Savaş Pilotu Simülatörü 3B v Para Hileli Mod APK Indir

2.10.1

Oyun harika rahatlatıyor ve hiç hissetmediğiniz inanılmaz bir duygu veriyor. Uçağınızı seçin ve özgürlüğün önünde! Savaş Pilotu Simülatörü 3B mod apk'nın kontrolü çok net ve sezgisel olarak basittir ve sizi alışmaya veya yeniden eğitilmeye zorlamaz
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
12/31/2022
Size
125M
Version
2.10.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

UÇAĞIN NASIL ÇALIŞTIĞINI KEŞFEDİN

Savaş Pilotu Simülatörü 3B ye yetkin bir pilot olarak katılabilmek için oyuncuların küçük eğitim kurslarından geçmesi gerekecek. Her şeyden önce, joystick setinin görünümüdür. Epeyce düğmesi var; bu seni zor hissettiriyor mu? Merak etme; onları tanımanıza ve kontrollere alışmanıza yardımcı olacak temel talimatlar oluşturduk. Direksiyon simidi ve temel düğmeler önemli konumlarda bulunur; oyuncuların bunları kullanabilmeleri için yalnızca doğrudan dokunmatik ekranda işlem yapmaları gerekir.

Telsizlere gelince, hava durumunu güncellemek veya talihsiz bir durumda yardım aramanıza yardımcı olmak için sürekli olarak yer kontrol sistemine bağlıdırlar. Her uçuş bir başlangıç noktası ve bir bitiş noktası etrafında inşa edilmiştir ve bunların tümü rotanızda iyi bir şekilde belgelenmiştir. Gökyüzünde sistem tarafından oluşturulan kılavuzu gözlemleyin. Onlarla birlikte hareket etmeniz yeterlidir; sevkiyat sorunsuz bir şekilde teslim edilecektir.

ONLARCA FARKLI UÇAK MODELİ TOPLAYIN

Savaş Pilotu Simülatörü 3B, gelecek sürümde binlerce kişinin uçak koleksiyonunu ortaya çıkaracak. Pek çok göz alıcı ve ünlü uçak modeli ile oyuncular bunları test sürüşü yaparak veya yenilerini satın alarak keşfedebilirler. Çeşitliliği hedefleyen, kendine has şekilleri ve süslemeleri sizi kendine hayran bırakacak.

Ancak oyuncu, her gönderiye bağlı olarak uygun uçağı seçecektir. Bu, hızlı bir şekilde madeni para toplamanız ve daha çeşitli şekillere sahip yeni uçaklar satın almanız için bir nedendir. Yeterli jeton yoksa, önünüzdeki kolay görevleri tamamlayarak onları biriktirebilirsiniz. Haftanın veya ayın öne çıkan etkinliklerinden bazıları, daha fazla jeton yüklemenize izin verir, ancak yine de indirim alırsınız.

HARİKA YARATICI ALANIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Savaş Pilotu Simülatörü 3B, görseller ve hareketlerle ilgi uyandıran içeriği belirlemek için görsel ve işitsel sistemlere büyük yatırım yaptı. Birçok durumda tanıma ve doğaçlama yapma yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olmak için gerekli animasyonlar oyuna dahil edilmiştir. Görüntü ve ses kalitesi, çok sayıda oyuncunun ilgisini çektiğinde tartışılmazdır. İçerik veya biçimle ilgili farklı görüşler not edilecek ve düzeltilecektir.

YÜKSELTMELER İLE PİLOTUNUZUN DENEYİMİNİ GELİŞTİRİN

Savaş Pilotu Simülatörü 3B tamamen oyunculara yeni bir deneyim getiriyor. Uçağı kontrol etme adımlarını öğrenmekten profesyonel bir pilot olmaya kadar oyuncuların bu içeriğe alışması uzun zaman alacak. Performansı artırmak için bazı arzu edilen değişiklikler dikkate alınacaktır. Pek çok oyun modunda şansınızı deneyebilir ve misafirleriniz için çok sayıda gönderi teslim edebilirsiniz. Daha yüzlerce özel ödül alma fırsatı her zaman ayağınıza gelecek.

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncular, uçağı kontrol etme ve atanan her görevi tamamlama operasyonuna katılırlar. Herhangi bir istek, biri taşıma görevi olan belirli eylemlerle karşılanır.
  • Sistem, yolculukla ilgili menşei, varış yeri ve taşınacak gönderi kodu gibi temel bilgileri sağlar. Oyuncular rota oluşturmayı öğrendiklerinde yolculukta ustalaşabilirler.
  • Uçuş konsolu, makineleri çalıştıracağınız ve iletişim cihazına yerden bağlanacağınız yerdir. Yeni üyelerin kısa sürede işe alışmasını umarak temel kontrol tuşlarını size tanıtacaksınız.
  • Sizi hayal ettiren kaliteli bir uçak koleksiyonu, birkaç sınırlı sayıda uçak da mevcuttur. Oyuncular, üzerlerinde kontrol sahibi olmak için belirli gereksinimleri karşılamalıdır.
  • Geniş alanlar yaratıcı sürecin sonucudur. Sistem, kullanıcılara en kaliteli görüntü ve ses dizisini sunmak için sürekli olarak gelişir. Güncellenen sürümdeki değişiklikler önceden duyurulur.

What's new

Savaş Pilotu Simülatörü 3B  ve bir uçağı uçurma deneyimiyle ilgili heyecan verici aktiviteler. Oyuncular, profesyonel bir pilot olarak katıldıklarında kendilerine verilen görevlerden kesinlikle keyif alacaklardır. Sistem, uçağın manevra yapmasını kolaylaştırmak için eksiksiz bir dizi farklı kontrol anahtarı içeren bir ekran sağlar. Devasa koleksiyon, beğendiğiniz uçağı kısa sürede görselleştirmenize yardımcı olacak düzinelerce farklı model içerir. Bazıları sizin, görevlerden ekstra jeton kazanın ve seyahatiniz için gerekli yeni ekipmanı satın alın.

Video

Images

Download links

How to install Savaş Pilotu Simülatörü 3B v2.10.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Savaş Pilotu Simülatörü 3B v2.10.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *