Sky On Fire 1940 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

0.7.0.10

Download
4.9/5 Votes: 678
Updated
2 Day Ago
Size
154.7 MB
Version
0.7.0.10
Requirements
Android
Downloads
4567
Report this app

Description

Gezegendeki ilk savaşlara katılabilmekten daha iyi ne olabilir? Bu, yalnızca Sky On Fire: 1940’a ayak bastığınızda olur. Oyuncular, benzersiz bir WW2 uçuş simülatöründe anlar yaşayacaklar. Bununla da kalmıyor, dünyanın en güçlü ordularına katılmanıza da izin veriyoruz. Ek olarak, güçlü bir güce sahip olmak için Bf 109, Bf 110 Ju 87 gibi en çeşitli uçaklara sahip olabilirsiniz.

HAVA KUVVETLERİNE KATILMA FIRSATLARI

Bilmeyenler için savaşın ilk yıllarına adım atmanızı sağlıyoruz. Bu yüzden 4 sağlam ve güçlü ülkenin ordusuna katıldığınızda gezegendeki en şanslı kişi sizsiniz. Bahsettiğim karakterler, oyunu fethetmenize yardımcı olacak koz olarak Almanya, Fransa, İngiltere veya İtalya’nın ortaya çıkmasıdır. Özellikle low-poly stili ile karıştırılmamalıdır; size gerçeğe son derece yakın, en gerçekçi fiziği verir.

BENZERSİZ UÇAKLARA SAHİP OLMAK

Bununla da kalmıyor, sizlere sınırsız uçak getirirken de sürekli tercihte bulunuyoruz. Herkesin sahip olmak istediği efsanelerin görünümü olabilir. Gücünüzü ve gücünüzü artırmanıza yardımcı olacak ana karakter Spitfire, Hurricane, BP Defiant’tan başkası değil. Yolculuğunuz sırasında mürettebat üyelerinin güçlerini ve becerilerini sınırsız olarak kontrol etmenizi sağlar.

ÖZEL SAVAŞ SİLAHININ GÜCÜ

Ayrıca anonim silahlar eklemek için oyuna sahip olursunuz. Düşmana etkili bir şekilde saldırmanıza yardımcı olmak için başınız belaya girdiğinde ve hızla arkadan görünecekler. Ayrıca karşılaştığınız durumlar bizim kontrolümüz dahilinde olduğu için her zaman bir çıkış yolu vardır. Ayrıca, bu hava savaşındaki eşsiz anları paylaşmak için en iyi fotoğrafları kendinize saklamaya da devam edebilirsiniz.

BAZI ÖZELLİKLER

Gezegendeki en akıllı, en efsanevi jetlerin gelişiyle hava savaşına dalın.
Eşsiz yıkıcılardan gelen akıllı stratejilerle kendinizi ordunun gücüne kaptırın.
Uçakların yardımıyla güçlü ülkelerden rakiplerle özel savaş alanı savaşlarına katılın. Temelden gelişmişe kadar uçak sistemlerine sahip olma ve bunları değiştirme fırsatı, yapay zeka ile zorlu zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olur. Son derece gerçekçi olduğu değerlendirilen yeniden tasarlanmış anların keyfini çıkarın. Uçağa ne kadar yakınsanız, onu o kadar çok hissedeceksiniz.

Video

Images

Download links

How to install Sky On Fire 1940 0.7.0.10 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Sky On Fire 1940 0.7.0.10 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *