Stick War Legacy Elmas Hileli Mod Apk indir

2023.1.3

Download
2456/5 Votes: 4
Updated
4 Day Ago
Size
118 MB
Version
2023.1.3
Requirements
Android
Downloads
234
Report this app

Description

Stick War: Legacy, oyuncuların geliştirmek ve onu yaklaşan düşmanlardan korumak için bir ülkeye sahip olacağı bir oyundur. Krallığı kurmak, birçok kaynak elde etmek ve düşmana saldırmak için strateji seçeceksiniz. Aynı zamanda askeri türlerdeki çeşitlilik, seçeneklerde de belirli bir çeşitlilik yaratmaktadır. Bu yüzden diğer birçok maçı geçmeniz ve belirli miktarda kaynak biriktirmeniz gerekecek.

ORDUNUZ İÇİN HARİKA GÖRÜNÜMLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Stick War: Legacy’de birliklerinizin görünümünden sıkıldıysanız, onlara bir görünüm açmayı göz ardı edemezsiniz. Spesifik olarak, Undead görünümünü açabilirsiniz ve askerlerin görünümünde gözle görülür bir değişiklik göreceksiniz. Tamamen etkilenmiş ve savaşa katılmaya hazır bir şekilde gözlerinizin önünde belirecekler. Aynı zamanda yeni eklenen skinler ile ordunuzun eskisinden daha mücadeleci ve güçlü hale geldiği hissine kapılacaksınız. Yeni görünümlerin kilidini açmanın yanı sıra, bu oyunun Endless Deads modundaki bazı ayarlamaları da göz ardı edemezsiniz. Bu mod artık sizin için doğru olan zorluğu kolayca seçebilmeniz için üç farklı oyun moduna sahiptir. Aynı zamanda, sürekli olarak size doğru hareket eden zombi lejyonlarıyla savaşmak için ordunuzu kontrol edeceğiniz için bu modun oynanışı tamamen anlaşılır. Sayıları oldukça fazladır, bu nedenle yeterli güç ve destek öğeleri hazırlamanız gerekecektir.

ÜLKENİ İNŞA ET VE DÜŞMANA SALDIR

Oyuncular, Stick War: Legacy’de madencilik için kaynaklarla dolu bir alan ve korumak için hayati bir heykel alacaklar. Yapmanız gereken ilk iş, bir altın avcısını kontrol etmek ve onu altın kaynakları alanına taşımak. Aynı zamanda hareketlerini cevher madenciliğine kadar kontrol edeceksiniz. Madencilik yeterli seviyeye geldiğinde madenci otomatik madenciliğe geçecek ve siz de ordunuzu kontrol etmeye başlayacaksınız. Ekranın sağ tarafında, aynı anda karakteri kontrol etmek için birlikleri geri çekme ve koruma emirleri var çünkü karakter sayısı daha sonra artacak ve düşman saldırırsa duruma cevap verecek. Aynı zamanda karşı taraftaki düşmana saldırmak için de belirli sayıda birlik hazırlamanız gerekecek. Düşman bölgeleri sizinkine benzer ve onların heykellerini yok ederseniz, etkileyici ödüller kazanır ve kilidini açarsınız.

FARKLI ORDULARIN KİLİDİNİ AÇIN VE GÜÇLERİNİ ARTIRIN

Stick War: Legacy’de oyuncular birçok farklı türde birliğin kilidini açarak güçlerini artırmaya çalışacaklar. Yakın mesafe askerleri, okçular ve hatta etkileyici güce sahip devler olabilirler. Aynı zamanda hepsinin bir bedeli var ve bir ordu kurmak için kaynakları hazırlamak için zaman harcamanız gerekecek. Oradan, altın madenciliğinin verimliliğini ve ordunuzun gücünü artırmanın birçok yolunu bulabileceksiniz. Bunlardan yararlanmanın iki yolu vardır: ordu için öğeler ve yükseltmeler. Yükseltme bölümünde, bölgenizde bulunan birlikleri ve unsurları göreceksiniz. Böylece ordunuzun gücünü artırabilecek, üretilen altın miktarını iyileştirebilecek ve daha birçok faktörü seçip önceliklendirebileceksiniz. Ayrıca, üretim hızını artırmak veya düşmanları yenmek için toparlanmayı hızlandırmak gibi birliklerinizi güçlendirmek için bazı öğeler satın alabilirsiniz ve bunların kullanımda bir sınırı olacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

Düzen İmparatorluğu Klasik Harekatta Oluşuyor Şimdi altı bonus seviye daha içeriyor. Sonsuz Ölüler zombi hayatta kalma modu! Kaç gece yapabileceğini düşünüyorsun? Turnuva Modu! “Crown of Inamorta” üzerinde hak ettiğiniz yeri almak için düzinelerce yapay zeka rakibini yenmeniz gerekecek.
Artık tüm karakterler, görünümlerini özelleştirmek için bir dış görünüm seçebilir. Her biri kendi özel avantajlarıyla birlikte gelen güçlü silahların ve zırhın kilidini açın!

Video

Images

Download links

How to install Stick War Legacy 2023.1.3 Elmas Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Stick War Legacy 2023.1.3 Elmas Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *