Real Driving Sim Para Hileli Mod Apk indir

5.4

Download
34567/5 Votes: 4
Updated
2 Day Ago
Size
513MB
Version
5.4
Downloads
996
Report this app

Description

Gerçek Sürüş Sim size bir süper sürücünün en gerçekçi hissini verecektir. Oyunda onlarca çok şık ve güzel araba var; herhangi bir araba seçme veya satın alma hakkına sahipsiniz. Hayattaki tüm engelleri yok sayın, en sevdiğiniz aracınıza oturun, gaza basın ve pisti fethetmek için yolculuğunuza başlayın. Bir süper araba aşığıysanız ve hız konusunda tutkuluysanız, bu oyun göz ardı edemeyeceğiniz bir şeydir.

GÜNCELLENMİŞ VERSİYON NEDİR?

Yayıncı, olağanüstü tasarım ve kaliteye sahip iki yeni süper otomobil modelini oyuncularla buluşturmaya devam ediyor. Acele edin ve bu arabaları promosyon döneminde erken satın alın; süper düşük fiyatlarla sahip olma fırsatına sahip olacaksınız. Günlük etkinlik serisi de yenilendi ve size daha heyecan verici ödüller kazandırdı. Eski sürümdeki grafik ve ses hataları da giderildi.

ANTRENMAN MODU İLE BAŞLAYIN

Diğer tüm oyunlarda olduğu gibi Real Driving Sim’de de gerçek yarışa başlamak için bir eğitim sürecinden geçmeniz gerekiyor. Arabayı nasıl çalıştıracağınızı öğrenmeniz, sürüş modlarına alışmanız, yavaşlamayı öğrenmeniz ve zorlu dönüşlerde ustalaşmanız yardımcı olacaktır. Ayrıca aracınızı nasıl yükselteceğinizi öğrenecek veya oyundaki diğer bazı özelliklere göz atacaksınız. Bu dersler temeldir ve kesinlikle çok hızlı bir şekilde geçeceksiniz.

HER YOLU REZERVASYON YAPIN VE FETHEDİN

Oyun size üç farklı sürüş modu sunuyor. İlki, ok tuşlarını kullanan moddur. Arabayı istediğiniz yöne çevirmek için sol ve sağ oklara tıklayın; bu, seçebileceğiniz en erişilebilir moddur. Daha gerçekçi bir deneyim istiyorsanız, direksiyon modunu seçin. Ve son olarak titreşim sensörü modu sizin için en deneyimli seçenek olacaktır. Bu mod heyecan verici anlar sunuyor ama bu modda ustalaşmak da oldukça zor. Real Driving Sim’deki oyun modları da oldukça çeşitlidir. Pistte diğer arabalarla rekabet etme hissini yaşamak için yarış modunu seçebilirsiniz. Bitiş çizgisine ulaşmaya yardımcı olmak için yolda çok sayıda beklenmedik öğeyi toplama görevi ile öğe modu. Ana görevi aracı en kısa sürede bitiş çizgisine getirmek ve aracınızın başına gelebilecek herhangi bir hasarı veya kazayı en aza indirmek olan yüksek hız modu.

FARKLI YOLLARI DENEYİMLEYİN

Aralarından seçim yapabileceğiniz 20’den fazla farklı harita. Müreffeh bir şehri geçmek, geniş otoyollarda araba kullanmak veya sıcak bir çölü, engebeli tepeleri, soğuk, karlı toprakları geçmek olabilir… Farklı arazinin başka avantajları ve zorlukları olacaktır; en iyi yolu seçmek için her bir manzarayı anlamanız gerekir. Ayrıca bir yol ama daha sonra rakiplerin upgrade yapmasından dolayı sorun artacaktır bu yüzden sizin de sürekli upgrade edip kendinize daha kaliteli arabalar almanız gerekiyor.

YOLCULUK BOYUNCA DOĞRU HİSSETMEK

Real Driving Sim’in grafikleri ve sesi, oyun sırasında size inanılmaz derecede gerçekçi hisler verir. Süper arabaların grafiklerinden, yarış pistlerine ve beraberindeki hava durumu, yoldaki diğer ulaşım araçları gibi etkilere çok dikkatli bir şekilde yatırım yapılır. Parkurunuzu daha iyi hissetmek için üçüncü şahıs bakış açısından veya sürücü koltuğundan doğrudan görünüm arasından seçim yapabilirsiniz.

Video

Images

Download links

How to install Real Driving Sim 5.4 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Real Driving Sim 5.4 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *