Stick Warfare: Blood Strike Para Hileli Mod Apk indir

11.5.1

Download
3.0/5 Votes: 456
Updated
2 Day Ago
Size
55.3 MB
Version
11.5.1
Requirements
Android
Downloads
744
Report this app

Description

Takım ruhu, maçın ruhu olduğu için Stick Warfare: Blood Strike’da kaçırılmaması gereken bir şeydir. Birinci sınıf atışlarla birleştirilen bu yeni aksiyon oyunu, sizin için mükemmel bir oyun alanı yarattı. Oyuncuların ayrıca diğer taraftaki tüm rakiplerle güçlü bir şekilde savaşmak için bir takım oluşturması gerekir. Silah sistemini yükseltmek, beraberindeki ölümcül silahlar da gözden kaçıramayacağınız bir izlenim yaratacaktır. Büyük kazanmak ve yeni savaşlar yaratmak şu anda yapmanız gereken şey.

GÜÇLÜ BİR SAVAŞ OLUŞUMU OLUŞTURUN

Bu savaşta yapacağınız ilk şey, güçlü bir manga oluşturmak için kardeşlerinizi seferber etmek. Bu kadro süreç boyunca sizi takip edecek, bu yüzden dikkatli seçim yapmanız gerekiyor. Özellikle dövüş ruhları yüksek olduğu gibi eşsiz atış yeteneklerini de sergilerler. Yaptığınız şey, eksiksiz bir kadro oluşturmaya ve oyunun gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olmaktır. Her insanın kendine özgü bir misyonu vardır ve bu görevlere bağlı olarak; tüm yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Stick Warfare: Blood Strike, dövüşü yürütmek için eşdeğer bir rakip takım aramak için takım üyelerinin sayısına bağlı olacaktır. İki taraf da özel yetenekleriyle en yüksek şutları gerçekleştirecek; karşı tarafın takım üyelerini havaya uçurmak için kuvvetli bir şekilde saldırmanız gerekir.

TAM POTANSİYELİNİZİ GÖSTERİN

Oyun, büyük savaşa katılmanız için size çeşitli benzersiz silahlar verecek. İki takım birbirine karşı yarışacak ve ardından size oyunda çeşitli başka destek özellikleri verilecek. Bu özellikler sayesinde ölümcül düşmelerin üstesinden gelebilir veya daha birçok kişiye saldırmak için ayağa kalkabilirsiniz. Özellikle Stick Warfare: Blood Strike’da inisiyatifi ele geçirmek için takım arkadaşlarınızla da koordinasyon sağlamalısınız. Oyuncuların ayrıca, rakiplerini yenmek için fünyelerin yeni el bombaları gibi daha temel araçları kullanması gerekiyor. Ne kadar çok rakibi yenerseniz, kazanma şansınız o kadar artar. Üstelik harika bonuslar ve puanlar da kazanacaksınız. Bununla birlikte, sizin için belirlenmiş birkaç önemli zorluk da olacak ve oyunu daha da özel kılan, bu zorluklar.

YÜKSELTİN VE YENİ SİLAHLAR EKLEYİN

Oyuncular, kendi dramalarını yaratmak için farklı takımlarla karşılaşacaklar. Daha spesifik olarak, bir dizi en yararlı yükseltmeyi de kullanmış olmanız yardımcı olacaktır; Bu yükseltmeler sayesinde büyük şokların üstesinden gelebilirsiniz. Kendi cephaneliğinizi sınırlamak ve korumak için silah kullanma düşüncesine dikkat etmeniz gerekiyor. Silahlar da yenilenecek ve yeteneklerinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olmak için koleksiyona eklenecek. Aynı zamanda düşmanın yaydığı mermilerden korunmak için güvenli bir koruyucu film de kullanmanız gerekiyor. Daha spesifik olarak, bu kurşun geçirmez zar, daha güçlü olmanıza ve büyük rakiplerle saldırmanın üstesinden gelmenize yardımcı olur. Duruma hakim olursanız kazanma şansınız olacak ve ayrıca daha zayıf olanlara saldırmak için her duruma güvenmeniz gerekiyor. Soy, onların gücünü temsil edecek ve tüm benzersiz yeteneklerinizi göstermek için ona güvenmeniz gerekiyor.

BAZI ÖZELLİKLER

Doğru silahları seçin ve tüm dünyada büyük cephede büyük rakiplerle savaşmaya başlayın. Bu harika savaşlar için güçlü bir manga oluşturmak için benzer düşünen arkadaşlar bulun. Bu oyunda en unutulmaz saldırıları oluşturmak için yenilik yapın veya yeni silahları yükseltin. Düşmana cesurca saldırabilmek için güvenli koruma çerçeveleri geliştirmek üzere bir dizi yeni beceri eklendi ve bunları uyguladı. Çeşitli yeni savaşların kilidini açın ve benzersiz izlenimler yaratmak için takım arkadaşlarınızı farklı yerlere götürün.

 

 

Video

Images

Download links

How to install Stick Warfare: Blood Strike 11.5.1 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Stick Warfare: Blood Strike 11.5.1 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *