Smashy Road Wanted 2 v Para Hileli Mod APK Indir

1.44

Smashy Road: Wanted 2, Bearbit Studios BV'nin bir ürünüdür ve Smashy Road: Wanted'ın 2015'teki başarısının ardından pek çok yeni ve beklenmedik şey içerir. Yayıncı, Smashy Road: Wanted 2 ile onu yeni bir düzeye yükseltti; Bu versiyonda, heyecanlı ve yoğun kovalamacalarla bir suçluya dönüşmeniz gerekecek. Ayrıca, çeşitli araç sisteminin olağanüstü gelişimi ile bu, yakın gelecekte patlamayı vaat eden bir oyun olacak.
Download APK
4.3/5 Votes: 675
Updated
1/18/2023
Size
132M
Version
1.44
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

CANLI SESLER İLE FANTASTİK TASARIM

Smashy Road Wanted 2 Mod APK Indir ‘den bahsetmek gerekirse özel tasarımından bahsetmeden geçemeyeceğiz; görüntüler kare bloklardan birleştirilir. Diğer oyunlar kadar akıcı olmasa da bu tasarım oyunculara canlı bir his veriyor ve birçok açıdan görebiliyor, bu da oyuncuların bu oyunu hatırlamasını sağlıyor. Görüntünün yanı sıra ses de oyunun daha canlı olmasına katkıda bulunur ve oyuncuları daha heyecanlı kovalamacalara götürür.

Smashy Road: Wanted 2 Mod APK Indir

Smashy Road Wanted 2 Mod APK Indir OYUNUN FARKLI VE YENİ NOKTALARI

Smashy Road Wanted 2 Mod APK Indir , yayıncının oyunculara verdiği yeni bir seviyeye yükseltilmiş bir hediyedir. Oyuncular, yeni duygular getiren birçok farklı ortam ve durumu deneyimleyecek. Ayrıca 60’tan fazla aracın kilidi açılabilir; 60 yeni karakter, yayıncının bu oyunda yükselttiği şeylerdir. Ayrıca oyuncular araçlarını özelleştirebilir ve yükseltebilir ve en sevdikleri araçları kendi yöntemleriyle kullanabilirler. Oyuncular, nefes darlığı ve gerilim dolu kovalamacaya katılmak için ellerindeki tüm imkanları kullanacaklar.

ZOR GÖREVLERİ FETHET

Smashy Road: Wanted 2 nefes kesen kovalamacalarla sizi bekliyor. Oyuncular, kovalanan bir suçluya dönüşmeli ve peşinden koşanların elinden kaçmalıdır; sahip olduğunuz imkanları kullanmak zorunda kalacaksınız. Kovalamaya ek olarak, yükseltebilmek ve daha iyi arabalar alabilmek için oyunun sunduğu zor görevleri de yapmanız gerekiyor. Oyun her geçen gün daha karmaşık hale geliyor. Kovalamacadan hızla kaçmanıza yardımcı olacak iyi araçlar toplayın.

GÜÇLÜ REKABET

Smashy Road: Wanted 2 ile oyuncular tek başlarına oynuyor ve prestijli altın tahtada diğer birçok oyuncuyla rekabet etmek zorunda kalıyor. Oyuncular, görevlerin üstesinden gelmenin yanı sıra zorlukların üstesinden gelmek zorunda kalacaklar. Oyunun altın tahtasına adını yazdırmak için zekice kovala. Diğer oyunculara karşı bir düello olacak ve yüzlerce oyuncuyu yenip adını koymaktan daha gurur verici bir şey yok. Daha fazla beklemeyin; oyuna katılın ve bu değerli tahtada adınızı onurlandırın.

AÇILMASI GEREKEN SIRLAR

Heyecan verici şeyler her zaman gizemdir ve Smashy Road: Wanted 2, oyuncuların keşfetmesi gereken sırlar içerir. Altı araç, altı gizemli karakter, herhangi bir oyuncunun fethetmek isteyeceği şeyler olacaktır. Oyuncuların bu gizemleri ortaya çıkarabilmek için başları ağrıyacak ve çok çalışacak ama oyunun herkesin dikkatini çekmesinin güzel yanı da bu. Gelin bu oyunun sırlarını birlikte keşfedelim.

Smashy Road: Wanted 2, 2015 sürümünün geliştirilmiş halidir; burada oyuncular, sizi istediğinizi seçmekten memnun edebilecek çeşitli araç ve karakter sistemiyle nefes kesen kaçışlara kapılır. Ek olarak, ağ liderlik tablosu, diğer oyuncularla rekabet etmek için bir meydan okumadır; kendinizi her zamankinden daha keyifli hissettiriyor ve keşfetmeniz için gizemler sizi bekliyor. Bu oyunun getirdiği heyecan verici duyguyu yaşamak için hemen oyuna gelin

ÖZELLİKLERİ

  • Yeni karelerin tasarımı ve canlı ses, oyuncunun heyecan verici duyguyu hissetmesini sağlar.
  • 60 araç, 60 yeni karakter, Smashy Road: Wanted two den’in oyunculara kazandırdıkları.
  • Smashy Road’un birçok ilginç görevi: Wanted two, oyuncuların fethetmesini bekliyor
  • Değerli altın tahtadaki düello, hangi oyunun özel noktasıdır?
  • Birçok sır gömülüyor ve bunları ortaya çıkarmak için oyunculara ihtiyaç var

What's new

Ödüllü oyun: Smashy Road: Wanted oyununu hızlandırdı! Size sunuyoruz: Smashy Road: Wanted 2!Sen aranıyorsun! Kaçakta ne kadar kalabilirsin? Bu destansı araba takip simülatöründe öğrenin!

Video

Images

Download links

How to install Smashy Road Wanted 2 v1.44 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Smashy Road Wanted 2 v1.44 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *