Scary Teacher 3D Sonsuz Para Hileli Mod Apk indir

5.30.1

Download
5.0/5 Votes: 456
Updated
2 Day Ago
Size
1.1 GB
Version
5.30.1
Requirements
Android
Downloads
456
Report this app

Description

Scary Teacher 3D, oyuncuların öğrenciye dönüştüğü ve fark edilmeden şakalar yaptığı bir taktiksel aksiyon oyunudur. Oyunda bulabileceğiniz birçok farklı şaka olacak ve her tür belirli bir eğlence sunuyor. Ayrıca espriyi ve Miss T’yi yaşayacaksınız. Bu yüzden yeteneklerinizi bölümü en iyi şekilde tamamlamak için kullanacaksınız.

YENİ ŞAKALARI DENEYİN

Scary Teacher 3D’nin son sürümünde, Bayan T’ye şakalar yapacaksınız ve aralarından seçim yapabileceğiniz iki yeni seviye türü var. Biri bilardo oynamasından yararlanmak, diğeri ise ona hafif bir elektrik şoku vermek. Elbette hepsi izlediğinizde bölümü tamamlamak için belirli bir beceri gerektirir ve bu korkunç kadından kaçınmak için ustaca hareket edin. Bu nedenle, iki yeni yöntem, oyuncular için heyecan verici deneyim fırsatları sunuyor.

KÖTÜ KADINA ŞAKA YAPIN

Scary Teacher 3D’de oyuncuların deneyimlediği hikaye, siz bir lise öğrencisisiniz ve öğretmeniniz Bayan T. Onu cezalandırılma şeklinden dolayı sevmiyorsunuz. Öğrencilerine tehdit, taciz ve diğer birçok biçim gibi davranır. Bu yüzden ana karakterimizin kadının evine gizlice girip şakalarını yapmaya başlaması ve onu elinden geldiğince korkutması motivasyondur. Tanıdık ve kolay erişilebilir kontrollerle karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz. Çok fazla düğme, yalnızca birincil gezinme ve etkileşim düğmeleri kullanmakta sorun yaşamayacaksınız. Aynı zamanda, toplamak, öğrenmek veya istediğiniz bir alana taşımak için belirli nesnelerle etkileşime girebilirsiniz. Ekranın sol tarafında, şakacı çocuğu oynarsanız Bayan T’nin hareketlerini kaydeden bir ekrandır.

BİRÇOK FARKLI SEVİYEYİ GEÇİN

Deneyimleyeceğiniz ilk mod Career of Scary Teacher 3D’dir. Bu mod oldukça basittir, çünkü her seviye çözmeniz gereken bir bulmaca mücadelesidir. Aynı zamanda size özel gereksinimler getirecekler ve siz de bu isteği kendi yönteminizle yerine getirmeye çalışacaksınız. Ayrıca Miss T’nin sizi tanımaması için hareketlerinizde dikkatli olacaksınız. Evde nereye taşındığını bilmek için hareketlerini gözlemlemeye çalışıyorsunuz.

ARAYAN VE KAÇAK ARASINDAKİ SAVAŞ

Scary Teacher 3D seviyelerini geçtiğiniz için belirli bir beceriye sahip olduğunuzda, Multiplayer modu sizin için uygun olacaktır. Oynanışta çok fazla değişiklik olmayacak, ancak her iki rolü de arayan Bayan T ve saklanan karakter olarak deneyimleyeceksiniz. Seviyeye başladığınızda, rolü ve yapmanız gerekenleri bileceksiniz. İşiniz bu şartı yerine getirmek ve elbette geniş bir alanda kesinlikle etkileyici kovalamaca-yakalama taktikleri olacaktır.

KEY FEATURES

Basit ve duyarlı kontroller, kapsamlı oyun erişimini garanti eder.
Tüyler ürpertici bir yanı var ama bu, her yaştan çocuğu oynamaktan alıkoymuyor. Zorlayıcı bir hikaye, tüm sırlar cevaplanana kadar sizi oyuna kaptıracak. Yeni bölümler düzenli olarak yayınlandığından asla “oyun bitti” demek zorunda kalmayacaksınız. Bayan T’nin evinde işkence gören kurbanların resimlerini çekin, çikolata ararken işkence gören evcil hayvanları kurtarın ve daha fazlasını yapın. Ayrıca oyunun aboneliklerinden birini satın alarak reklamları ortadan kaldırabilir ve ekstra jeton kazanabilirsiniz. (mod versiyonu için her zaman reklamları kaldırın)

Video

Images

Download links

How to install Scary Teacher 3D 5.30.1 Sonsuz Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Scary Teacher 3D 5.30.1 Sonsuz Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *