State Connect v Reklamsız Hileli Mod APK Indir

1.60

State Connect, oyuncuların seviyeleri geçmesini ve arabalar için seyahat rotaları oluşturmakla ilgili farklı görevleri üstlenmesini gerektirir. Farklı araziler birçok renkle gösterilecek ve duraklar arka arkaya birleştirilerek araçlar için yollar oluşturulacak. Heyecan verici etkinlikler devam edecek ve benzersiz içerikler geliştirecektir. Daha fazla araba bir sonraki durağa ulaştıkça görev size puan verecek ve bonus yeni yollar inşa etmenize yardımcı olacak!
Download APK
4.5/5 Votes: 535
Updated
1/14/2023
Size
36M
Version
1.60
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ARABALARIN HAREKET ETMESİ İÇİN YER AÇIN

State Connect’te bir yol inşaatını tamamlayabilmek için oyuncunun aracın bir sonraki varış noktasını belirlemesi gerekecek. Birden çok istasyonu birbirine bağlamak için hatları kullanabildiğinizde verilen gereksinimler tamamlanmış olacaktır. Söz konusu otoyol, daha fazla aracı barındıracak şekilde iyileştirilecek ve genişletilecektir. Yolculuk, istasyona ulaştıktan sonra ödülü ödeyecek ve siz daha uzun bağlantılar kurdukça miktar artacaktır.

YÜZLERCE SEVİYE VE ZORLUK

State Connect’te ulaştığınız seviyeyi gösteren puan tablosu, ekranın üst kısmında kompakt bir şekilde tasarlanmıştır. Yol bölümleri çizildiğinde ve duraklar bağlandığında, gösterge yine vurgulanan renkli bölümlerle tamamlanacaktır. Tahtanın limiti en yüksek seviyeye ulaşacak ve ardından otomatik olarak yeni seviyeye geçecektir. Her seviyenin farklı gereksinimleri olacaktır ve sistemin bu gereksinimleri karşılamanız için size ihtiyacı vardır. Elbette görevi tamamladıktan sonra hak ettiğiniz ödül sandıklarını alacaksınız.

State Connect

KOLAY ARAÇ KONTROLÜ

Fırçalar ve durakların sağlanması yoluyla oyuncular, farklı alanları birkaç rota ile birleştirecekler. State Connect, alanların ayrımını farklı renklerle boyayarak gösterir. Bölgeleri ayırt edebilecek ve görevleri daha hızlı tamamlayabileceksiniz. Bununla birlikte, insanların bağlantı kurarken, her birinin etkinliğiniz için farklı bir ücreti olacağını akılda tutmaları gerekir. Görevlerinizle tartabilmeniz için sahip olduğunuz jeton sayısına dikkat edin!

BÖLGEDEKİ ARAÇLARI BAĞLAMAK

State Connect, tüm trenleri istasyonlar, duraklar ve rotalarla birbirine bağlar. Oyuncular, yalnızca kapsamlı yollar çizerek ödül almak için daha fazla fırsata sahip olacak. Bildirim posta kutularında görevler yenilenir ve size teslim edilir. Güzel grafik teknikleri, her rotanın özelliklerini tanımanıza yardımcı olacaktır. Oyun, kendinizi fethetmek ve kendinizi dev bir yöneticiye dönüştürmek gibi hissettiriyor. Yolculuğunuza başlayalım; ne kadar çok araç, o kadar çok ödül!

ANA ÖZELLİKLER

  • Birden çok durağı birbirine bağlayarak ve çizerek rotaların yapımını tamamlayın.
  • Yolculuğun başlaması için eyaletleri ve toprakları heyecan verici bağlantılara bağlayın.
  • Verilen istekleri puanlayarak ve tamamlayarak zorlukların ve görevlerin üstesinden gelin.
  • Eski seviyeyi geçip yenisini yapmaya başladıkça zorluk artıyor.
  • Araçlar için yollar inşa etmeye devam etmek için birçok değerli ödül kazanın.

What's new

Bu bağlantı oyununu kontrol etmesi çok kolay ve oynaması inanılmaz keyifli. Yol sistemlerinin inşası için çok sayıda farklı seçenek. Bir otoyol inşa etmek için - parmağınızı bir noktadan diğerine kaydırmanız yeterlidir ve hareket başlayacaktır! Daha fazla araba oluşturmak ve dünyayı ele geçirmek için şehirlerinizi yükseltmeyi unutmayın! State Connect sizi gerçek bir yol yöneticisi gibi hissettirecek ve dünya hakimiyetini fethedecek!

Video

Images

Download links

How to install State Connect v1.60 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded State Connect v1.60 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *