Staff! – Job Game Para Hileli Mod Apk indir

1.2.9

Download
4.0/5 Votes: 567
Updated
4 Day Ago
Size
132.5 MB
Version
1.2.9
Requirements
Android
Downloads
897
Report this app

Description

Personel, farklı zorluklarla heyecan verici bir yaşam deneyimi sunuyor. Ortaya çıkan her durum, sahip olduğunuz ev ile ilgilidir. Bir gün bozulduğunda her şeyi yeniden inşa edebilirsen, bu harika olur. Oyunda hayatınız aynı ve adım adım dikkatlice düşünmeden çalışmak arasında seçim yapabilirsiniz. Bu özel evdeki yaratıcı tasarımlarınız, sipariş verilir verilmez tanınacak ve uygulanacaktır. Güncellenmiş sürüm yayınlandığında daha fazla harika içeriği keşfedin.

EV İNŞAAT PLANINIZI GELİŞTİRİN

Sistem, oyuncunun bir evin tasarımı ve inşasıyla başlamasını gerektirir. Personelin size uyacak birçok çizimi vardır. Bunları kullanmanın bir yolu, koleksiyondan arama yapmak ve uygulamaktır. Oyuncular tasarımlar için kendi gereksinimlerini yapabilirler. Ayrıca gerekli birkaç değişiklikten de bahsedilmiştir. Yerleşik planlar, binanızı daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olacaktır. En önemli uyarı, sistemin önerilerini dikkatlice gözlemlemek ve işe yaradıklarını düşünüyorsanız onları takip etmektir. Eviniz hala boş, alışverişe başlayın ve rahat bir yer haline getirin.

PARA TUTMA VE PARA YÖNETİM BECERİLERİ UYGULAMASI

Alışveriş ve ücret ödeme gibi çok para harcamayı gerektiren sorunlarla karşı karşıya kalan Personel’in size bazı yararlı ipuçları var. Bu, en çok alışveriş yapmanız gereken zaman olacaktır. Evinizin mükemmel alanı sağlamak için gerekli öğelere ihtiyacı var. Ama büyük sorun oldu, bakın! Çok sayıda mükemmel değer öğesi. Öyleyse ödeyecek yeterli paranız yoksa ne yapacaksınız? Bu sorunu hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olacağız! İlk olarak en minyatür eşyalardan nasıl harcanacağına dair dersler uygulanacaktır. Bunları önem derecesine göre sıralamanız gerekir. İkincisi, aynı işleve sahip öğelerin fiyatlarını karşılaştırmak önemlidir. Her harcadığınızda, çok düşünmeniz ve düşünmeniz gerekecek. Ancak bu, oluşturduğumuz bir referans para yönetimi alıştırması olacaktır. Bu dersteki performansınızı tamamlayın ve bize mükemmel bir sonuç verin.

BİRÇOK ZORLUK VE ALINACAK DERSLER

Staff’daki hayatınız her zaman ev inşa etmek, masrafları yönetmek veya acil durumlarla ilgili birçok ilginç hikayedir. Ama yeterince cesaretin varsa bir çözüm bulurlar. Durumlar işinizi zorlaştırır ve sizi mantıklı hareket etmek ile düşünmeden hareket etmek arasında seçim yapmaya zorlar. Evin sahibi yanıyorsa oyuncu ne yapacak? Veya belki de kapalı duvarların durumunu nasıl ele alırsınız? Onları yok etmek tamamen yapılabilir!

HAYATINIZI SANAL UZAYDA DENEYİMLEYİN

Personel benzersiz bir deneyim getirecek ve oyuncular kendi hikayelerini yaşayıp geliştirebilecek. Ev inşa etme, plan geliştirme veya özel durumlara alışma gibi engeller sonraki seviyelerde oynanacak. Bu evin anahtarını elinde tutan sensin. Özel durumlarla yüzleşin ve onlarla kendi yolunuzla başa çıkın. Oyundaki harcamalar size parayı nasıl yöneteceğinizi ve doğru amaçlar için kullanmayı öğretecektir. Oyun sonraki sürümlerde yükseltilmeye ve düzeltilmeye devam edecek, onları bekleyin ve deneyimleyin!

ANA ÖZELLİKLER

Bir ev inşa etmek, harcamaları yönetmek ve en iyi kararları vermek gibi faaliyetlerle yeni bir alanın, yeni bir dünyanın keyfini çıkarın – hayatınızın kontrolünü elinize almanın bir yolu. Sistem tarafından ortaya konan taslaklar ve planlar yardımıyla bir ev inşa etme görevi ile oyun deneyimine başlayın. Bu, bu dünyada yaşamı başlatmak için heyecan verici bir arayış olarak görülüyor.
Önceden atanmış istekleri yerine getirin. Evinizde meydana gelen birçok canavarca duruma alışmanız gerekecek. Her şeyi yok edersen, sorun değil; zamanda geri gidebilir ve baştan başlayabilirsiniz. Soru şeklinde gelen en acil ihtiyaçlardan biri, hayatınızın kontrolünü elinize alabilir misiniz? Bu sorunun en doğru cevabını bulmanıza yardımcı olacağız; bazı öneriler sizin için gerekli olacaktır. Oyuncular hayatlarını sanal dünyada yaşarlar ancak yine de akılcı davranmaları ve büyük harcamalardan sorumlu olmaları gerekir. Yeni ürünler için alışveriş yaparken daha fazla deneyim kazanmanıza yardımcı olacak birçok ders verilmektedir.

Images

Download links

How to install Staff! - Job Game 1.2.9 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Staff! - Job Game 1.2.9 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *