Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari v Para Hileli Mod APK Indir

2.13.0

Rodeo Stampede, oyuncuların kendi hayvanat bahçelerine sahip olacağı ve ziyaretçileri çekmek için yeni hayvanlar yakalamaya çalışacakları bir oyundur. Vahşi alanlara gidecek ve birçok farklı hayvan bulacaksınız. Aynı zamanda yeteneklerinizle farklı hayvanlara binme ve binekleri değiştirme fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca oyun sırasında işlemleri doğru bir şekilde yapmaya ve ortaya çıkan sorunlardan kaçmaya çalışacaksınız.
Download APK
4.5/5 Votes: 546
Updated
12/30/2022
Size
142M
Version
2.13.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

HAYVANHANEYİ GÖKYÜZÜNDE İŞLETİN

Oyuncuların Rodeo Stampede’de bulacağı oynanış, vahşi doğada canavarları toplamanıza odaklanıyor ve ilk geldiğiniz yerin adı Savannah. Hayvanları vahşi doğada toplamanın amacı, çalıştırmanız için onları bir hayvanat bahçesine geri getirmektir. Ama sıradan bir hayvanat bahçesi değil çünkü büyük bir tekneye yerleştirilmiş ve havada asılı duruyor. Güverte, yakaladığınız hayvanların kafeslerini koyacağınız yer olacaktır.

Herkesin bayılacağı keyifli tasarımlarla piksel bir dünyaya gireceksiniz. Aynı zamanda oyunda yakalama ve hareket ettirme işlemi dokunarak ve kaydırarak yapılabilmektedir. Bu, yalnızca bu faaliyetleri doğru bir şekilde yapmanız gerektiği ve uzun bir yol kat edeceğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda yakalayacağınız yeni hayvanları keşfetmenize ve onlarla yakınlaşmanıza da yardımcı olan bir faktördür.

VAHŞİ DİYARI KEŞFEDİN VE ÇEŞİTLİ CANAVARLARI TOPLAYIN

Rodeo Stampede’de yapacağınız ilk iş, hayvanat bahçenizi daha etkileyici ve çeşitli kılacağı için mümkün olduğu kadar çok hayvan yakalamaya çalışmak olacaktır. Yani zeplin topundan vurulduğunuzda, hareket etme sürecine başlayacaksınız. İvmeyi gerçekleştirmek için basılı tutacaksınız ve eli bıraktığınızda karakter dışarı fırlayacak. Oradan, yeni bir hayvanın yanına atlarsa, ona binmek için ekrana dokunabilirsiniz.

Bir hayvandan diğerine geçmenin yolu çok önemlidir çünkü onlara uzun süre bindiğinizde kırmızı bir ünlem işareti görünecektir. Uyarı, hareket etmeye devam etmek için bir hayvana atlamanız gerektiğini gösteriyor. Ayrıca, normal durumda, çevredeki unsurları atlatmak için sola veya sağa kaydıracaksınız. Uyarı elemanı belirdiyse ve bunu değiştirmezseniz, binen hayvan kontrolünü kaybedecek ve bazen bir kayaya çarparak seviyenin yeniden başlamasına neden olacaktır.

Oynanış, oyuncuların engelleri aşmaya ve sürekli olarak binekleri değiştirmeye çalışacakları için sonsuza kadar koşan oyunlara benzer. Ayrıca, üzerinde yeni yazan bir hayvan gördüğünüzde, fethetmeniz gereken bir sonraki hedef budur. Arkasına geçtiğinizde, samimi barın dolması için onu manipüle etmeniz gerekecek. Hayvan ayrıca, oyundan uyarı öğesini aldığınızda olduğu gibi aynı asi eylemlere sahiptir.

ZOO İLE KÂRINIZI ARTIRIN

Rodeo Stampede’de bir engel nedeniyle başarısız olduğunuzda birçok yeni hayvanın yakalandığı tekne arayüzüne geri döneceksiniz. Paranızı kullanarak onlara yaşamak için daha harika bir yer inşa edeceksiniz. Aynı zamanda kafesler her yeni seviyeye geldiğinde değişimi de görebilirsiniz. Bu, buraya hayvanat bahçesini ziyarete gelen aileler için bilet fiyatlarını artırmanıza yardımcı olacak bir etki yaratacak ve etkileyici ödüllerle görevi atlamamalısınız.

What's new

Oyuncuların Rodeo Stampede'de bulacağı oynanış, vahşi doğada canavarları toplamanıza odaklanıyor ve ilk geldiğiniz yerin adı Savannah. Hayvanları vahşi doğada toplamanın amacı, çalıştırmanız için onları bir hayvanat bahçesine geri getirmektir. Ama sıradan bir hayvanat bahçesi değil çünkü büyük bir tekneye yerleştirilmiş ve havada asılı duruyor. Güverte, yakaladığınız hayvanların kafeslerini koyacağınız yer olacaktır.

Video

Images

Download links

How to install Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari v2.13.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari v2.13.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *