Rovercraft 2 Para Hileli Mod Apk indir

1.3.6

Download
3.0/5 Votes: 677
Updated
2 Day Ago
Size
131.8 MB
Version
1.3.6
Requirements
Android
Downloads
680
Report this app

Description

Rovercraft 2, en sevdiğiniz aracı oluşturmak için belirli işlevlere sahip çeşitli parçalar içeren bir menüye giriş yapmanızı sağlar. Senin görevin mümkün olduğunca koşmaktır. Tam kapasite çalışırken, motor hızlı hareket etmenize yardımcı olacaktır. Ancak bir sonraki turda daha karmaşık araziler uygulanacak. Yolun sonunda bekleyen daha önemli zorlukları üstlenin! Arzu edilen değişikliklere dönüş sizi tatmin edecek mi?

GÜNCELLENMİŞ VERSİYONA HOŞ GELDİNİZ

Rovercraft 2, etkileyici dönüşü işaretlemek için aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla parça içeren bir sürüm oluşturur. Oyuncular benzersiz bir araba oluşturmak için 45’ten fazla farklı parçayı kullanabilecekler ve siz onları yarattığınızda arabalar daha dikkat çekici hale gelecek. Gizemli toprakları keşfetmek ve efsanevi eşyaların kilidini açmak için dünya çapında 38’den fazla konumdan geçin. Oyuncuların, her şeyin çalışması için yeterli alana sahip yeni bir arayüze alışması gerekecek. Rusça, Çince vb. birçok yeni dili desteklediğimizde boşluk kısaldı.

BEKLENEN PERFORMANS

Sistem, Rovercraft 2’de farklı deneyimlere sahip oyuncuları memnun etmeyi hedefliyor, performans göstergeleri önemli ölçüde iyileştirildi. Oyunu cihazınıza kurmanız çok fazla zamanınızı almayacak ve süreç olabildiğince çabuk gerçekleşecek şekilde yönlendirilmektedir. Ayrıca, ses, görüntü ve içerik açısından daha iyi deneyimler sağlamak için düzenli olarak güncellenen sürümler yayınlıyoruz.

BENZERSİZ BİR SAVAŞ GEMİSİ YAPIN

Menü, tüm döküntülerin yeni bir araba yapmak için kullanıldığı yerdir. Rovercraft 2’nin enkazını ne yapacaksın? Onları yolunuza göre düzenleyin ve pistte parlayın. Arabayı yapma arayışını çeşitli arazilerde yarış takip edecek. Hiçbir ayrıntıyı atlamayın çünkü yol boyunca muhtemelen birkaç farklı parça bulacaksınız. Şimdi yeni bir yolculuk başlayacak, yarışmak için hafifçe vurun.

CRAFTSMAN TURNUVASINA KATILIN

Rovercraft 2, oyuncuların bir inşaatçının işini tutku ve canavarca parçalarla mükemmelleştirmesine yardımcı olur. Düşüncelerinizi ve tarzınızı tek bir araçta birleştirerek ifade etmekte özgür olacaksınız. Ayrıca, oyuncuların dünya çapındaki yarışları da tamamlamaları gerekiyor. Farklı arazi türleri ile daha heyecan verici deneyimler için kendinize sorun. Düzenlediğimiz eğlenceyi yaşayın ve olaydan sonra yorum bırakmayı unutmayın.

ANA ÖZELLİKLER

Benzersiz arabalara sahip olabilmek için birçok farklı parçanın kilidini açmak için anahtarları toplayın. Kendi arabanızı yaratmak için yapboz parçalarını özgürce birleştirin, yollarda test edin. Farklı arazi türlerinde birçok türde zorluk yaşayarak dünyanın dört bir yanındaki yarışlara katılın.
Skor tablosu rekorları kırmak ve kırmak için turnuvalara kaydolun.
Ses sisteminden, görüntülerden ve içerikten gelen kaliteyi deneyimleyin.

 

 

Images

Download links

How to install Rovercraft 2 1.3.6 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Rovercraft 2 1.3.6 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *