Retro Garage – Car Mechanic Simulator v Para Hileli Mod APK Indir

2.10.0

Retro Garage – Car Mechanic, eski arabaları manuel olarak keşfedip onardığınızda size yeni deneyimler sunar. Bu oyun sayesinde tamir becerileriniz gelişecek ve profesyonel bir araba tamircisi olacaksınız. Oyuncular arızayı bulmalı ve ardından eski arabayı tamir etmek için kendi araştırmalarını yapmalıdır. Yetenekli bir araba tamircisi olmak için, hasarın nerede olduğunu ve nasıl düzeltileceğini bulma konusunda esnek olmanız gerekir.
Download APK
4.5/5 Votes: 546
Updated
1/1/2023
Size
67M
Version
2.10.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

RENKLİ ARABALARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Retro Garage – Car Mechanic’e gelen oyuncular, birçok farklı ünlü otomobil üreticisinin rengarenk arabalarına hayran kalacaklar. Arabalar benzersiz bir şekilde tasarlanmış, güzel ve eski özelliklere sahip, ancak motorları da daha az modern değil. Burada ağırlıklı olarak geçmiş yüzyıllardan kalma eski Sovyet arabaları var ve bunun gibi son derece nadir antika arabalara sahip olduklarında ve tamir ettiklerinde oyunculara bir heyecan duygusu veriyor.

ARACIN MOTORUNU ONARIM VE YÜKSELTME

Oyuncu, bu arabaların hasarlı parçalarını bulmak ve ardından arabaların motorlarını tamir etmek ve muhtemelen yükseltmekle görevlidir. Her araba, birçok küçük kategoriye ayrılmış 50 parçadan oluşur ve mükemmel bir araba yaratmak için parçaları yaratıcılığınız ve zekanızla esnek bir şekilde değiştirebilirsiniz. Atanan görevi tamamladığınızda çok para ve birçok çekici ödül alacaksınız.

ARABA ONARIMINDAN PARA KAZANIN

Retro Garage – Car Mechanic size birçok yeni deneyim sunar ve araba satarak önemli miktarda para kazanmanıza yardımcı olur. Yakında zengin bir oto tamir patronu olacaksınız. Koleksiyonunuzu zenginleştirmek için eski arabaları tamir etmenin yanı sıra, becerilerinizi geliştirmek için onları satabilir veya araba yarışlarına katılabilirsiniz. Ayrıca bu drag yarışlarını kazandığınızda çok para alacaksınız.

Retro Garage – Car Mechanic’e katıldığınızda, arabaların dünyasına dalacak ve son derece yetenekli araba tamircisi olacaksınız. Tamir becerilerini tatmin etmenin yanı sıra kanlı yarışlara katılabilir ve oyunun sunduğu görevlere katılabilirsiniz. Çok yönlü onarım yeteneği sayesinde para kazanmak da daha kolay.

What's new

Her araba 3 kategoride 50'den fazla parçadan oluşur: gövde, şasi ve motor. Dilerseniz spor, yarış ve diğer modifikasyonlar ile gövde ve süspansiyon parçalarını ayarlayabilir ve değiştirebilirsiniz!

Video

Images

Download links

How to install Retro Garage - Car Mechanic Simulator v2.10.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Retro Garage - Car Mechanic Simulator v2.10.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *