Sniper 3D Assassin v Para Hileli Mod APK Indir

4.7.1

Keskin nişancılar, birçok farklı arazide çalışmak için güçlü silahlar veya modern ekipman kullanmak da dahil olmak üzere, görevleri tamamlama konusundaki şaşırtıcı yetenekleriyle tanınmaktadır. Bu nedenle, bu makale, profesyonel bir keskin nişancı olma işini ve sürecini keşfetmek için mükemmel bir seçim olan Sniper 3D Assassin'i tanıtacak. Ayrıca, temel hedeflere suikast düzenlerken gerçekçi ve heyecan verici bir deneyim yaşamak için yüksek kaliteli bir 3D grafik motoru kullanıyor olsa bile oyunu daha heyecanlı ve ilgi çekici hale getiren birçok sürprizle birlikte gelir.
Download APK
4.5/5 Votes: 546
Updated
1/1/2023
Size
142M
Version
4.7.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
500M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

İlgi Çekici Sabit Keskin Nişancı Oyunu

Oyuncular Sniper 3D Assassin’e geldiklerinde, keskin nişancı olduklarında keşfedilecek mini oyunlar veya ekstra aktiviteler dahil olmak üzere devasa bir görev sistemine erişebilecekler. Ancak her işlem durağan bir oynanış tarzıyla uygulanıyor ve oyuncular görevleri kusursuz bir şekilde tamamlamak için ideal lokasyonlara yerleştiriliyor. Buna rağmen, oyunun mükemmel bir kontrol mekanizması var ve oyunculara hedefleri yok etmeleri ve hatta birkaç belirli zorluğun üstesinden gelmeleri için birkaç özel beceri verilecek. Oyuncular, önemli hedeflere suikast düzenlerken aynı zamanda cesetleri gizlemek, hedeflere sessizce suikast düzenlemek, hatta daha fazla puan kazanmak için şık ölüm kalıpları oluşturmak için çevresel faktörlerden yararlanmak zorundadır.

OTANTİK VE İYİ OPTİMİZE EDİLMİŞ 3D GRAFİKLER

Gerçekçi ve basit oynanışın yanı sıra oyunun grafikleri, her cihazın sorunsuz çalışmasını sağlamak için mükemmel bir motor ve mutlak optimizasyon kullanır. Ayrıca, ayrıntılı fizik efektleriyle geliştirilen ortamları, oyuncuların çevresel unsurlar ve daha fazlası ile hedefleri ortadan kaldırmak için yaratıcı olmalarına olanak tanır. Birçok hava faktörü, oyuncunun suikast performansını da etkileyebilir, bu nedenle her görevin ayrıntılı talimatları ve önerilen ekipmanı vardır. Oyuncunun deneyimini teşvik etmek ve sabit oyun türü için yeni zirvelere hissetmek dahil olmak üzere grafiklerin oyun üzerindeki etkisi çok büyük.

ÇEŞİTLİ YÜKSEK DEĞERLİ HEDEFLERİ ÖLDÜR

Her görevdeki amaç basittir; yani, oyuncunun yüksek değerli hedeflere suikast düzenlemesi veya bazı özel görevlerde tüm hedefleri tamamlaması gerekir. Sniper 3D Assassin, tetiği çekmeden önce oyuncunun işleme ve analiz yeteneğini test etmek için birçok yeni türde harita veya durum da sunacak. Ayrıca oyuncunun puanı ödülün kalitesini de belirler, böylece her atışı optimize edebilir, böylece hedefleri yok etmeden önce mutlak puanı elde edebilir. Ancak bazı hedefler ekrandan görünmez hale gelebilir, bu nedenle bazı özel beceriler veya ekipmanlar imkansız atışlar yapmalarına yardımcı olabilir. Oyun sistemindeki hedeflerin çeşitliliği, sürekli olarak çok fazla motivasyon yarattığı veya onlara oyun içinde birçok keşif sağladığı için en göze çarpan özelliktir.

DEĞERLİ TÜFEKLERİNİZİN KİLİDİNİ AÇIN VE YÜKSELTİN

Oyuncunun görevi uzak mesafeden suikast düzenlemek olduğundan, ana silahı etkileyici tasarım ve performansa sahip keskin nişancı tüfekleri olacaktır. Hepsi gerçek dünya silahlarına dayalıdır ve oyun, sürekli olarak seviyelendirildiklerinde veya birçok görevde kullanıldıklarında onları daha etkileyici hale getirecektir. Her şeyden önce, hepsinin benzersiz yetenekleri vardır, birçok özel durumda kullanıma uygundur veya oyuncuların tüm becerilerden yararlanarak düşmanlar için sanatsal ölümler yaratmasına izin verir. Ayrıca silahın upgrade sistemi de basit. Yine de derinliği vardır ve aynı zamanda oyuncuların en sevdikleri silahı kullanırken en rahatlatıcı ve rahat hissi yaşamaları için görünümü özelleştirmelerine olanak tanır.

BÜYÜK ÖDÜLLER İÇİN EŞSİZ ZORLUKLAR VE ETKİNLİKLER

Sniper 3D Assassin çevrimiçi bir oyundur, bu nedenle oyuncuların oyunda daha fazla ilerlemesine yardımcı olacak cömert ödüllerin yanı sıra birçok etkinliğe veya özel mücadeleye sahip olacaktır. Ayrıca, alt modlar oynanışı daha canlı hale getirecek çünkü oyuncuların insanları öldürmek için beklemek veya sanatsal yollar araştırmak yerine yapacak daha birçok işi olacak. Elbette, sahip oldukları tüm kaynakları üretmek veya yükseltmek için ekipman parçaları veya silahlar da dahil olmak üzere ödülleri cömerttir.

ARKADAŞLARINIZLA VE DÜNYA ÇAPINDA YARIŞIN

Oyun, oyuncuların kendilerini diğer profesyonel keskin nişancılar arasında buldukları bir skor ve liderlik tablosu sistemini entegre edecek. Ayrıca, arkadaşlarını davet edebilir ve en yüksek puanı almaları için onlara meydan okuyabilir veya yalnızca kazananların sahip olduğu pek çok etkileyici ödül için uluslararası puan tablosuna kaydolabilirler. Bununla da kalmıyor, ancak her başarının kilidi açılacak ve oyunculara oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilmeleri için daha fazla içerik verilecek.

Sniper 3D Assassin’in gerçekçiliği ve heyecanı, oyunculara karmaşık ve çekici görevlerin yanı sıra her zaman etkileyici ekipman veya silahlar sağladığı için uzun süredir her zaman favori olmuştur. Ayrıca, gerçekçi ve canlı 3D grafik kalitesi sayesinde herkesin birbiriyle rekabet etmesi için fırsat yaratır ve oyun deneyimini canlandırır.

ANA ÖZELLİKLER

  • 150’den fazla Keskin Nişancı Tüfeği ve diğer silahlar toplanabilir ve yükseltilebilir.
  • En etkili silahları yaratın; yeni silahlar ve cephane ve kavrama için heyecan verici yükseltmelerin yanı sıra benzersiz güçler kazanın.
  • Gerçekten gerçekçi 3D grafikler
  • Oyun için kontroller basit ve sezgiseldir.
  • Keskin nişancı suikastçıları dünyanın her yerinden birbirleriyle rekabet ederken diğer oyuncularla oynayın.
  • Taktikler, solo modda heyecan verici hedeflerle teşvik edilir veya topyekun çok oyunculu dövüş için çevrimiçi olun.
  • Ordunun en ölümcül keskin nişancı katili olmak için saflarda yükselirken rehineleri kurtarın.
    Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak pvp oynamak mümkündür.

What's new

Aksiyon dolu bir çok oyunculu nişancı FPS oyununa hazır mısınız? Sniper 3D, çevrimiçi bir PvP silah atış oyunudur. Milyonlarca kullanıcıya katılın ve bu çok oyunculu FPS silahlı atış oyununda en iyi keskin nişancı suikastçısı olmak için eğlenceli bir çok oyunculu nişancı arenasında ve lonca savaşında savaşmaya başlayın. Çevrimiçi ve çevrimdışı oyun modları ile her yerde, her zaman ücretsiz olarak eğlenebilir ve canlı oynayabilirsiniz.

Video

Images

Download links

How to install Sniper 3D Assassin v4.7.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Sniper 3D Assassin v4.7.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *