Space Shooter – Galaxy Attack APK Indir v

1.644

Space Shooter: Galaxy Attack, daha önce Galaxy Attack: Alien Shooter ile bahsettiğim tanıdık yayıncı Onesoft'un bir ürünü. Her iki oyunda da bir uzay atıcı simülasyon oyunu var. Orada, uzaylıların gerçek olduğunu ve dünyamızı istila etmeye çalıştıklarını bileceksiniz. Kurgu filmlerinde tanıdık bir konu değil mi?
Download APK
4.5/5 Votes: 456
Updated
12/29/2022
Size
159
Version
1.644
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Space Shooter Hakkında: Galaksi Saldırısı

Evren olarak da bilinen Dünya’nın dış alanı, sayısız gizemi içinde barındıran ve herkesin ilgisini çeken bir yerdir. Bu konu filmlerde, video oyunlarında yoğun bir şekilde istismar edildi ve topluluktan her zaman büyük sevgi gördü. O halde sizi yine kozmik uzayda geçen bir oyunla tanıştırayım. Space Shooter: Galaxy Attack.

Space Shooter: Galaxy Attack, daha önce Galaxy Attack: Alien Shooter ile bahsettiğim tanıdık yayıncı Onesoft’un bir ürünü. Her iki oyunda da bir uzay atıcı simülasyon oyunu var. Orada, uzaylıların gerçek olduğunu ve dünyamızı istila etmeye çalıştıklarını bileceksiniz. Kurgu filmlerinde tanıdık bir konu değil mi?

Galaksinin gardiyanları

Açık bir günde, gökyüzü yeşil ve berraktır, ancak rüya gibi beyaz bulutun arkasında Dünya’yı istila etmeye gelen uzaylı canavarlardan oluşan bir filo olduğunu kim bilebilir? NASA’nın onları durdurmak için gönderdiği filoları imha ettiler. Sadece siz, Dünyanın son kahramanı, Galaksiyi uzaylılardan koruma görevini yanınızda taşıyorsunuz. Yeryüzündeki tüm canlıların kaderi sizin elinizde. Ne yapacağınızı biliyor musunuz?

uzayda savaşlar

Space Shooter: Galaxy Attack sizi uzaydaki şiddetli savaşa götürür. Uzay gemisinde yalnızca sizin olduğunuz ve saldırgan düşman kalabalığıyla yüzleştiğiniz yer. Takım arkadaşlarınız olmadan, uzay aracını kendiniz sürmeniz ve onları yok etmek için namluyu düşmana nişan almanız gerekir. Ama sadece bu da değil, düşmanlarınız kolayca yere sermeyecek ve size karşı saldırıda bulunabilecek son teknoloji uzay araçlarıdır. Görev yavaş yavaş her zamankinden daha zor hale geliyor!

Space Shooter: Galaxy Attack, efsanevi Chicken Invaders oyunuyla aynı oynanışa sahiptir. Başından beri, bir düşman sürüsüyle savaşmak için bir uzay savaş gemisiyle donatıldınız. Fakat önceki oyundan farklı olarak oyunun ilerleyişine göre son derece ilginç bir güç yükseltme sistemi bulunuyor. Uzay aracını yükseltin ve düşmanlarla yüzleşin.

Düşmanlar ve Patronlar

Space Shooter: Galaxy Attack, ilk aşamada kolayca mağlup edilen düşmanlara kıyasla size birçok savaş gemisi ve uzaylının olduğu bir sistem sunuyor. Çeşitli işlevleri olan düzinelerce yeni uzay gemisiyle birlikte gelir. Özellikle patronlar, son teknoloji silahlarla nihai gücü kendi içlerinde taşırlar.

Space Shooter: Galaxy Attack’teki Chicken Invader gibi, galaksiyi kötü adamların elinden kurtarma göreviniz var. Her farklı gezegende, onların gizemli güzelliğine hayran kalmanın yanı sıra, farklı tehlikeli düşmanlarla da karşılaşıyorsunuz. Toplar, ateşli meteorlar, lazer bombaları dahil olmak üzere ölümcül silahlara sahip sayısız modern uzay aracıyla … Her şeyi yok etmeye hazırlar. Özellikle bosslarda ateşlenen mermi miktarı artıyor ve son derece yüksek hasar veriyor. Bu yüzden onları hızlı bir şekilde indirmenin yanı sıra mermilerden, lazerlerden ve füzelerden kaçmaya da dikkat etmeniz gerekiyor. Dünyanın tek umudu olarak, insanlığın kaderi hala tehlikedeyken yıkılmanıza izin verilmiyor

uzay gemisi

Gücünüzün büyük bir kısmı savaş uzay aracına dayanmaktadır. Sıradan bir normal uzay gemisine kıyasla Space Shooter: Galaxy Attack, giderek daha güçlü düşmanlarla yüzleşmeniz için daha modern uzay araçlarına sahiptir. Ek olarak, uzay aracınızı daha fazla silah veya nükleer füze için manuel olarak da yükseltebilirsiniz. Uzay aracının gücü tamamlandı ve hazır, evrene barışı getirmek için savaşınızı ve kontrolünüzü bekliyor.

Grafik

Space Shooter: Galaxy Attack ile ilgili dikkat çeken şeylerden biri de grafikler. Dikkatli görüntü kalitesiyle, maçlarınızın her biri harika ışıklandırma ve özel efektlerle gişe rekorları kıran bir film gibidir. “Uzay savaşı partisine” katkıda bulunmaya hazır sayısız savaş gemisi ve anıtsal füze. Güven bana! Oyun, gözlerinizi telefonunuzdan bir saniye bile ayırmanıza engel olacak.

Space Shooter’ın MOD APK versiyonu: Galaxy Attack
MOD özellikleri
Sınırsız Mücevher
Önemli!
Taşlar azalmaz.

Android için Space Shooter: Galaxy Attack MOD APK’sını indirin

Yayıncı Onesoft, Galaxy Attack: Alien Shooter ve şimdi de Space Shooter: Galaxy Attack ile bağımlılık yapan uzay dövüşü oyunları yaratmadaki konumunu kanıtladı. Bu, uzay savaşı oyunlarının çekiciliğini bir kez daha doğruluyor. Ne için bekliyorsun! Dünyayı uzaylı istilasından korumak için bugün savaşa katılın.

What's new

Evren olarak da bilinen Dünya'nın dış alanı, sayısız gizemi içinde barındıran ve herkesin ilgisini çeken bir yerdir. Bu konu filmlerde, video oyunlarında yoğun bir şekilde istismar edildi ve topluluktan her zaman büyük sevgi gördü. O halde sizi yine kozmik uzayda geçen bir oyunla tanıştırayım. Space Shooter: Galaxy Attack.

Video

Images

Download links

How to install Space Shooter - Galaxy Attack APK Indir v1.644 APK?

1. Tap the downloaded Space Shooter - Galaxy Attack APK Indir v1.644 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *