RTS Siege Up! Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

v1.1.106R5

RTS Siege Up – Medieval War, oyuncuları görevleri gerçekleştirmek ve kaleyi düşmandan savunmak için adaya gönderen son derece ilgi çekici bir oyun oluşturmak için aksiyon ve sofistike taktikleri birleştiren bir 3D savunma oyunudur. Önceki oyunlardan farklı olarak bu oyun, oyunculara yeni bir eğlence alanı ve çeşitli görevler sunuyor. Bu savunma oyununu kazanmak için oyun, bir dizi güçlü düşmana karşı savaşmak için pek çok zekice taktik gerektirir.
Download APK
4.5/5 Votes: 535
Updated
1/14/2023
Size
42M
Version
v1.1.106R5
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SAVUNMA KALESİ BİNA OYUNU

RTS Siege Up söz konusu olduğunda, birçok oyuncu oyuna eklediğiniz anıları kesinlikle hatırlayacaktır. Özünde bu, yeni oyuncular için yeni bir oyun platformunda geliştirilen stratejiyle dolu bir 3D oyundur. Şu anda oyun, oyuncuların tutkularını gerçekleştirmeleri için birçok benzersiz özelliği yükseltti. Bu oyunun boş zamanınızı boş yere bırakmayacağına inanın. Bu oyunda oyuncular, yığınları işgal etmek için uzak diyarlardan gelen düşman ordularına karşı sağlam bir savunma kalesi inşa etmek için birçok farklı görevi yerine getirecek.

ORTAÇAĞ KURMAYALI ATMOSFER

Belki de oyuncular bunun gibi bazı kale inşa etme oyunlarına pek aşina değildir. Oyunda oyuncular, kaleyi korumaları gereken bir fantezi dünyasına dalmış durumda. Bu oyuna katılın, oyuncular birçok savunma kulesini deneyimleyin ve taktiksel savaşta birçok çekici seviyenin üstesinden gelin. Savunma kalesini korumak için kaleler ve müstahkem duvarlar inşa etmeniz gerekecek.

EKONOMİYİ GELİŞTİRMEK İÇİN KAYNAKLARI TOPLAYIN

Oyun, oyunculara çok çeşitli görevler sunar, bu da oyuncuların birçok farklı zorlukla yüzleşmek zorunda kalacağı anlamına gelir. Ancak, RTS Siege Up’ta oyuncuların gerçekleştirmesi gereken asıl amaç, kalelerini her ne pahasına olursa olsun korumaya çalışmaktır. Her görevden sonra oyuncular çeşitli kaynakları toplama ve bunları ekonomilerini büyütmek için kullanma fırsatına sahip olacaklar. Diğer oyunların aksine, oyuncular bu öğeleri kullanmak için giriş yapmalıdır.

KALESİ ETKİ TESTİNDEN KORUYUN

Oyuncu, oyunda bazı çok şiddetli düşmanlarla yüzleşmeli ve birçok doğaüstü güce sahip olmalıdır. Bu nedenle, oyuncuların kalelerini korumak ve onlarla savaşmak için güçlerini ve kuvvetlerini artırmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaları gerekir. Bunu başarılı bir şekilde yapmak için, oyuncunun net bir planı olması ve düşmanı mümkün olan en kısa sürede yok etmek ve onların size karşı saldırmasını engellemek için hileleri akıllıca koordine etmesi gerekir. Ayrıca kahraman karakterlerinizi yükseltmeyi ve güçlü enerjiler eklemeyi unutmayın.

KAHRAMAN STRATEJİSİNİ YÜKSELT

Genel olarak, bu oyun, oyuncuların kaleler inşa etme ve yabancı işgalcilerle yüzleşmek için pratik yapma deneyimleri için yeni bir atmosfer getiriyor. Ayrıca dövüş sürecinde oyuncu düşmana açılma şansı vermez; oyuncunun düşmanla daha etkili bir şekilde savaşmak için büyük bir orduyu koordine etmesi gerekiyor. Oyuncunun düşmanla savaşmak için bir donanma birimi kurması ve ordusunun gerçekleştirmesi için işler vermesi gerekiyor. Çoğunlukla, yiyecek sağlama, birlikleri eğitme, birçok kalın bariyer oluşturmak için daha fazla kale inşa etme gibi olağan faaliyetler, düşmanın biriminizi işgal etmesini zorlaştırır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Yeni oyun modunun, basit 3B grafiklerin ve pek çok harika efekt içeren sesin keyfini çıkarın.
  • Oyunu, mükemmel bir sicile sahip oyuncular için tasarlanmış bir modda yapın.
  • Kaleyi işgal eden tüm düşmanları savuşturmak için çeşitli silahlar kullanın ve birleştirin.
  • Birlikleri, büyüleri ve çeşitli yapıları konuşlandırın ve yükseltin.
  • Düşmanlardan gelen şiddetli saldırıları savuşturmak için güçlü savunmalar oluşturun.

What's new

Tam özellikli eski okul fantezi RTS. Güçlendirici yok. Zamanlayıcı yok. Kazanmak için ödeme yok. Savaşlar 10-20 dk. 26 görev, çevrimiçi PvP ve PvE kampanyası. Wi-Fi çok oyunculu ve modlama desteği. Çevrimiçi oynamak, kendi seviyelerinizi oluşturmak veya diğer oyuncular tarafından yapılan seviyeleri indirmek için "Topluluk"u açın! Savaş sanatınızı bileyin, zafer satın alınamaz! Arkadaş bulmak ve fikirlerinizi geliştiriciyle paylaşmak için Discord ve sosyal ağlardaki arkadaş canlısı indie topluluğumuza katılın! Oyun mobil ve PC'de mevcut

Video

Images

Download links

How to install RTS Siege Up! v1.1.106R5 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded RTS Siege Up! v1.1.106R5 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *