Real Racing 3 1 Para Hileli Mod Apk indir

1.1.1

Download
4.0/5 Votes: 769
Updated
4 Day Ago
Size
43.3 MB
Version
1.1.1
Requirements
Android
Downloads
877
Report this app

Description

Real Racing 3, oyuncuların hayranlık uyandıran bir yarış deneyimi ile güzel bir dünyaya dalacakları bir yarış oyunudur. Spesifik olarak, bu oyunun kontrol mekanizmasına kolayca erişebilecek ve kendinize göre ayarlamak için zaman ayırabileceksiniz. Ek olarak, etkileyici sayıda araçla, kilidini açmak için biraz paraya ihtiyacınız olacak ve birçok farklı seviyeye katılmak zorunda kalacaksınız. Gerçekten de pek çok etkinlik, pek çok mod ve pek çok etkileyici ortam sizleri bekliyor.

BİRÇOK YENİ ARAÇ OYUNCULARIN GÖZÜNÜN ÖNÜNDE GÖRÜNÜYOR

Real Racing 3’e benzer bir yarış oyunu deneyimlediğinizde son olarak ilginizi çekecek olan güncellemedeki bilgiler, oyuna yeni eklenen etkinlikler ve araçlardır. Spesifik olarak, bu oyunda ilginç bir nokta, farklı araçlarla ilişkili olayların ortaya çıkmasıdır. Buradan, Bugatti La Voiture Noire, Ferrari 488 GT3 ve diğerleri gibi etkileyici görünüme sahip arabaları almak için çeşitli etkinliklere katılmanız gerekecek.

EŞSİZ VE ETKİLİ ORTAMI DENEYİMLEYİN

Real Racing 3’ü deneyimlemeye başladığınızda, getirdiği güzellik nedeniyle herhangi bir oyuncunun seveceğinden tamamen etkileneceksiniz. Kendinizi tamamen bu dünyaya kaptırabilecek ve diğer oyuncularla yarışlardan gözlerinizi alamayacaksınız. Aynı zamanda bu güzel grafiklerden dolayı oyun, kullanıcının oynayacağı cihazda en az 2.5GB Ram ve üzeri Ram gerektirecektir. Bu nedenle, bu oyunun içinde etkileyici bir eğlence zamanı geçirmek istiyorsanız bu da anlaşılabilir bir durumdur. Diğer yarış oyunlarında olduğu gibi arabanızı üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz ve hızlı bir şekilde parkuru kapsamlı bir şekilde gözlemleyeceksiniz. Aynı zamanda sürücü konumunu sevenler için görüş değiştirme butonu ile de deneyiminizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca görüş açısını değiştirdiğinizde arkanızdaki arabaları dikiz aynası ile görebildiğiniz için mobilyalar ve eşyalar işlevlerini tam olarak tanıtacaktır.

FARKLI YARIŞ OYUNLARINDA BECERİLERİNİZİ GÖSTERİN

Real Racing 3’te, oyundaki özelliklere aşina olmanız için öğretici bir oyun ekranı yaşayacaksınız. Böylece zamanla, kesinlikle pistteki becerilerinizi artırabilecek ve diğer oyuncularla karşılaşabileceksiniz. Oyuncuların deneyimlediği ana oyun, belirli ırklarla bir maçta diğer birçok oyuncuyu alt etmeye çalışacağınızdır. Kazandığınızda, karşılık gelen bir miktar alacaksınız. Yukarıdaki birincil oyun modunun yanı sıra, başka bir kişiyle 1vs.1 karşılaşma gibi oyunlar da bulabilirsiniz. Arabanız ve kontrol beceriniz ile bu oyuncuyu alt etmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda oyun içerisinde hız gerektiren yollarda ne kadar hız elde edebileceğinizi de bilebiliyorsunuz. Önünüzde sizi bekleyen pek çok etkileyici yarış pisti olacak ve dünya çapındaki ünlü yerler onlara ilham veriyor.

YENİ ARABALAR SATIN ALIN VE YÜKSELTİN

Real Racing 3’te kazandığınız paranın tamamı, daha sonra açacağınız yeni arabanızın kilidini açmak ve yükseltmeleri satın almak için kullanılır. Spesifik olarak, etkileyici bir araba listesi karşınıza çıkacak ve para kazanmak için zaman harcayacak ve kilidini açacaksınız. Ayrıca, bazı araçlar bazı etkinliklerle gelecek, bu yüzden onları kaçırmanız mümkün olmayacak. Ayrıca arabanın motorunu yükseltebilmek için biraz para hazırlamanız gerekiyor.

ANA ÖZELLİKLER

Real Racing 3, gerçek HD yarış için doğru otomobil hasarına, çalışan dikiz aynalarına ve dinamik yansımalara sahiptir. Formula 1® Grands PrixTM ve Kupa yarışları da dahil olmak üzere 4.000’den fazla etkinlikte yarışabilirsiniz. Aksiyonu çok sayıda bakış açısından görüntüleyin ve HUD ile kontrolleri özelleştirin. Dünya çapında 8 oyunculu çapraz platform yarışını deneyimleyin. Veya Time-Shifted MultiplayerTM’de yapay zeka rakiplerine karşı herhangi bir yarışa katılın. Ford’dan Aston Martin ve Bugatti’ye kadar 300’den fazla otomobilin direksiyonuna geçin. Monza, Silverstone, Hockenheimring, Le Mans, Dubai Autodrome, Yas Marina ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından 19 otantik parkurda kauçuk yakın.

 

 

Video

Images

Download links

How to install Real Racing 3 11.1.1 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Real Racing 3 11.1.1 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *