Sonic Dash vPara Hileli Mod APK Indir

6.2.0

Duvarları en hızlı şekilde aşmak için benzersiz becerilerinizi kullanın. Sonic Dash – Endless Running'e katılırken, oyuncular Sonic the Hedgehog'u sayısız diğer Sonic karakteriyle birlikte kontrol edebilirler. Oyundaki çeşitli engellerin üstesinden gelirken, profesyonel bir yarışçı gibi harika becerilerinizi kullanın. Ayrıca, hızlandırmak ve kostüm değiştirmek için daha fazla para ve başka öğeler de toplayabilirsiniz. Eve birçok zafer getirmek için en olağanüstü hızla koşun ve koşun.
Download APK
4.5/5 Votes: 534
Updated
1/4/2023
Size
109M
Version
6.2.0
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YARIŞ OYUNLARI ASLA SICAK DURMAZ

Engelleri aşmak için Sonic Dash – Endless Running’de en sevdiğiniz Sonic karakterinin kontrolünü elinize alın. Engellerle dolu parkurda sınırsız koşu. Bu yarışta liderliği ele geçirmek için gücünüzü mükemmel becerilerle kullanın. Bu sınırsız yarış oyununda keşfedilmeni bekleyen tonlarca heyecan verici arazi var. Ek olarak, en yüksek hızda zorlukların üstesinden gelebilmek için becerilerinizden en iyi şekilde yararlanın ve oyundaki yeteneklerinizi keşfedin.

BÜYÜK BECERİLER KULLANIN

Bu oyunda en basit yarışlarda bile hiçbir yarışta öznel olmayın. Çünkü tam biraz dikkatsiz olduğunuzda ne kadar yol kat etmiş olursanız olun baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Oyunda aşırı zorluklarla binlerce engelden kaçmak ve üstesinden gelmek için en iyi becerilerinizi kullanın. Muazzam yüksekliklere sahip duvarların veya engellerin üzerinden atlayın. Böyle zamanlarda hızlanın, en iyi becerilerinizi kullanın ve çok sayıda bonus puan kazanın.

BÜYÜK BİR YARIŞ DÜNYASI

Bu oyunda oluşturulan her tasarım, oyuncuların güzel tasarımının yanı sıra ihtişamına da her zaman hayran kalmasını sağlar. Koşucuya ek olarak, yarışı önemli ölçüde hızlandırmak için yol boyunca toplanan araçları da kontrol edebilirsiniz. Hiçbir şey için canını sıkma; çok sayıda destansı yarışla oyunda heyecan verici bir zamanın tadını çıkarın. Birçok oyuncunun stresli bir iş gününden sonra rahatlamış hissetmesine yardımcı olacak ilginç ve eğlenceli bir oyun, Sonic Dash – Endless Running’de farklı alanları keşfedin.

ARKADAŞLARLA YARIŞMAYA KATIL

Sonic the Hedgehog’a ek olarak, sayısız diğer Sonic karakteri de bu oyuna katılıyor. Eğlenceyi artırmak için her farklı yarışta yarışan karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Tails, Shadow ve Knuckles gibi birleştirilebilir karakterler özel bir görünüme ve benzersiz yarış becerilerine sahiptir. Bu, Sonic’in arkadaşlarıyla güçlü bir güç ve hepsinin farklı güçleri var. Lütfen yarışmaya katılmaya başlamadan önce uygun karakteri seçin.

Bu oyunda sınır yoktur; bunda yapmanız gereken tek şey gücünüzü büyük bir hızla patlatmak. Bu sonsuz yarış her gün yapılır ve yarışı daha ilginç hale getirmek için doğru katılımcıyı seçerek sonsuza kadar sürer. Oyunu kazandığınızda daha farklı karakterlere sahip olabilirsiniz. O sırada başka birçok özel kostüm ve karakter açma fırsatı da gelecek.

GÜÇLÜ EKİPLERLE SAVAŞ

Sonic Dash – Endless Running sadece bireysel bir yarış değildir; oyuncular diğer heyecan verici mücadeleleri almak için birçok farklı moda katılabilir. Özellikle, iki rakip takım olan Eggman ve Zazz ile savaşmak için arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. Bunlar Sonic Lost World’ün inatçı ve nahoş düşmanları. Bu yüzden tereddüt etmeyin, sadece düşmana karşı tüm gücünüzle savaşın. Oyundaki kötü adamları farklı seviyelerde yenin.

Tüm yarışlarımıza katılmaktan çekinmeyin; Bu sonsuz yarışta bir sürü eğlence sizi bekliyor. Pek çok değerli ödülü toplayabilmek için tüm süper becerileri göstermeniz yeterli. Karakterinizi yükseltmek için kullanabileceğiniz para ve eşyalar gibi birçok ödül sunulur. Karakterinizin olabildiğince hızlı koşmasını ve bazen ölümden diriltilmesini sağlamak için öğeleri kullanın.

BİRÇOK BENZERSİZ TERRAYUM

Kazanmak için pistte sevdiğiniz her şeyi yapabileceğiniz bu sonsuz yarışta sizi yarı yolda bırakmayacağız. Ve en önemlisi, Sonic Dash – Endless Running’de birçok farklı arenayı keşfedebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Hepsi harika bir şekilde yaratılmıştır ve alan son derece geniştir. Çeşitli heyecan verici arazilere maruz kalırken havada koşun, zıplayın ve hatta uçun.

Oldukça uzun bir yol ile yarışı kazandığınızda veya yeterli eşyayı ya da gerekli miktarda parayı topladığınızda bu oyunda sınırsız yarış pistleri ile sonsuz eğlencenin tadına varacaksınız. Pek çok farklı ilginç seviye açabilir ve buna karşılık gelen her biri ayrı zorlu alan olabilir.

ANA ÖZELLİKLER

Çok sayıda farklı mücadeleyi tamamlamak için en iyi becerileriniz için yarışın.
Çeşitli rekabet alanlarıyla sonsuz yarışın tadını çıkarın.
Değişen karakterler, özel Sonic karakterleri ile birleşir.
Binlerce zorlu engelin üstesinden gelmek için benzersiz beceriler kullanın.
Mücadelede takım arkadaşlarınıza katılın, aynı dünyadan iki rakip takımla yüzleşin.

What's new

Sonic Dash, SEGA'nın orijinal Sonic the Hedgehog sonsuz koşu oyunudur!
Bu yarış ve sonsuz koşucu oyununda Sonic the Hedgehog, Knuckles, Tails ve diğer Sonic arkadaşları ve kahramanları olarak eğlenceli 3D yarış parkurlarında koş ve zıpla. SEGA'nın bu hızlı ve çılgın sonsuz koşu oyununda zorlu engelleri aşarak koş ve yarış! Sonic Dash hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceli bir oyundur!

Video

Images

Download links

How to install Sonic Dash v6.2.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Sonic Dash v6.2.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *