Sky Fighters 3D Para Hileli Mod APK Indir

v2.2

Sky Fighters 3D'de oyuncular, tamamen etkileyici uçuşları deneyimlerken büyüleyici bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Aynı zamanda, tamamen farklı seviyelerin sayısı, kendinizi etkili bir şekilde eğlendirmenize ve yeni zorluklarla başa çıkmak için kademeli olarak güçlü silahlar bulmanıza olanak tanır.
Download APK
4.2/5 Votes: 546
Updated
1/14/2023
Size
20M
Version
v2.2
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BİRÇOK BÖLGEDE HEYECAN VERİCİ HAVA SAVAŞLARI YAPILIYOR

Sky Fighters 3D’yi deneyimlemeye başladığınızda, oyuncular bu oyunun sunduğu şeyler konusunda heyecanlanacaklar. Gökyüzünü ve denizi gözlemleyebilmek için tam bir panoramik manzara ile geniş bir alanda uçacaksınız. Aynı zamanda, her dövüşçü, saldırınızı gerçekleştirmek için düşmanları hızlı bir şekilde belirlemenize yardımcı olan silahlardan navigasyon öğelerine kadar modern ekipmanlara sahiptir. Her seviye, alt etmeye çalışacağınız belirli sayıda düşman sunar.

Oyunda birçok farklı alan bulacaksınız ve bunların oyuncunun katılması gereken görevleri var. Aynı zamanda, her seviyede tamamlamanız veya uymanız gereken gereksinimlere karşılık gelen maksimum üç yıldız olacak. Yani, seviyelerde iyi performans gösterirseniz, maksimum sayıda yıldızı alacaksınız. Oyundaki yıldız sayısı, yeni bir alanın kilidini açmanızı ve yolculuğunuza devam etmenizi gerektirecek.

BİRÇOK FARKLI DÜŞMANLA YÜZLEŞİN

Sky Fighters 3D’yi ilk kez deneyimliyorsan, nelere ulaşabileceğin konusunda çok fazla endişelenmene gerek kalmayacak. Kalkış için uçağın hızlanmasından/yavaşlamasından, rakibi takip etmek için uçuş yönünün ayarlanmasından ve onları alt etmek için güçlü saldırılardan net bir şekilde yönlendirileceksiniz. Oyuncu, uçağın belirlenen unsuru ile birleştiğinde düşmanı isabetli bir şekilde kovalayacak ve bölümü en iyi şekilde tamamlamaya çalışacaktır.

Uçaklar, makineli tüfek, uzun menzilli füze, çok hedefli füze, füze yemi gibi kendi istekleri doğrultusunda kullanacakları çeşitli silahlara sahiptir. Bu silahların özelliklerini bulmanız sizin için çok zor değil ve seçtiğiniz silahlarla düşmanlarınızı isabetli bir şekilde vurmak için uygun mesafeyi bulacaksınız. Aynı zamanda her seviyede düşman sayısı da artacak ve bunlar sadece gökyüzünde uçan düşmanlar olmayacak.

YENİ SİLAHLARLA ÇEŞİTLİ DÜŞMANLARLA YÜZLEŞİN

Sky Fighters 3D’de belirli bir ilerleme kaydettiğinizde, daha karmaşık zorluklarla seviyelere katılacaksınız. Her alan genellikle birçok farklı seviyeye bölünür ve yeni düşmanlar da tanıtılır. Aynı zamanda sadece uçak değiller; bazen denizde savaş gemileri de bulursunuz. Bu silahların ortak noktası, HP’nizi sıfıra indirmek ve oyunda sizi yenmek için size saldırmaya hazır olmalarıdır.

Karşınıza yeni düşmanlar çıkarsa kesinlikle yerinizde durmayacak, uçağınızı geliştirmeye devam edeceksiniz. Oyun ayrıca yükseltmeniz için şekil ve istatistikler açısından çeşitli uçaklar sağlar. Aynı zamanda zırh ve HP’de yükseltme işlemine ek olarak, havada güçlü bir imha makinesi oluşturmak için dükkanda kullanacağınız silah türünü seçmekte de özgürsünüz. Bu nedenle oyuncular, oyunun getirdiği deneyimi göz ardı etmeyeceklerdir.

Birçok cazibe merkezi ile etkileyici hava savaşları yaşamak:

  • Geniş bir gökyüzü oyuncuların deneyimlemesini bekliyor ve içinde her zaman sizi yok etmeye hazır olacak düşmanlar olacak.
  • Öğreticiler aracılığıyla birçok oyuncu için tamamen ayrıntılı ve erişilebilir uçuş deneyimi.
  • Seviyelerin ve düşmanların sayısı, oyuncuların sürprizlerle dolu yeni alanlar bulmak için üstesinden gelmeye çalışacakları tamamen çeşitlidir.
  • Oyuncuların bulabilecekleri silah ve uçak sayısı oldukça fazla ve beğendiklerinizin kilidini açmak için zaman harcayacaksınız.
  • Her öğenin farklı nitelikleri vardır ve birçok düşmanla yapılan savaşlarda gücü optimize etmek için geliştirilebilir.

What's new

Yalnız bir kurt olarak tek başınıza uçun veya savaş alanında hava üstünlüğü sağlamak için bir akrobatik uçak filosuna komuta edin. Baş döndürücü akrobatik manevralar yapın, düşmanı görüş alanınıza alın ve onları vurmak için tetiğe basın. Şimdi Sky Fighters'da gökyüzünün yüce efendisi olun

Video

Images

Download links

How to install Sky Fighters 3D v2.2 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Sky Fighters 3D v2.2 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *