Rebel Inc v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

1.13.6

Oyun, oyunculara harika bir deneyim sunuyor. Temel sorunları mükemmel bir şekilde çözebilmek için planlama ve zamanında stratejiler verme konusunda keskin ve esnek olmanız yardımcı olacaktır. Bu oyun kapsamlı bir şekilde araştırılmış ve geliştirilmiştir. Rebel Inc, daha önce hiç olmadığı gibi duygular getiriyor ve oyunculara isyanlara dayalı çeşitli ilgi çekici, heyecan verici stratejiler veriyorsunuz.
Download APK
4.5/5 Votes: 546
Updated
1/6/2023
Size
70M
Version
1.13.6
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BARIŞ İNŞA ETMEYE ÇALIŞIN

Bu oyuna katılırken, oyuncular kaosu önlemek için yedi alanı dengelemelidir. Oyuncuların burada barışı korumak için stratejilerinde akıllı ve yumuşak olmaları gerekir. “Azure Barajı”nı azılı düşmanlardan korumak için özenle çalışmak gerekiyordu. Oyuncular ayrıca uyuşturucu kaçakçılığıyla mücadele etmek için zorlayıcı yeni stratejiler geliştirmelidir. Bir dizi bölgesel barış ve istikrar stratejisi uygulayın.

ÖZEL ÖZELLİKLERE SAHİP 8 HÜKÜMET

Rebel Inc, oyunculara ustalaşmaları için benzersiz yeteneklere sahip farklı valiler verir. Her valinin lider olmak için benzersiz bir yeteneği ve avantajı vardır. İktisatçılar için, bütün bir yılın gelirini bir kerede alacaklar ve eğer lordlarsa, güçlü bir ordu yetiştirecekler. Oyuncuların sonraki yaşamları için birçok seçeneği vardır. Ağır zırhlı ordulara katılmak için kaydolabilir veya kaçak mal pazarına girebilirsiniz. Ayrıca, iki ayrı alanı aynı anda stabilize etmek için diğer oyuncularla da çalışabilirsiniz. Oyuncular, kendi arzularını gerçekleştirmek için ortaklarına asker ve kaynak gönderebilir.

GERÇEK ARAŞTIRMAYA DAYALI GERÇEK AÇIKLAMASI

İşte gerçek hayattaki girişimleri ve isyanla mücadele stratejilerini içeren oldukça ayrıntılı bir simülasyon. Oyun, Dünya Bankası’ndan övgü dolu eleştiriler aldı ve büyük bir barış konferansında yer aldı. Birden çok bölgede pratik büyük ölçekli stratejiler yürütün. Görüntüler de net bir şekilde, çok gerçekçi bir şekilde anlatılmış ve yakınlık hissi uyandırmıştır.

Oyuncular zekalarıyla buradaki yerel halkın ihtiyaçlarını modellemek için karmaşık algoritmalar yapacaklar. Ve isyancı düşmanların şiddetli saldırıları, üretkenliğinizi azaltmanız için üzerinizde derin bir baskı oluşturuyor. Bu algoritmalar, verdiğiniz kararlarla şekillenir. Oyuncuların barışı korumak ve asilerle savaşmak için akıllı, yaratıcı stratejiler oluşturması gerekiyor.

KARMAŞIKLIKLARDAN VE SONUÇLARDAN İLHAM ALDIK

Oyuncuları heyecanlandıran ve heyecanlandıran birçok heyecan verici kampanya sunar. Oyuncuların kaynakları dikkatli ve titiz bir şekilde yönetmesi ve yeni yükseltmeleri seçmesi gerekiyor. Oyun size 150’den fazla strateji sunuyor ve harita ile birleştirilen taktikler oyunun oynanışını oluşturuyor. Oyuncuların asi güçleri iyi kontrol etmesi ve güçlerini eğitmesi ve istikrara kavuşturması gerekiyor. Oyuncuların yeteneklerini zorlamaya ve değerlendirmeye açık, kolaydan karmaşığa birçok farklı seviye vardır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Yedi bölge için stabilizasyon çalışmaları yürütün.
  • 8 valinin farklı modları.
  • Akıllı taktiklerle çok gerçekçi simülasyon.
  • Oyuncuların gereksinimlerini karşılamak için yeni algoritmalar oluşturun.
  • Birçok olağanüstü ve benzersiz taktik sunun.
  • Gelişmiş seslerin eşlik ettiği çarpıcı grafikler, mükemmel bir arayüz oluşturur.

What's new

Özellikleri:
● Zengin bir şekilde modellenmiş 7 bölgeyi stabilize edin
● İsyanla mücadele taktiklerinin yenilikçi temsili
● Yerel yönetimi güçlendirmek için gerçekçi girişimlere fon sağlayın
● Kapsamlı araştırmaya dayalı son derece ayrıntılı, hiper gerçekçi dünya
● Akıllı stratejik ve taktik yapay zeka
● Kararlarınıza göre şekillenen gelişmiş anlatım algoritmaları
● Tamamen farklı yeteneklere sahip 8 benzersiz vali
● Kapsamlı oyun içi yardım ve eğitim sistemi
● Tam Kaydet/Yükle işlevi
● İnternet bağlantısı gerekli değil

Video

Images

Download links

How to install Rebel Inc v1.13.6 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Rebel Inc v1.13.6 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *