Russian Car Drift Para Hileli Mod Apk indir

1.9.27

Download
0567/5 Votes: 1
Updated
1 Day Ago
Size
242.6 MB
Version
1.9.27
Requirements
Android
Downloads
1360
Report this app

Description

Oyuncu bir yarış fanatiğiyse veya geleneksel arabalardan türünün tek örneği şaheserler yaratmayı seviyorsa, neyi bekliyorsunuz? Bize katılın, Russian Car Drift? Bu, oyuncuların güçlü kişiliklerini ve benzersiz özelliklerini dokularda ve etkileyici yarış pistlerinde yarış hızlarında göstermeleri için bir fırsattır. Arabanın her bir parçası, oyuncunun yaratıcılığına hazır olarak burada toplanmıştır.

YENİ DENEYİMLER, YENİ ŞERİTLER VE YENİ RAKİPLER

Her hafta oyunculara size meydan okuyacak yeni savaşlar getiriyoruz. Bu aynı zamanda birçok farklı arazide yarış becerilerinizi geliştirmeniz için de bir fırsat. Bununla birlikte, farklı rakiplerle pek çok deneyimi bir araya getirmek, onların türünün tek örneği işlerine hayran kalmaktır. Haftalık savaşlar, zayıf yarışçıları yok eden ve yalnızca en güçlü yarış kahramanlarını tutan dalgalara benziyor. Bununla da yetinmeyen Russian Car Drift, size yarışa katılmadan önce yakın bir arkadaşa ihtiyaç duyan yepyeni arabalar da sunuyor. Ayrıca, yeni çıkan son sürümle birlikte size daha fazla araç türü seçeneği sunuyoruz. Size özel olarak getirilen en modern arazi araçları veya arabalar olabilir.

ARACIN ÖZEL ÖZELLİKLERİ VE DEĞİŞEN PARÇALARI

Bir Russian Car Drift’e ayak bastığınızda, ücretsiz bir araba yoluna ayak basmış gibi olursunuz. Oyuncuların yarış arabalarını tamir etme ve yenileme işine girişmesine izin veren, kendi imparatorluğunuzla birlikte benzersiz bir araba koleksiyonuna sahipsiniz. Komple bir arabanın tüm parçaları, depoda çeşitli parametreler ve işlevlerle görüntülenir. Oyuncular orijinal parçayı söküp yenisi ile sorunsuz bir şekilde değiştirebilirler.

MÜKEMMEL ARAZİ EGZOZU

Bunlardan biri de çok sevdiğiniz aracınızın fonksiyonlarını değiştiren aksesuarlar, sizin tercihiniz olacak farklı boyut ve seviyedeki duman tahliye boruları. Araba motorunun sesinin ister bir aslan kükremesi kadar yüksek, ister bir kedinin miyavlaması kadar yumuşak olmasını isteyip istemediğiniz, uygun egzozu takmak ve seçmek tamamen sizin ihtiyaçlarınıza bağlıdır.

KENDİ GÖRÜNÜMÜNÜZÜ SÜSLEYİN

Ayrıca rakipleriniz üzerinde güçlü bir izlenim bırakmak istiyorsanız sadece onlara bakarak o arabanın sahibi olduğunuzu anlıyorlar, renk ve grafik seçme özelliği yeterli değil. Araba detaylandırma vazgeçilmezdir. Sade, nötr renklerden gösterişli renklere sınır yok; hatta birçok rengi askeri ya da leopar detaylarıyla kombinleyebilirsiniz. Rengarenk tekerlekler üzerinde yaratıcı bir oyuna giriş yapacaksınız, hatta isterseniz iç selesi bile değiştirilebiliyor.

ÖZELLİKLERİ

Kendinizi gezegendeki en özel yarış pistlerini içeren dünyaya bırakın.
Araba koleksiyonu sayılamaz; hepsinin örtüşmesi yok.
Kendi elleriniz ve beyniniz tarafından tasarlanan ve geliştirilen arabalarla yaratıcılığınızı serbest bırakın.
Egzoz boruları veya tekerlekler gibi aksesuarların yanı sıra dış renkler de oyuncular tarafından özel olarak dekore edilmiştir.
Artan ağırlık ve iç performans türünün tek örneği.

Images

Download links

How to install Russian Car Drift 1.9.27 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Russian Car Drift 1.9.27 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *