Spotify APK Free Download v

8.7.88.496

Spotify, çok sayıda kullanıcısı olan ilk 1 müzik akışı platformudur. 2015 yılındaki istatistiklere göre, uygulama 60 milyon kullanıcıya ulaştı.
Download APK
4.5/5 Votes: 567
Updated
12/29/2022
Size
70M
Version
8.7.88.496
Requirements
Android 5.0
Downloads
1B+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Bir müzik aşığıysanız ancak iyi bir müzik uygulaması bulamadıysanız, Spotify Premium APK’yı (MOD Unlocked) şimdi indirin.

Spotify hakkında
Spotify nedir?
Spotify, çok sayıda kullanıcısı olan ilk 1 müzik akışı platformudur. 2015 yılındaki istatistiklere göre, uygulama etkileyici bir sayı olan 60 milyon kullanıcıya (15 milyon ücretli kullanıcı dahil) ulaştı. Spotify’ı günümüzün en iyi müzik akışı platformu yapan şey neydi?

Doğru müziği ve podcast’leri dinleyin

Bu uygulamanın 40 milyondan fazla şarkıyla devasa bir müzik mağazasına sahip olması nedeniyle, Spotify’ın çevrimiçi müzik sağlama alanında “kral” olduğu söylenebilir. Hepsi yüksek kalitede telif hakkıyla korunan müziklerdir. Uygulama, kullanıcıların istedikleri şarkıyı hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olmak için sürekli olarak yeni şarkıları ve albümleri günceller.

Tıpkı normal müzik akışı hizmetlerinde olduğu gibi, uygulamanın yukarısındaki arama kutusuna şarkı adını, sanatçı adını veya albüm adını girerek herhangi bir şarkıyı bulabilirsiniz. Uygulamanın tüm arama sonuçlarını göstermesine izin vermek için “Tüm sonuçları göster” seçeneğine tıklayın.

Apple Music veya Pandora gibi rakipleriyle karşılaştırıldığında Spotify, rakiplerinden çok daha büyük bir müzik mağazasına sahip. Pop, EDM, Hard Rock, Jazz, K-Pop, vb. gibi herhangi bir türden şarkıyı ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Ücretsiz sürümde şarkıların keyfini blending modunda çıkaracaksınız, yani uygulama başta aradığınız şarkıyla ilgili herhangi bir şarkıyı çalacak ve dinlemek istediğiniz şarkıları seçmenize izin verilmiyor.

Keşfetmek

Müzik geçmişinize ve alışkanlıklarınıza göre Spotify, beğenebileceğiniz şarkıları otomatik olarak önerir ve bunları bir çalma listesi halinde oluşturur. Bu oynatma listeleri türe ve ruh haline göre sıralanır. En üstte Discover Weekly’i açtığınızda henüz dinlemediğiniz ama muhtemelen beğeneceğiniz şarkıları göreceksiniz. Özellikle, en sevdiğiniz sanatçılar yeni hitler veya albümler çıkardığında, uygulama size anında bildirim gönderecek.

Lehte ve aleyhte olanlar
Artıları:

1. Tüm platformlarda uyumludur. Spotify.com’dan, PC veya Mac yazılımlarından ya da mobil uygulamalardan müzik dinleyebilirsiniz…

2. Harika şarkıları otomatik olarak önerme yeteneği. Güzel arayüz ve kullanımı kolay.

3. Yüksek kaliteli müzik, şarkılar tamamen telif hakkı ile korunmaktadır.

4. Netflix politikasının aksine burada ücretsiz bir planımız var.

Eksileri:

1. Premium abonelik fiyatı oldukça yüksektir.

2. Şarkı sözü görüntüleme özelliğini desteklemez. Bu özellik kaldırıldı.

3. Yalnızca sınırlı ülkelerde mevcuttur.

Premiuma yükselt?
Ücretsiz sürümü kullanırken müziği seçemez ve çevrimdışı müzik dinleyemezsiniz. Bu arada, ayda yalnızca 9,99 ABD Doları karşılığında (dünya çapında 60’tan fazla ülke için geçerlidir), Spotify’ın tüm mükemmel özelliklerinin kilidini açabilirsiniz. Müzik dinleyin ve yüksek kaliteli müzik indirin (320kbps ve Kayıpsız), kişisel çalma listeleri oluşturun, isteğe bağlı radyo çalın ve tabii ki kullanım sırasında reklam yok.

Özellikle Premium paketi herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğiniz zaman kaydedebilir ve iptal edebilirsiniz. Apple Music’e kıyasla Spotify’ın kişisel ve aile Premium paketleri daha pahalı ama daha çekici özellikler karşılığında bunu düşünebilirsiniz.

Şu anda Spotify, herkes için 1 aylık ücretsiz Premium deneyimi sunuyor. Düşünüyorsanız, karar vermeden önce deneyebilirsiniz.

Spotify’ın MOD APK versiyonu

Spotify Premium MOD APK nedir?
Bu, APKMODY’deki yetenekli geliştiriciler tarafından orijinal uygulamanın değiştirilmiş bir versiyonudur. Çeşitli yöntemlerle, uygulamayı derinlemesine analiz ediyor ve bireysel bölümleri ayarlıyoruz. Bu düzenlemelerden yararlanabilirsiniz.

Spotify, değiştirildikten sonra Premium aboneliğin çoğu özelliğini kullanabilir. Yani sunduğumuz sürümün Spotify Premium APK olduğu söylenebilir.

Bu uygulama ücretsizken neden MOD sürümüne ihtiyacınız var?
Ücretsiz olmasına rağmen, hesabınızı Premium aboneliğe yükseltmeden müzik dinlerken tekrarlama, rastgele çalma, yüksek kaliteli müzik dinleme gibi bazı temel özellikleri kullanamayacaksınız.

Spotify MOD APK’mızda bu özellikleri para ödemeden kullanabileceksiniz.

MOD özellikleri

 • Spotify Connect’in kilidi açıldı
 • Kilidi açılmış Spotify Gelen Kutusu
 • Kilidi Açılmış Hikayeler
 • Kilidi açık tekrarlama modu
 • 320kbps müzik dinle
 • Sınırsız Karıştırma
 • Müziğinizi arayın
 • İstediğiniz şarkıyı dinleyin
 • Reklamları engelle
 • Çeşitli Kozmetik Özellikler Kaldırıldı
 • Koyu Amoled Tema

What's new

Spotify, dünyanın en popüler müzik uygulamalarından biridir. Uygulama kısa sürede Android, iOS, Windows ve diğer platformlarda son derece popüler hale geldi. Program çok çeşitli müzik, sanatçı, podcast ve şarkı sunar.

Video

Images

Download links

How to install Spotify APK Free Download v8.7.88.496 APK?

1. Tap the downloaded Spotify APK Free Download v8.7.88.496 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *