Real Boxing 2 ROCKY v Para Hileli Mod APK Indir

1.30.0

Real Boxing 2, oyuncuların farklı tarzlarda boks karşılaşmalarına dahil olacağı bir dövüş oyunudur. Bu oyuna katılan oyuncular, dünya şampiyonu boksörlerin yanı sıra son derece elit oyuncularla mücadele etme deneyimi yaşayacaklar. Gece gündüz fark etmez, kaç kişi savaşırsa savaşsın, oyuncular heyecan verici etkinliklere katılabilir. Üstelik oyuncuların katıldığı savaşlar, gerçek hayattan hiçbir farkı olmayan farklı ve son derece profesyonel içeriklere sahip olacak.
Download APK
4.5/5 Votes: 544
Updated
1/2/2023
Size
689M
Version
1.30.0
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BİRÇOK HIZLI BOX DURUŞU DAHİLDİR

Oyun, oyuncuları oldukça profesyonel bir boks alanına getirecek. Çünkü oyuncular, oyunun yaptığı mükemmel oyuncularla dövüşebilmek için yumruklar, çapraz kancalar, ters kancalar ve yandan yumruklar ile teknik hareketlerde ustalaşacak, çünkü oyun fethedebilir. Aynı zamanda, oyuncuların oynarken konsantre olmaları gerekir ve rakibi yenmenin bir anda sona ereceğini hissedeceklerdir.

BOX STİLLERİ ŞUNLARDAN SEÇİLEBİLİR:

Real Boxing 2, oyunculara daha hızlı kazanmaları için birçok boks pozisyonu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda oyuncular her maça uygun farklı boks stilleri de seçebilir. Oyuncular beğendikleri karakteri seçecek ve gücü, hızı ve dayanıklılığı artırmak için daha fazla öğeyi donatacak. Oradan, oyuncular daha fazla oyuncuyla dövüşebilmek için kendi boks stillerini oluşturacaklar.

BİR ÇOK ÜCRETSİZ ŞEY ALABİLİRSİNİZ

Oyuncu rakiplerini kazanırsa, oyuncu terfi edecek ve birçok ücretsiz eşya alacaktır. Oyuncunun aldığı eşya, karakterinin güç kazanmasına yardımcı olacak bir savaş aracı olacaktır. Daha spesifik olarak, oyuncular mevcut karakterleri seçmek yerine kendilerine istedikleri karakteri yaratabilecekler. Yüz, vücut ağırlığı, kas şekli, oyuncuların yarattıkları karakteri sevmeleri için seçme hakkı vardır.

ARKADAŞLARINLA OYNA

Real Boxing 2, oyuncuların arkadaşlarıyla oynamasını da destekler. Arkadaşlarıyla birbirine yumruk atmak isteyen ancak incinmekten korkan oyuncular için gerçekten harika, bu yüzden arkadaşlarınızı rekabet etmeye ve korkmadan tüm gücünüzle boks yapmaya davet edin. Oyuncular, hadi savaşalım. Oyunun liderlik tablosunda en yüksek puanları elde etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Birkaç maç kaybettiğinizde asla cesaretinizin kırılmaması gerektiğini unutmayın çünkü bu sayede oyuncuların şampiyonluğu kazanması için birikmiş deneyimler elde edilir.

DÜZENLİ OLARAK YENİ ÖZELLİKLER EKLENMEKTEDİR

Henüz bir şey biliyor musun? Oyun, yakın zamanda efsanevi Lord MayWinner tarafından organize edilecek ve canlı yayınlanacak çok özel bir etkinlikte yer alacak. Oyuncular oyunu indirmekte bile acele etmiyorlar, mücadeleye hazırlanmak için karakterlerini tam olarak donatıyorlar ve değerli ödüller kazanma fırsatı buluyorlar. Ayrıca Los Angeles’tan yeni gelen Lando Phil de bu dramatik karşılaşmaya boks disiplininin yeni bir üyesi olarak katılacak.

Real Boxing 2’de bol bol boks sahnesi olduğu için oyun sadece 16 yaş ve üzeri oyunculara açıktır. Oyuncunun savaşının sorunsuz ilerlemesi için, oyuncuların istikrarlı bir İnternet bağlantısı olan ileri teknoloji cihazlarda oynamaları önerilir. Oyun ayrıca günlük çekilişte her gün cazip hediyeler sunuyor ve oyuncular şanslarını deneyebiliyor; belki karakterlerini şarj edebilecek değerli eşyalar alacaklar.

What's new

Dövüş Oyunları, Çevrimiçi Oyun modları, zorluklar ve yeni dövüşçülerle yeni bir seviyeye ulaşıyor— Gerçekçi oyunların çemberine girin, yumruk atın ve gürlemeye hazırlanın! ZAFER İÇİN MÜCADELE
Boks oyunları halkasına girin ve en üst düzey dövüş oyununda yumruk yumruğa maçlara katılın. Ringde tehlikeli boksör rakiplerle yüzleşin ve bir nakavt yapın! Boks dünyasını keşfedin ve boks oyunlarında yolunuzu çizin - Boks şampiyonu olabilirsiniz, çağlar boyu bir şampiyon! Çevrimiçi oyunlar arenasına girin ve yumruk atmaya, sert yumruk atmaya ve rakip boksörü nakavt etmeye hazırlanın!

Video

Images

Download links

How to install Real Boxing 2 ROCKY v1.30.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Real Boxing 2 ROCKY v1.30.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *