Slavic Gangster Style v Para Hileli Mod APK Indir

1.8.2

Slavic Gangster Style, oyuncunun fakir bir kasabada tehlike dahil pek çok sorunla yaşayan bir karakteri kontrol ettiği bir oyundur. Bu dünyayı nasıl deneyimlemek istediklerini seçebilir ve çeşitli eşyalar satın almak için para kazanabilirler. Aynı zamanda, güçlü rakipler her zaman çözmeniz ve polisten kaçmaya çalışmanız gereken sorun olacaktır.
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
1/4/2023
Size
97M
Version
1.8.2
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

FAKİR BİR ŞEHİR İLE BAŞLAYIN

Slav Gangster Style’da keşfedeceğiniz yer, Rusya’da pek çok türden insanı bulacağınız fakir bir kasabadır. Kontrol ettiğiniz ana karakter, büyükannesi ile birlikte yaşıyor ve şehrin içinde olup bitenleri keşfediyor. Aynı zamanda basit görevler veya anlaşmazlıklar olabilir. Böylece ana karakter, kasabadaki tehlikeli düşmanlara saldırmak veya kendini savunmak için silahına sahip olacak.

Kasabada özgürce hareket etmek ve istediğinizi yapmak için karakteri kontrol edeceksiniz. Aynı zamanda oyunun kontrol özelliği tamamen detaylandırılmış ki oyuncular bunu manuel olarak yapacak ve alışmanız gerekecek. Pek çok savaş olacak ve düşmanlardan gelen saldırıları atlatmak için karakteri ustalıkla kontrol etmeniz ve onları alt etmek için silahlarınızı kullanmanız gerekecek. Ayrıca oyun dünyasındaki birçok nesne ile de etkileşime girebiliyorsunuz.

DÜNYAYI KENDİNİZE GÖRE KEŞFEDİN

Slav Gangster Style’da oyuncular, diğer gangster temalı oyunlara benzer şekilde kendi deneyimlerini seçecekler. Spesifik olarak, ilk deneyim, istediğiniz herhangi bir yeri özgürce keşfetmektir. İstediğiniz arabayı bulabilir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu oyunda da dikkatli hareket etmeniz gerekiyor çünkü her araç karaktere büyük miktarda hasar verebiliyor.

Bu oyunda görevleri yerine getirirken ana karakter ve büyükannesinin hikayesini deneyimleyeceksiniz. Ne yapmanız gerektiğini bilecek ve belirlenen yerlere giden talimatları izleyeceksiniz. Ayrıca, bazı konumlar, görevleri almak ve tamamlamak için gideceğiniz yeşil ışıkla işaretlenmiştir. Tabii ki, her zaman size saldıracak silahları olan tehlikeli düşmanlar olacaktır ve bir anlaşmazlık varsa, polis onu durdurmak için görünecektir ve onlardan hemen saklanmalısınız.

KARAKTERLER İÇİN SİLAH SATIN ALMAK İÇİN PARA KAZANIN

Slav Gangster Style’da oyuncular farklı yöntemlerle çok para kazanacaklar. İlk yöntem, oyuna günlük girişiniz üzerinden ödüller almaktır, bu nedenle oyunu ilk kez deneyimlediğinizde zaten kullanmak için belirli bir miktar paranız vardır. Aynı zamanda ikinci yöntem ise oyunda sürekli olarak karşınıza çıkan görevleri gerçekleştirmenizdir. Satın alınabilecek silah ve öğelerin sayısı, birçok farklı savaşta hayatta kalmanıza yardımcı olmak için tamamen çeşitlidir.

DAHA İYİ HAYATTA KALMAK İÇİN KARAKTERİN İSTATİSTİKLERİNİ ARTIRIN

Görevi tamamladıktan sonra belirli bir miktarda deneyim kazanacak ve seviye atlayacaksınız. Karakterle ilgili sağlık, sağlık yenilenmesi ve tehlikeli dünyada hayatta kalmasına yardımcı olan diğer birçok faktör gibi birçok istatistik bulacaksınız.

Keşfedebileceğiniz pek çok sorunu olan devasa bir dünya:

  • Rusya’nın fakir bir kasabasında yaşayan ve yaptığı iş nedeniyle birçok sorunla karşılaşan ana karakteri kontrol edeceksiniz.
  • Keşfedebileceğiniz pek çok şey ve tamamlamanız gereken görevler içeren devasa bir dünya.
  • Polis ortaya çıktığında alt etmek ve atlatmaya çalışmak için silahlara sahip olmanız gereken kesinlikle tehlikeli düşmanlar.
  • Her görev, oyunculara oyundaki öğeleri, silahları satın almaları ve görevleri tamamlamaları için belirli bir miktar para verir.
  • Karakterin istatistikleri, seviye atladıkça zamanla gelişecek ve hayatta kalma şansını artırmaya yardımcı olacaktır.

What's new

Destansı aksiyona hazır olun!
• Zavallı Rus kasabası size açık
• Silahınızı seçin ve gopnikler ve polisle savaşın
• Denemek için tank, traktör ve diğer farklı araba modelleri
Ushanka'nızı giyin ve slav gettosu sokaklarında gerçek bir çılgınlığa başlayın. Şimdi en iyi Rus suç simülatörünü indirin!

Video

Images

Download links

How to install Slavic Gangster Style v1.8.2 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Slavic Gangster Style v1.8.2 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *