Remixed Dungeon v.FIX.22 Para Hileli Mod APK Indir

31.1

Remixed Dungeon, her oyuncunun hareketinin sürprizlerle ve rastgelelikle dolu olduğu, şiddet ve vahşet unsurları içeren bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun ayrıca, her şeyi canlı bir şekilde çizmek ve oyuncuların üstesinden gelmesi için en gerçekçi ve korkutucu ortamı yaratmak için pikselli bir grafik motoru kullanıyor. Bunun da ötesinde, oyun ekstraları ve sistemleri derinliğe sahiptir ve oyuncuların her zindan katında strateji oluşturması için yeni olasılıklar açacaktır.
Download APK
4.5/5 Votes: 511
Updated
1/12/2023
Size
21M
Version
31.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

HEYECAN VERİCİ VE ZORLU BİR ZİNDAN SÜRÜNME OYNANIŞI

Oyuncular Remixed Dungeon’a ilk geldiklerinde, en önemli faktör zindanlarda hayatta kalmak ve patronlardan kaçmanın veya öldürmenin bir yolunu bulmaktır. Bununla birlikte, oyuncunun her hareketi onları tehlikeli hale getirebildiğinde veya güçlü düşmanlarla yüz yüze geldiğinde oyun, işleri daha karmaşık ve tehlikeli hale getirir. Bu nedenle oyunun eğlencesi zorlukla doğru orantılı ve zindanda gezinirken herkesin harika anlar yaşaması için en potansiyel ve keyifli deneyimi yaratıyor.

TİPİK SIRA TABANLI TARZA SAHİP SEZGİSEL BİR SAVAŞ SİSTEMİ

Oyundaki savaş sistemi, canavarlarla her karşılaşmanın oyuncular üzerinde birçok izlenim bırakabileceği yanık tabanlı türün tanıdık unsurlarını benimseyecek. Ayrıca birçok belirli düşman veya durumla başa çıkmak için doğrudan sinerjik eylemler veya beceriler gerçekleştirebilirler. Oyuncunun taktik becerilerine bağlı olarak, sistem otomatik olarak ilerlemelerine uyum sağlayacak ve zindanın derinliklerine indikçe işleri daha karmaşık hale getirecektir.

KARAKTERİ ÖZEL BİR YOL İLE ÖZELLEŞTİRİN VEYA YÜKSELTİN

Oyuncular zindanda hayatta kalmak istiyorlarsa, yol boyunca her zaman en iyi ekipmanı geliştirmeleri veya kullanmaları ve hatta bir şeyleri karıştırmaları gerekir. Remixed Dungeon, bir zindanda birçok farklı kat sunacak ve hepsinin silahlar, beceriler veya diğer güçlendirmeler gibi pek çok sürprizi olacak. Oyuncular, sağlam yapılar oluşturmak için şeyleri birleştirebilir ve çeşitli tehlikeli canavarlarla karşılaştıklarında onlara birçok fayda sağlayabilir.

ZİNDAN VE SAVAŞTA YERLEŞTİRİLMİŞ KOMİK MEKANİZMALAR

Oyuncuya savaşırken veya zindanda gezinirken eşlik eden rastgele sistemler komik ama çok fazla potansiyele sahip. Her şeyin hasar miktarı veya isabet oranı değiştiğinde ve diğer birçok faktörü etkilediğinde bazen oyuncuları heyecanlandırır veya hayal kırıklığına uğratır. Seçtikleri ekipmana veya becerilere bağlı olarak rastgele sistemler ortaya çıkacak ve oynanışı daha canlı ve karmaşık hale getirecek.

OYNAMAK VE KİŞİSELLEŞTİRMEK İÇİN ÇOKLU KARAKTERLER

Remixed Dungeon’daki karakter çeşitliliği, oyuncunun strateji oluşturmasında yeni kapılar açtığı için oynanışta da bir avantajdır. Her karakterin kendine özgü beceri sistemi vardır ve oyuncular, dövüş tarzlarını tatmin etmek için bunları birçok şekilde geliştirebilir. Oyuncular, özel para birimleri aracılığıyla bunları bireysel özelliklerle yükseltebilir ve hatta hızlı zindan ilerlemeleri için başlangıç ekipmanını değiştirebilir.

MUHTEŞEM DEĞİŞİKLİKLERLE DESTANSI BOSS DÖVÜŞLERİ

Patronlarla yapılan savaşlar, oyuncuların daha derine inmesi ve zindanlardan kaçması için anahtar olarak görülebilir, ancak işler hiç de basit değil. Her patron türü, becerilerinde saklı çok fazla potansiyele sahiptir ve hatta oyuncuların onları yok etmek için daha önce hiç görmediği saçma sapan şeyler yapar. Buna rağmen, patron dövüşlerinden elde edilen ödüller her zaman cömerttir ve aynı zamanda oyuncunun gücünü yeni zirvelere taşır, böylece daha büyük zorluklarla karşılaşabilirler.

Remixed Dungeon, oyunculara en şiddetli savaş alanını deneyimlemeleri için oyun derinliği ve heyecanı vermek için birçok ilgi çekici konsept kullanır. Ayrıca her şeyi dostça yapmak için retro piksel grafikleri kullanır, ancak zindanların veya rastgele görünen düşmanların nadir korkusunu yayar. Oyun aynı zamanda taktik unsuru da vurgular ve oyuncunun birçok unsur veya rastgele sistem aracılığıyla savaşma becerisine her zaman meydan okur.

 ÖZELLİKLERİ

  • Oyuncuların yeni katlara ulaşmak için tüm engelleri aşmak için körlük içinde gezindiği komik bir zindan paletli oyun.
  • Yenilikçi ve büyüleyici sıra tabanlı dövüş mekanizması, oyuncuların belirgin bir düşmanla karşı karşıya kalırken stratejik düşünmelerini teşvik eder.
  • Savaş yoğunluğunu çeşitlendirmek veya zindanı benzersiz işlevler aracılığıyla keşfetmek için karakterleri çeşitli yollara veya stillere göre özelleştirin.
  • Her karakteri sonsuza dek yükseltin ve yeni zindanlara girerken iyi bir başlangıç yapmak için yeni başlangıç ekipmanı alın.
  • En destansı patronlarla yüzleşin ve zindanın gülünç faktörlerinden veya gizli tehlikelerinden sağ kurtulurken onlarla olağanüstü savaşlar yapın.

What's new

Bir zamanlar küçük bir kasaba varmış. Kasaba halkı mutlu bir şekilde yaşadı, ancak o kadar fakirdiler ki, tatillerde düzgün bir yere bile gidemediler. Ancak herkesin tüm umudunu yitirdiği gün bir mucize gerçekleşti. Kasabanın altındaki zemin şiddetle sallandı ve sayısız aşağılık canavar ortaya çıktı. O andan itibaren hayatta kalan tüm kasaba halkı sonsuza dek mutlu yaşadı. Neden? Niye? Çünkü zindan her türden kahramanı ve maceracıyı kendine çekmiştir. Masumları korudular ve kasabanın ekonomisini canlandıran mükemmel harcamacılar oldular.

Video

Images

Download links

How to install Remixed Dungeon v31.1.FIX.22 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Remixed Dungeon v31.1.FIX.22 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *