Shadow Fight Sonsuz Para Hileli Mod Apk indir

2 2.25.0

Download
4.0/5 Votes: 456
Updated
2 Day Ago
Size
157.5 MB
Version
2 2.25.0
Requirements
Android
Downloads
7780
Report this app

Description

Shadow Fight 2’de son derece ateşli bir aksiyon savaşı yaşanıyor, ziyaret etmenizi ve keşfetmenizi bekliyor. Burası, bölgenizi işgal edecek, canınızı alacak patronlarla dolu. Yaşam tehlikesi ve onur tehdidiyle karşı karşıya kaldığınızda, en gelişmiş silah sistemini keskinleştirmenin yanı sıra güçleri seferber etmek zorunda kalıyorsunuz. Bu bire bir savaşı kazanmanız için doğru el onlar.

HİKAYE KONUSU

Güçlü bir savaşçı olan Shadow, ailesinin geleneklerine karşı geldi ve Gates of Shadows’u açtı. Hatasını anladı ama çok geçti. Kapıların içindeki İblisler serbest kalır ve Gölge gözden kaybolur. Gölge Kapılarını kapatmak ve karanlığı uzak tutmak istiyorsa, Gölge tüm iblisleri yenmeli ve Şeytan Mühürlerini almalıdır. Shadow, amacına ulaşmasına yardımcı olan birçok müttefikin yanı sıra onu dövüşe davet eden rakiplerle tanışır. Shadow, Gates’i kapattıktan sonra arkadaşı May içeri alınırken çok daha korkunç bir şeyin içine çekilir. Shadow, Gates of Shadows’u yeniden açarak onların başka bir boyuta açılan bir portal olduğunu ortaya çıkarır. Ve şimdi Titan, süper güçlü cyborg uzaylı ordusuyla Shadow’un dünyasına saldırmaya hazırlanıyor. Onu sadece Gölge durdurabilir.

YENİ GÖRÜNTÜ SİSTEMİ İLE ÖZELLİKLER

Shadow Fight 2, içeriği, çekici ve anlamlı konusu ve animasyonlu görüntü sistemi sayesinde oyuncuların ilgisini çekiyor. Tamamen yeni animasyon teknolojisinin uygulanması sayesinde oyun, savaş alanındaki en gerçekçi atmosferi yeniden yaratıyor. Ünlü bir aksiyon filminin en güzel sahnelerine dalmış gibi hissediyorsunuz. Oyuncunun ayaklarını sonuna kadar tutan şey budur.

YAZ ETKİNLİKLERİNİ BEKLEYİN

Son güncelleme ile Shadow Fight 2, oyunculara yaz adlı yeni bir etkinlik getiriyor. Sizinle dünyayı güneşle yok etmek isteyen biri arasında savaşın başlayacağını umuyorlar. O kişi burayı ateşli bir çöle çevirmeyi planlıyor ve arzuluyor. Yaz bittiğinde, serin sonbaharı karşılamaya hazırlanın ama güneş gitmek istemez ve dünya o ateşli kucaklamadan ayrılır. Onları yenip dünyayı kurtarabilir misin?

EŞSİZ KOLEKSİYONA EKLEMEK İÇİN ETKİNLİK YÜKSELTME

Sadece bu değil, aynı zamanda benzersiz paralara sahip olma fırsatınız da var. Özeldirler çünkü önemli olay baskınlarını kazanmanın yanı sıra görevleri yerine getirmeniz gerekecek. Olaylar ne kadar büyük olursa, o kadar çok para alırsınız ama tehlike de daha yakındır. Bu nedenle dikkatli olun ve sahip olduğunuz silah sayısına uygun etkinlikler seçin! Bu madeni parayı, benzersiz koleksiyonunuza ekleyerek değerli öğeler satın almak için kullanacaksınız.

BÜYÜNÜN GÜCÜ

Bir dizi büyülü dövüş sanatları görünümüyle kozunuz sona erdi. Olağanüstü büyülü güçle, binlerce canavar ve hayalet düşmek zorunda kaldı, vücut yeryüzünde bir iz bile yok oldu. Bu sahneler, unutulmaz deneyimler yaratmak için kılıç oynama sahnelerine paralel olarak bir bilim kurgu filmini yeniden canlandırmak gibidir.

ŞEYTANIN ALT DÜNYASINA DALIŞ

Shadow Fight 2, birçok dünyada ardışık bir yolculukla bir yeraltı dünyası olarak bilinir. Spesifik olarak, artık bu aksiyon savaşında iblislerle dolu 6 dünyaya dalmış durumdasınız. Son derece karanlık, korkutucu patron savaşında arkadaşlarınızla rekabet etmek için her şey sizin tarafınızdan keşfedilecek ve çözülecektir. Yolculuk boyunca daha fazla yeni silahınız, yeni arkadaşlarınız olacak ve alınan kan miktarı artacaktır. Spesifik olarak, sürükleyici, ilgi çekici bir hikayeye sahip, dolu, adrenalinle dolu bir savaş RPG’sidir.

ANA ÖZELLİKLER

Tamamen yeni bir animasyon tekniğiyle inanılmaz derecede gerçekçi bir şekilde tasvir edilen muhteşem savaş anlarına kendinizi kaptırın.
Yalnızca dokunmatik ekranlı cihazlar için oluşturulmuş yepyeni bir savaş arayüzü kullanarak, lezzetli ve basit kontrollerle rakiplerinize zarar verebilirsiniz. “Yeraltı Dünyası”na yükselin ve korkunç canavarları alt etmek için arkadaşlarınızla takım kurun! Zengin ve ilginç bir olay örgüsüne sahip bu aksiyon dolu, adrenalin yüklü savaş RPG’sinde, korkunç iblislerle dolu altı farklı dünyada seyahat edecek ve aralarında savaşacaksınız. Dövüşçünüzün silahlarını ve yeteneklerini efsanevi kılıçlar, nunchacku, zırh setleri, büyülü güçler ve mağazadaki diğer öğelerle özelleştirin.

Video

Images

Download links

How to install Shadow Fight 2 2.25.0 Sonsuz Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Shadow Fight 2 2.25.0 Sonsuz Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *