State of Survival Para Hileli Mod Apk indir

1.18.30

Download
2.0/5 Votes: 789
Updated
2 Day Ago
Size
200 MB
Version
1.18.30
Requirements
Android
Downloads
678
Report this app

Description

State of Survival, zombilerle dolu kıyamet sonrası bir dünyada geçen bir strateji ve inşaat oyunudur. Varlığınızı sürdürmek ve öne çıkmak için onu büyütmek için üssünüzü inşa edebilirsiniz. Aynı zamanda, çevrenizdeki güvenli veya tehlikeli olabilecek alanları da keşfedebilirsiniz. Böylece düşmanlara karşı savaşlar kaçınılmaz olur ve Cadılar Bayramı boyunca etkinlikleri kaçırmazsınız.

ETKİLEYİCİ CADILAR BAYRAMI AKTİVİTELERİNE KATILIN

State of Survival’daki heyecan verici ve yeni bir deneyim, Cadılar Bayramı etkinliği içindeki etkinliklerdir. Her biri size belirli miktarda ödül verir ve hepsinin öğrenmeniz gereken farklı bir oynanışı vardır. Örneğin Treat and Trick’te düşmanları öldürmek için zaman harcayacaksınız ve düşmanlarla yüzleşme sürecinde bazı eşyalar düşecek ve bunların düşme oranlarını tamamen biliyorsunuz. Bir sonraki kip, Gift Rush’ta belirtilen kilometre taşlarını takiben yükseltmek için belirli sayıda güçlendirme puanı gerektirecektir. Aynı zamanda, bir kilometre taşından diğerine olan sayı tamamen farklı olacaktır, bu nedenle genellikle deneyimli oyuncular için olacaktır. Ayrıca, Haunted Halloween’de hesaplanan belirli sayıda seviyeye ulaşmanız ve Dolled-up Prank’ta günlük giriş yapmaya devam etmeniz gerekiyor. Bu yüzden herhangi bir modu atlamamanız yardımcı olacaktır.

ZOMBİLERE KARŞI BİR ÜS İNŞA ET

State of Survival’da oyuncuların deneyimlediği hikaye, Cadılar Bayramı’nda bir zombinin ortaya çıktığı ilginç bir durumda geçiyor ama kimse tehlikenin farkında değil. O zamandan beri bir insana saldırdı, ancak diğerleri bunu hala bir Cadılar Bayramı şakası olarak görüyor. Birçok kurban saldırıya uğradıktan ve salgın yayıldıktan sonra insanlık pandemi korkusunu tanıdı ve dünya korkunç bir dönemden geçti. Bu zorlu dünyada hayatta kalan biri olacak ve onu dışarıdaki düşmanlarla savaşmak için geliştirmeye çalışacaksınız. Diğer inşaat oyunlarına benzer şekilde temel kaynakları toplamak için farklı binalar inşa etmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda oyun sırasında çeşitli görevleri tamamladığınız için etkileyici ödüller toplayacaksınız. Oradan, tüm yükseltme gereksinimleri karşılandığında ana üssünüzü yükseltebileceksiniz.

ZOMBİLERLE SAVAŞLARA KATILIN

State of Survival’da gözlemlediğiniz alan, çok az düşmanın ulaşabileceği güvenli bir alan olarak kabul edilecektir. Aynı zamanda sisin içinde binaların, kesilebilen yabani ağaçların ve zombilerin işgal ettiği tehlikeli yerlerin olduğu gizemli bir alan vardır. Bu işgal alanı genellikle silah nişan simgesi ve insansı şekil gibi sembollere karşılık gelen farklı kategorilere ayrılır. Her biri bir mücadele yöntemi gerektirir.

ANA ÖZELLİKLER

Human 2.0, insan varoluşunun kurallarını yeniden yazar ve işgalcileri alt eder. Bu zombi hayatta kalma nişancı oyununda hiçbir ordu size yardım etmeyecek. Önceki savaş oyunları gibi değil. Veri önemlidir. Bu taktiksel hayatta kalma oyununda yaşamak için akıllı ittifaklar kurun. Zombi ve kıyamet savaşında sizi sömürmeye çalışan herkesi yok etmek için ordulara katılın. Tehlikedesin! Zombi ordusu virüsü mutasyona uğruyor. Hayatta kalan biri olarak, zombiler hakkında öğrenebileceğiniz her şeyi öğrenmelisiniz. Hastalık kontrolü, dünya çapında kontrol için hayati öneme sahiptir. Savaş hayatta kalmak içindir! Yapma! Bu zombi hayatta kalma oyununda, sayınızı ve gücünüzü artırmak için hayatta kalanları kurtarmalısınız. Hastalık savaşçılarını bulun! Zaman!
Kıyamet sonrası zombi topluluğunuzu genişletmek çok önemlidir. Hareket zamanı! Zombileri yenin! Karşı koyma zamanı! Hayatta kalmak!

Video

Images

Download links

How to install State of Survival 1.18.30 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded State of Survival 1.18.30 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *