Rider Para Hileli Mod Apk indir

2.00.2.00

Download
4.0/5 Votes: 345
Updated
2 Day Ago
Size
72 MB
Version
2.00.2.00
Requirements
Android
Downloads
996
Report this app

Description

Rider sizi eşsiz yol tutuşuna götürür ve bu görevleri gerçekleştirmek için motosikletinizi kullanırsınız. Bu harika bir video oyunudur; oyuncular kendileri için bir motosiklet seçecek ve bir dizi önemli mücadeleyi üstlenecek. Oyuncular, oyundaki enkazdan yararlanacak ve önemli engelleri aşmak için oraya tırmanacak. Bazen mücadeleleriniz çok riskli ama mükemmel ve yine de canlı; bunlar bir ömür boyu fırsatlar vardır.

ZORLUKLARI AŞMAK

Bu canlı video oyunu, korkmadan maceralara atılabileceğiniz yerdir. Koleksiyondan bir motosiklet seçme ve Rider tarafından belirlenen büyük görevi almaya devam etme hakkına sahipsiniz. Bu maceralı maceralar, hem tanıdık bir atmosfer yaratabilmeniz hem de zorlukları en mükemmel kolaylıkla aşabilmeniz için kapsamlı bir hazırlık gerektirecektir. Oyuncular da birçok önemli zorlukla karşı karşıya kalacak; her meydan okuma birçok sürpriz içerecektir. Önemli zorluklarla tek başınıza yüzleşmek zorunda kaldığınızda bunu zor bulacaksınız, ancak bu, pratik yapabileceğiniz ortamdır. Büyük şekerleri hareket ettirebilmek ve toplayabilmek için parçalardan faydalanmanız gerekiyor. Bu şekerler, bu heyecan verici yolculuğa devam etmek için faydalı yükseltmeler ve fazladan can almanıza yardımcı olacak.

TÜM ARKADAŞLARINIZA MEYDAN OKU

Bu oyunda arkadaşlarınıza meydan okuma hakkınız var. Farklı ülkelerden gelen ancak bu engelli yarış için ortak tutkuları olan birçok insanla tanışacaksınız. Ancak bu Rider’da, kazanmak için üstesinden gelmeniz gereken önde gelen rakipler onlar. Her meydan okumanın kendi kuralları olacaktır ve durumu olabildiğince ustaca ele almak için kavramanız gerekir. Her meydan okumada direksiyon simidini sabit tutmanız yardımcı olacaktır çünkü havada takla atmak için geri sekmeniz gerekir. Elbette, önünüzdeki zorlukları daha fazla görmenize yardımcı olacak bir yön haritasına da sahip olacaksınız. Ancak oyuncuların bu zorlu yolculuğu da ustalıkla halletmesi gerekiyor çünkü beklenmedik bir anda önünüze engeller çıkacak ve pasif kalırsanız geri dönemeyeceksiniz.

YENİ TEMALARIN KİLİDİNİ AÇ

Oyunda oyunun size verdiği hediyeler olan üçgen şekerler bulunmaktadır. Bu şekerleri toplamaya devam edeceksiniz çünkü en heyecan verici yükseltmeleri kazanmanıza yardımcı olan şekerlerdir. Ayrıca yeni canlar da eklemeniz gerekiyor çünkü şu anda sizin için gerçekten gerekli olan yeni canlar. Oyuncuların ayrıca bu yarış arabası için hemen faydalı yükseltmeler yapması gerekiyor. Yarış arabaları, kullanmanız için size birçok farklı model ve kullanım sağlayacaktır. Bir sonraki göreve devam etmek için en yeni yarış arabalarına sahip olacaksınız. Ayrıca, yolculuğu kolaylaştırmak ve bu sefer oyun için bir yenilik yaratmak için yeni temaların kilidini açma fırsatınız da var. Oyuncular herhangi bir sayıda kişiye meydan okuyabilir ve bu zorlukların kazanılması için sizden daha iyi olması gerekir. Her mücadelede belirtilen puan sayısı farklıdır ve genel zaferi kazanmak için bu sayıyı kazanmanız gerekir.

BAZI ÖZELLİKLER

Oyunun getirdiği önemli zorlukları kolayca aşmanıza yardımcı olacak yeni arabalarla kendinizi koruyun. Her aşamada dev şekerleri toplayın çünkü yeterince toplarsanız kendi arabanızı yükseltme hakkınız olur.
Verilen meydan okuma, pes etmeyi düşündüğünüz tüm görevleri tamamlamanıza yardımcı olmak için kademeli olarak artacak seviyelere ve zorluklara sahip olacaktır. Yeni temaların kilidini açın, oyunun sağladığı önemli engellerin üstesinden gelmek için parçalardan yararlanın.
Etkileyici dönüşler yapın ve kendiniz için daha etkileyici motosikletler de toplayabilirsiniz. Daha fazla yeni fırsat kazanın ve kendinize en iyi noktaları bulun.

 

Video

Images

Download links

How to install Rider 2.00.2.00 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Rider 2.00.2.00 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *