Rope Hero v Para Hileli Mod APK Indir

3.3.6

Rope Hero, oyuncularına heyecan verici duygular yaşatabilen özel bir oyun olacak. Özel görevleri yerine getiren süper kahraman oyunlarının özel bir hayranıysanız, bu kesinlikle koleksiyonunuzda kaçırılmaması gereken bir oyun olacaktır. Oyun ile birlikte oyuncular suçun ve kötü karakterlerin kol gezdiği açık bir dünyaya dahil olacak ve bunu çözecek olan siz olacaksınız.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/14/2023
Size
86M
Version
3.3.6
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

TEHLİKELİ AÇIK DÜNYA

Bu oyuna adım attığınızda, oyunun istediği ilk şey oyuncularına olağanüstü bir özgürlük verebilir. Özgürlükler söz konusu olduğunda, pek çok oyuncunun ilk düşündüğü şey hiç şüphesiz oyunlarında hareket edebilme yetenekleri olacaktır. Bu nedenle, oyuncuların Rope Hero içindeki heyecanlı yolculuğu için özel olarak devasa bir açık harita da tasarlandı.

Rope Hero Oyuna yeni şeyler katabilmek için oyunun bağlamı modern şehirlerin fikirlerine göre oluşturulacak. Yoğun trafik için geniş caddelerden, sadece yayalar için küçük ve kısa geçitlere kadar çeşitli yerlerin keşfedilmesi gerekecek. Ancak gerçekten dikkatli olmanız da yardımcı olacaktır çünkü macerasını attığınız açık dünyaya paralel bir yeraltı dünyası da var.

DRAMATİK SAVAŞ GÖREVLERİ

Ve oyunun katılımcılara getirmek istediği yeraltı dünyası, tehlikeli bir suç dünyasıdır. Hırsızlar, sokak hırsızları gibi küçük suçlulardan büyük suç sistemlerine kadar hepsi bu hareketli şehrin tam kalbinde var. Ne pahasına olursa olsun planlarını gerçekleştirmeye, hatta insanları öldürmeye hazır olacaklar.

Ama şimdi, adaleti yerine getirmek ve masum insanları kurtarmak için büyük bir sorumluluk verilen kişi siz olacaksınız. İlk olarak, suç dünyasına sızmak ve yeraltı dünyasında nasıl çalıştıklarını anlamak için küçük görevler gerçekleştirmeniz gerekecek. Suçluların nasıl çalıştığını ve şehrin coğrafyasını anladıktan sonra, bu tehlikeli suçluları yok etme görevinize başlama zamanı.

ÇEŞİTLİ SİLAH SİSTEMLERİ VE ARAÇLAR

Oyunun ortaya koyduğu zorlu zorlukların yanı sıra, oyuncular çok fazla endişelenmemeli çünkü oyunun geliştiricileri, size verilen görevleri yerine getirmede sizi maksimum düzeyde destekleyebilecek özel bir sistem getirebilmek için araştırma yaptı. İlki, sizin gibi süper kahramanların hala kullanabileceği şehir içindeki ulaşım sistemi olacak.

Birçok insan için, süper kahramanın yeteneği nedeniyle yüksek irtifa aksiyon durumları gerçekleştirmek baş dönmesine neden olur. O zaman mevcut ulaşım araçlarının kullanılması hızlı bir çözüm olacaktır. Ayrıca, suçla mücadelenize adanmış birçok farklı özel silah içeren özel bir silah sisteminin yanı sıra Rope Hero tarafından da son derece iyi bir şekilde destekleneceksiniz.

GRAFİK DESTEK GÖRSELLER ÇOK İYİ

Üstelik oyun, bir süper kahraman imajıyla da oyuncularına en yüksek kişiselleştirme yeteneğini verebilmek istiyor. Her insanın duyularıyla, oyunlarında karakterlerinin imajına getirmek istedikleri kendi tercihleri ​​olacaktır. Bu nedenle oyun, karakterin görünümünü farklı kostümlerle kişiselleştirme yeteneği ekledi. Ve her kıyafetle, keşfetmeniz için olağanüstü bir yeteneğe sahip olacak.

Bu oyun içerisinde görseller açısından özel manipülasyonlar yapabilmek için grafikler önemli rol oynayan bir özellik olacaktır. Oyunun tasarımcıları, Rope Hero’nun bağlamları ve deneyimleyebileceğiniz karakterlerin görüntüleri aracılığıyla yaratıcılıklarını gösterdiler. Grafikler, oyun yapımcılarının oyuncularına en iyi deneyimi sunmak için geliştirmekle ilgilendiği bir özelliktir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyun, iyi bir yaşam sağlamak için gerekli görevleri yerine getiren süper kahramanların fikirlerine dayalı olarak tasarlanmıştır.
  • Oyun, oyunculara son derece esnek ve heyecan verici bir oyun deneyimi sağlayacak bir aksiyon tarzında oluşturulmuştur.
  • Açık bir harita, oyuncuların süper kahraman karakterlerini istedikleri zaman keşfetmek için kontrol edebilmeleri için tasarlandı.
  • Oyunun bağlamı, suçun da aşırı bir hızla arttığı ve durdurulamadığı büyük şehirlerden ilham alıyor.
  • Süper kahramanla belirlenen görev, suç çetelerini yok etmeyi öğrenip ilerleyebilmesi için yeraltı dünyasına sızmaktır.

What's new

Kahramanlar şehrine hoş geldiniz. Koruyucu bir SCI-FI kostümü içindeki şık kahramanınız harekete geçmeye hazır. Büyük bir şehirde üçüncü şahıs aksiyon oyunu sizi bekliyor. Oyun yeri tehlikeli ve heyecan verici maceralarla dolu. Kahramanınızla açık 3 boyutlu dünyaya dalın ve gangsterlerle savaşın. Modern bir metropolde hareket etmelisiniz. Şehir haritası en baştan açık, bu şehrin her yerini ziyaret etmenizi sağlayacak. Şehir çok sayıda sır ve mini oyun saklıyor.

Video

Images

Download links

How to install Rope Hero v3.3.6 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Rope Hero v3.3.6 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *