karakter olacak ve burası her karakterin yeteneklerini göstereceği yer. Belirlediğiniz yöne gitmek için karakterinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Her maçta, devam etme şansına sahip olmak için üstesinden gelmen gereken zorluklar var. Rakiplerinizle savaşmak ve kazanmak için kullanışlı özellikleri kullanın.

GÜÇLÜ SAVAŞ

Stickman Ninja Fight – Shinobi Epic Battle’da oyuncuların bile düşünemeyeceği birçok karşılaşma. Bazen karşılaşmalar aynı seviyede olmayabilir veya kimsenin olmasını istemediği savaşlar da olabilir. Oyun size her zaman, devam etme fırsatına sahip olmak için kabul etmeniz ve başa çıkmanız gereken beklenmedik karşılaşmalar sunar. Daha da ilginç olanı, bu ilişkileri görmezden gelmeniz ve sıkı bir şekilde savaşmanızdır.Bu oyunda karakteriniz için 300’den fazla farklı beceriye yükseltebileceğinizi beklemiyordunuz. Bu kadar büyük bir sayı ile, karakterinizin arenada kaçınılmaz olarak önemli bir etkisi olmalıdır. Daha spesifik olarak, her turda, aynı zamanda sahip olduğunuz güç olan başka bir tür beceri toplayacaksınız. Yükseltme sistemi çok büyük ve karakterin gücü, aldığınız gol sayısına bağlı olacaktır.

ÇOK KATLI AÇILIŞ

Ne kadar çok seviye açarsanız, o kadar ödüllendirici sonuçlar alırsınız. Geçtiğiniz her seviye, değerli dersler toplar ve bu, sonraki maçlarda ilerlemeniz için bagajınızdır. Ve ön tarafta kolay seviyeleri kazanırsanız, daha sonra karakterin gücüne göre bir avantaja sahip olursunuz. Kendi karakteriniz de bu sefer Stickman Ninja Fight – Shinobi Epic Battle’ın süper kahramanı.

Bu sayede oyuncular, Stickman Ninja Fight – Shinobi Epic Battle’ın ezici makyajını açıkça görebilirler. Oyuncular farklı hikayeler oluşturabilecek ve karakter için temel becerileri geliştirebilecekler. Her turda değerli eşyalar toplarsınız ve bu değerli bagajdır. Daha spesifik olarak, oyun gittikçe daha iyi hale geliyor ve daha da destansı olmayı vaat ediyor.

What's new

Çöp Adam Ninja Dövüşü - Shinobi Epic Battle, herkesin anlayabileceği kolay ve basit ama güçlü kontrollere sahiptir, bu yüzden sadece atlatmanız, zıplamanız, güçlendirmeniz, muhteşem shinobi olmanız, düşmanı patlatmak için nihai Saldırınızı kullanmanız gerekir.

Video

Images

Download links

How to install Stickman Ninja Fight v3.3 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Stickman Ninja Fight v3.3 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *