Snake.io v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

1.18.17

Snake'in yeni rekabetçi versiyonunda kayarak ilerleyin ve mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalın! Arkadaşlarınıza meydan okuyun ve Snake.io'daki en büyük solucan olmaya çalışın!
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
12/31/2022
Size
50M
Version
1.18.17
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BU VERSİYONDAKİ YENİLİKLER

Yılan oyunu, oyunculara daha heyecanlı ve eğlenceli deneyimler yaşatmak için yeni sürümüyle geri döndü. Etkinlikler Yılanın kafasının istediğiniz evcil hayvan şekli olması seçeneğiyle oyuncuların keşfetmesi için yeni Evcil Hayvan Yarışları eklendi ve bu, oyunun daha fazla oyuncu çekmesine yardımcı olacak. Ek olarak, oyuncuların hedeflerini aşmak için motive olmaları ve başarılarını takip edebilmeleri için yeni bir etkinlik skor tablosu da güncellendi. Yeni eklenen yılan görünümleri daha çeşitlidir, böylece oyuncular daha benzersiz olmak için yılanlarının görünümünü seçebilir ve değiştirebilir. Snake.io ayrıca bazı küçük hataları düzeltti ve bunları daha akıcı ve ilgi çekici bir oyuncu deneyimi için optimize etti.

BENZERSİZ KATI KLASİK OYUN


Daha süslü bir tasarıma sahip olan Snake.io, oyunculara daha hızlı ve daha mükemmel performans getirecek. Kontroller ayrıca oyuncuların kolayca erişmesi ve kullanması için daha sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yeni sürümde, yukarıda belirtilen yeni güncellemeler sayesinde oyun eski sürüme göre daha rekabetçi ve daha ilginç. Ayrıca oyuncular bu oyunu internet bağlantısı olmadan oynayabilir veya daha fazla zorluk için canlı etkinliklerle çevrimiçi oynayabilirler. Geniş bir yiyecek alanından süzülüp hızla büyümesini sağlamak için yılanınızı yemek üzere yaklaştıracaksınız. Yılanınız sınırsız uzun olabilir, bu nedenle eski puanınızı ve diğer oyuncuların puanlarını geçmek için mümkün olduğunca çok yemek yemeye çalışmalısınız.

ÜCRETSİZ ÇOK OYUNCULU OYUN

Diğer birçok oyuncuyla çevrimiçi maçlara katılacak ve yılanınızın diğer oyuncuyu yenip yenemeyeceğini göreceksiniz! Alternatif olarak, puanlarını geçmeleri için arkadaşlarınızı rekabetçi seviyelere davet ederek onlara meydan okuyabilir ve oyun rekorunuzu kırmaları için arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Yalnızca tek oyunculu bir mod yoktur, aynı zamanda oyuncular çift oyunculu modda da oynayabilir, bu da diğer rakiplerle rekabet etmeniz için arkadaşlarınızı sizi desteklemeye davet edeceğiniz anlamına gelir. Bu, bu yılan oyununun hayranları için harika bir çevrimiçi oyun topluluğudur.

BASİT OYUN

Yeni bir oyuncuysanız, ana menüde yılanı nasıl kontrol edeceğinize dair talimatları görebilir ve ustaca oynamak için dikkatlice okuyabilirsiniz. Oyunda yılanınızı kontrol ederek renkli topları yiyerek onları daha uzun yapacaksınız. Yılanınız başka bir yılandan daha uzun olduğunda, size ekstra puan vermek ve yılanınızın uzunluğunu artırmak için o yılanı öldürebilirsiniz.

OYUNCU BAĞIMLILIĞI YAPAN BİR OYUNDUR

Android cihazınızda akıcı ve basit oynanış ile Snake.io’yu hızlı performansla oynuyor olacaksınız. Ayrıca oyunun dokunmatik kontrol sistemi, oyuncuların yılanı daha kolay hareket ettirmesine ve daha fazla yemek yemesine yardımcı olacak. Boss yılanlarıyla savaşmak ve lider tablosu puanları için rekabet etmek için canlı etkinliklere katılabilirsiniz. Heyecan verici yeni etkinlikler, oyuncuların katılması ve keşfetmesi için her ay güncellenecektir. Bu tamamen ücretsiz bir oyundur ve savaşların sonucundan rahatsız olmamak veya etkilenmemek için reklamları kaldırabilirsiniz.

DOSTU KULLANICI ARAYÜZÜ

Oynatıcı arayüzü çok sezgiseldir ve kullanımı kolaydır. Ana pencerede, istediğiniz her şeyi değiştirebilmeniz için bir menü olacaktır. Orada, Snake.io’nun sunduğu zengin yılan derilerinden yılan derinizi seçebilirsiniz. Ekranın üst kısmında en yüksek puanınızı görecek ve savaşmak için çevrimiçi topluluğa giriş yapacaksınız. Reklamları kapatmak istiyorsanız, oyun ekranı penceresinin altındaki kapat düğmesini seçin, ancak bunu yalnızca oyundaki görevleri tamamladıktan sonra yapabilirsiniz.

What's new

Aksiyon oyunlarından sıkıldıysanız ve rahatlamak için basit oyunlar oynamak istiyorsanız Snake.io – Fun Addicting Arcade Battle .io Games kaçırmamanız gereken ilginç bir oyundur. Bu klasik arcade, arkadaşlarına meydan okumak ve oyundaki en büyük solucan olmaya çalışmak için benzersiz çevrimiçi etkinliklerle geliştirildi. Bu popüler, çok sevilen atari oyununda daha uzun süre hayatta kalmak ve skor tablolarında üst sıralara çıkmak için bu yeni rekabetçi versiyonu yenin. Bu oyun, basit oynanışıyla size harika eğlence anları yaşatacak.

Video

Images

Download links

How to install Snake.io v1.18.17 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Snake.io v1.18.17 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *