Shadow of Death 2 v Para Hileli Mod APK Indir

2.2.1.0

Shadow of Death 2, artık unutkan kahraman Maximus'un yolculuğuna devam edeceğiniz bir hack-and-slash oyunudur. Aurora'ya istikrar getirmek için canavarları yok etmekle görevlendirileceksin. Aynı zamanda bulduğunuz güç kaynağı ile oyundaki birçok canavarı ve diğer birçok oyuncuyu alt edeceksiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 454
Updated
1/17/2023
Size
190M
Version
2.2.1.0
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

HERO MAXIMUS’UN YOLCULUĞUNA DEVAM EDİN

Shadow of Death 2 Para Hileli Mod APK Indir Indirde bulduğunuz yolculuk artık hafızasını kaybetmiş olan Maximus karakteri etrafında dönmeye devam edecek. Gözlerinin önünde bazı canavarlar belirmeye devam etti ve bir kez daha bu canavarlarla, özellikle de kudretli patronlarla karşılaştı. Shadow of Death 2 Para Hileli Mod APK Indir Hepsini yendiğinde Aurora’nın ışığı geri dönecek ve üstesinden geleceği zorlu bir yolculuk olacak ve onu yeni bir güç kaynağı beklemektedir.

Shadow of Death 2 Para Hileli Mod APK Indir

Maximus, size gizem ve kasvet duygusu veren 2B bir ortamda hareket edecek. Bu aynı zamanda Aurora’nın mevcut durumunu görmeyi mümkün kılar. Aynı zamanda karakterin rengi ortamdan sıyrılan saldırı efektleri ile siyah olduğu için karakteri kontrol edebilecek ve istediğiniz saldırıları isabetli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Ek olarak, kontrol yöntemi, bazı temel saldırıların ve becerilerin zamanla değişebilmesi açısından diğer RPG oyunlarına benzer.

 Shadow of Death 2 Para Hileli Mod APK IndirDÜŞMANI YETENEĞİNLE YOK ET

Shadow of Death 2’yi deneyimlediğinizde, aşmanız gereken birçok seviye görecek ve bunlardan birinde, hangi aşamanın sizi patrona götüreceğini göreceksiniz. Böylece bu canavarları yenmek için doğru gücü ve taktikleri hazırlayabileceksiniz. Bu oyunu deneyimlediğinizde ilginç olan şey, oyunun ana karakter Maximus’un yanı sıra uzun menzilli ve hançer atabilen yeni bir karakter olan Quinn’i tanıtmasıdır.

Seviyeyi tamamlamak için önünüze çıkan herhangi bir düşmanı yenmeniz gerektiğinde oyun anlaşılır. Aynı zamanda, her karakterin yeteneği, karakterin enerjisinin bir kısmını tüketir ve genellikle enerjinizi yeniden doldurmak için saldırmanız gerekir. Ayrıca birçok farklı seviyeden geçtiğinizde belli bir miktar deneyim de kazanıyorsunuz ve tabii ki aldığınız sonuç seviye atlıyor ve istatistikler de zamanla gelişecek.

Bu oyundaki patronlar, hayvandan insan figürüne kadar pek çok farklı şekle sahiptir. Hepsinin büyük biçimleri, güçlü saldırı güçleri ve kolayca tanınabilen ortak saldırıları vardır. Yani sadece normal canavarlar için geçerli olduğu için bir strateji olmadan saldırmayacaksınız. Patron zayıf bir nokta gösterdiğinde, ona saldırmak için tüm becerilerinizi kullanmanın zamanı gelmiştir.

KİLİDİNİ AÇABİLECEĞİNİZ ETKİLEYİCİ BECERİLER

Shadow of Death 2’de kolaylıkla bulabileceğiniz ilginç bir nokta ise zamanınıza göre silah değiştirebiliyor olmanız. Spesifik olarak, maça başlamadan önce birincil ve ikincil konumlarda iki silah donatmanız gerekecek; bu sıralama kesin olmayacak çünkü oyunda yine de değişecek. Aynı zamanda her silah, karakterler için yeni bir avantaj ve saldırı yöntemi sağlıyor, örneğin Quinn’in karakterinin silah değiştirirken menzilden yakın dövüşe geçmesi gibi. Birçok durumda uygulanabilen heyecan verici taktikler sağlar.

Sahip olduğunuz silahların bilgilerine baktığınızda fark edeceğiniz özellik, kullanabileceğiniz becerilerle birlikte gelen istatistiklerdir. Bir silah türü farklı becerilere sahip olacak ve silahı değiştirdiğinizde beceri de değişecektir. Böylece zamanla silahlarınızı yükseltebileceksiniz ve becerilerinizin gücü de artacaktır. Güçlü bir beceri setine ve etkileyici becerilere sahip olduğunuzda PVP modunda birçok canavarı ve hatta diğer oyuncuları alt edebilirsiniz.

KARAKTERİN GÜCÜNÜ ARTIRIN

Shadow of Death 2’de karakterin gücünü birçok faktör belirliyor. Spesifik olarak, her seviyeden sonra aldığınız puanları güç, dayanıklılık ve zekayı artırmak için de kullanmanız gerekiyor. Silah nitelikleri de her seviye atladıkça gelişir ve renge göre sıralanır.

Aeonlardan destek aldığınız sürece yeni bir güç kaynağı bulmak uzun bir yolculuk olacaktır. Bunlar, bir beceri aracılığıyla istediğiniz zaman çağırabileceğiniz, hayaletlere benzer mavi renge sahip savaşçı varlıklardır. Böylece birçok zorluğun üstesinden gelmenizi sağlayan şey bu olacaktır.

Maximus’un yolculuğu devam ediyor ve size aşağıdakiler gibi birçok çekici nokta getiriyor:

  • Oyundaki ortam ve grafikler gizemlidir ve oyuncuları farklı konumlarda seyahat ederken keşfetmeye çeker.
  • Erişilebilir dövüş sistemi, getirebileceği deneyimlerle her oyuncuyu tatmin edebilir.
  • Karakterler, potansiyellerini gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz ve zaman ayırabileceğiniz farklı özelliklere sahiptir.
  • Karakterin saldırılarını optimize etmek ve güçlerini artırmak için entegre silah sistemi ve değiştirilebilir beceriler.
  • Karakterin gücü çeşitli faktörlere bağlıdır ve oyuncuların kendi oyun tarzlarına uygun güçlü bir savaşçı oluşturmalarına olanak tanır.

What's new

Shadow of Death 2: Dark Fantasy Stickman Dövüş Aksiyon Rol Oynama Çevrimdışı Oyunlar. RPG Çöp Adam Dövüş Çevrimdışı Oyunlar oynanışı ve Shadow Fight sanat tarzı ile Bir Sonsuzluk Savaşında Diablo'ya Karşı Mücadele maceranızı bekliyor. Aurora eskiden bir sihir şehriydi ve Kral Luther XV bir kıyamet ve gölge efsaneleri getirene kadar kılıç ustalığı

Video

Images

Download links

How to install Shadow of Death 2 v2.2.1.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Shadow of Death 2 v2.2.1.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *