Stay Alive v Ölümsüzlük Hileli Mod APK Indir

0.17.0

Stay Alive, dünyanın hayatta kalma savaşıdır; oyuncular, o sırada sorunlu insan bağlamını deneyimleme ve keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Salgının ızdırabı ve zorluğu karşısında hemen hemen tüm canlılar dayanamadı ve üstesinden gelemedi. Ancak, bir tedavi bulmak ve buradaki insanların ölümden daha hızlı kurtulmasına yardımcı olmak için ayağa kalktınız. Akıllı bir oyuncu olun, tüm durumlarla nasıl başa çıkacağınızı bilin ve herkes tarafından sevilen harika bir kahraman olmak için en iyi çözümleri bulun.
Download APK
4.5/5 Votes: 652
Updated
1/15/2023
Size
67M
Version
0.17.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

DÜNYANIN PANDEMİ HİKAYESİ

Stay Alive’a geldiğinizde, önemli değişikliklerle dolu yeni bir dünyaya gireceksiniz. Huzurlu bir yaşam içinde, bir gün bir anda virüs geldi ve hızla topluma yayıldı. İnsan vücudunun büyüme ve yıkım hızı önemli ölçüde zayıflayacak ve zayıflayacaktır. Bu bağlamda yüzlerce insan krizden sağ çıkamamış ve korkunç zombilere dönüşmüş, insan kanı emme konusunda uzmanlaşarak yaşayan diğer birçok insana zarar vermiştir.

MÜCADELE ETMEK VE DELİLLERLE MÜCADELE ETMEK İÇİN ÇÖZÜM BULMAK

Şu anda dünyada zorlu ve tehlikeli bir dönem yaşanıyor; ayağa kalkıp salgınla savaşmak, onları yenmek ve herkes için günlük hayatı geri getirmek için bir çözüm bulmaya kararlısınız… Hayatta kalmak için önce kendi alanınızı yaratmalı ve enfeksiyondan kaçınmak için kendinizi toplumdan izole etmelisiniz. Herkes bu alışkanlığı edinir ve sağduyulu olmak şüphesiz virüs bulaşan insan sayısını azaltacaktır. Ayrıca en önemli şey, yaratıcı olmanız ve virüslerle savaşabilecek ve insan sağlığını koruyabilecek bir aşı oluşturmayı öğrenmeniz gerektiğidir.

DÜNYAYI KEŞFEDİN VE YENİ TOPRAKLARA KURULUN

Stay Alive’a gelen kullanıcılar, daha önce hiç gitmedikleri yerlere gidebilecek, eğlenceli ve heyecan verici hikayeler keşfedebilecekler. Bu sayede etrafınızdaki dünyayı daha net bir şekilde anlayabildiniz. Her yeni toprak, tarihi ve kültürü ile ilişkilendirilecektir. Daha heyecan verici ve değerli bilgiler edinmek için onlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu oyun, sizi dünyanın en inanılmaz yerlerine götüren, hayatı deneyimlemeniz için fırsatlar yaratan heyecan verici bir yolculuktur.

KAHRAMANIMI YÜKSELT

Stay Alive, kendinizi cesur ve kararlı biri olarak ifade etmenizi sağlayan bir oyundur. Onları yükseltip yeni zırh setleri ile donatmalı ve onlara gerçek kahramanlar olmalarına, düşmanların korkunç zombileriyle savaşmalarına ve onları yok etmelerine yardımcı olacak devasa bir silah cephaneliği sağlamalısınız. Lütfen zorlu bir düşmanla karşılaştığınızda yarı yolda pes etmeyin, aksine onun önünde dururken daha cesur olun.

GÜZEL PLANLAR VE STRATEJİLER SUNUN

Pandemi ile savaşmak ve hızlı bir şekilde kazanmak için, yeni bir virüs türü bulmak için ayrıntılı planlar ve araştırmalar yapmayı bilen, cesur, girişimci biri olmanız gerekir. İlaç, virüsü yenme ve tüm toplumun hayatını koruma işlevine sahiptir.

What's new

Hayatta kalma eylemi, dünyanın neredeyse tüm insan ırkını yok eden bilinmeyen bir enfeksiyon salgını gördüğü bir kıyamet sonrasında geçiyor. Ölenlerin hepsi zombiye dönüşmeye başladı ve kanlarında direnç olan birkaç kişi hayatta kalmaya çalışıyor.

Video

Images

Download links

How to install Stay Alive v0.17.0 Ölümsüzlük Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Stay Alive v0.17.0 Ölümsüzlük Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *