Sea Battle 2 APK Free Download v

2.9.1

Sea Battle 2, herkese, eski tarz deniz savaşı türünün muhakemesi ve yenilikçi taktikleri aracılığıyla herkesin birbiriyle oynadığı bir savaş gemisi stratejisi oyunu getirecek. Ayrıca, insanları arkadaşlarıyla veya yapay zekayla gerçek savaşlarda eğlendirmek için pek çok eğlenceli ve canlandırıcı içerikle birlikte gelir. Ayrıca oyunda bir liman şehri inşa edebilir ve donanmalarını birçok aşamada kademeli olarak genişletebilir veya deniz savaşlarını fethetmek için yeni özellikler donatabilirler.
Download APK
4.5/5 Votes: 579
Updated
12/29/2022
Size
51
Version
2.9.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

NOSTALJİK GELİŞTİRME İLE HEYECAN VERİCİ BİR STRATEJİ OYNANIŞI

Sea Battle 2, tamamen önceki on yılın deniz savaşı masa oyunlarına dayanan, ancak birçok yeni iyileştirme içeren, karmaşık bir sıra tabanlı taktik oyun sunuyor. Bu oyunda oyuncular, diğer oyuncularla birden fazla modda savaşmak, çeşitli gemileri konuşlandırmak ve en yenilikçi stratejileri uygulamak için daha fazla fırsata sahip olacak. Herkesin en yoğun maçlara sahip olması için içerik çeşitlendirilirken birçok tanıdık öğe de oynanışta yer alacak.

GERÇEK DENİZ SAVAŞLARINA KATILMAK İÇİN BASİT AMA OTANTİK OYNANIŞ

Deniz savaşlarının kuralları basit ama karmaşıktır: rakibin tahtasında rastgele bir bölge belirlemek ve bölgedeki gemileri yok etmek için o bölgeye saldırmak. Bu nedenle oyuncular, düşmanla savaşmak için psikolojik ve fizikselin mükemmel bir kombinasyonu olan rastgele oluşumlar oluşturabilirler. Birçok dönüşüm, her oyuncunun eylemlerine bağlı olarak tüm taktiklerini daha zengin ve daha çeşitli hale getirecek.

Sea Battle 2 apk

GENİŞ DENİZCİLİK TARZI SEÇENEKLERİYLE ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Sea Battle 2, insanlara savaş gemisinin türüne veya deniz savaşlarının meydana geldiği döneme karar vermede geniş bir seçenek sunacak. Bu, taktikleri, teknolojileri ve oyuncuların savaş alanında kullanabilecekleri, eski okul tahta oyunları gibi öğeleri büyük ölçüde etkileyecektir. İnsanlar, deniz kuvvetlerinin her dönemi için yükseltmeler yapabilir ve gelecekte birçok düşmanla başa çıkmak için savaş performanslarını yeni zirvelere çıkarabilir.

YÜKSELTME VE DAHA FAZLASI İÇİN BİR LİMAN ŞEHRİ KUR

Oynanışla ilgili en iyi şey, oyuncunun bir liman şehri inşa etmesine ve tüm yükseltme sistemiyle etkileşime girmesine izin vermesidir. Şehri çeşitlendirmek, deniz savaşıyla ilgili şeyler için yeni teknolojiler veya gelir sağlayacak ve hatta taktik aksiyon türüne yeni bir his getirecek. Ayrıca, şehrin genişlemesi esastır ve oyuncu en müreffeh şehirlerden birini yaratmak için her şeye karar verebilir.

GEMİLERİ MÜKEMMEL STRATEJİLERLE GÖREVLENDİRİN

Zırhlıların konuşlandırılması veya yerleştirilmesi, konumlarının veya duruşlarının düşmana göre rastgele olduğu Sea Battle 2’de önemlidir. Konuma ek olarak, oyuncular modern zamanlarda daha fazla ekipman türü konuşlandırabilir ve savaşı daha dengeli veya daha eğlenceli hale getirmek için birçok ilginç efekte sahip olacaklar. Gelecekte oyuncular, ek donanımlar sayesinde büyük bir fark yaratacak ve kabataslak grafikler üzerinden bile gerçekçi bir deniz savaşı yaratacak.

DİĞER OYUNCULARLA VEYA YEREL ÇOKLU OYUNCULUYLA YARIŞIN

Oyun, arkadaşlarınızla veya ailenizle daha fazla eğlence için çeşitli modlarla veya çevrimiçi çok oyunculu olarak gelecek. İnsanlar ayrıca Bluetooth üzerinden bağlanabilir, ayrı bir masa oyununa sahip olarak en iyi zamanı yaşayabilir ve hatta uğultulu bir ortam yaratmak için birbirlerini kışkırtabilir. Yeni güncellemelerde daha heyecan verici oyun modları görünecek ve içerikleri, herkesin oyun deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak için tamamen yenilikçi.

ANA ÖZELLİKLER

  • Battleship masa oyunundaki eski konseptlerle, ancak eğlence için mükemmel yenilik ve derinlikle inşa edilmiş heyecan verici bir deniz savaşı.
  • Her oyuncunun hareketinde veya savaş alanıyla etkileşiminde rastgelelik ve ciddiyetle dolu yaratıcı bir sıra tabanlı strateji.
  • Yükseltme sistemlerini şişirmek veya yaklaşan modern savaşlarda yeni faktörlerin kilidini açmak için güçlü ve müreffeh bir liman şehri inşa edin.
  • Oyuncuları 18. yüzyıldan 21. yüzyıla kadar uzanan en ikonik deniz savaşına kaptırmak için ilgi çekici kurallara sahip çeşitli deniz çağları.
  • Çeşitli çevrimiçi işlevler aracılığıyla diğer oyuncularla rekabet edin, Bluetooth’a bağlanın ve yoğun bir kapalı deniz savaşına katılın.

What's new

Sea Battle 2, çok eğlenceli bir gemcilik savaş oyunudur. Amiral battı oyununu Android platformda oynamak istiyorsanız BYRIL tarafından geliştirilen bu oyun tam size göre diyebilirim yegenlerim. Oyunun grafikleri el çizimi şeklinde yapılmış, yanı tıpkı siz amiral battı oyununu arkadaşınızla birlikte bir defterin sayfasına çizmişsiniz gibi. Kısacası Sea Battle 2 hem nostaljik olarak hem de oynanış olarak çok iyi bir oyun deneyimi sunuyor. İsterseniz yapay zekaya karşı isterseniz de yanınızdaki bir arkadaşınızla birlikte tek Android cihaz üzerinden oynayaibliyorsunuz.

Video

Images

Download links

How to install Sea Battle 2 APK Free Download v2.9.1 APK?

1. Tap the downloaded Sea Battle 2 APK Free Download v2.9.1 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *