Raid & Rush 1.1.27 Reklamsız Hileli Mod Apk indir

Download
5.0/5 Votes: 5,679
Updated
2 Day Ago
Size
1.1.27
Requirements
Android
Downloads
678
Report this app

Description

Raid & Rush, oyuncular arasında bitmeyen savaşları içeren iki heyecan verici aktiviteye sahiptir. Farklı güçlere sahip karakterlerden oluşan kendi takımınızı oluşturacak ve ödül almak için herhangi bir maça katılmayı kabul edeceksiniz. Ayrıca verilen görevleri düzenli olarak tamamlamak da oyunculara sayısız fayda sağlıyor. Hata düzeltmeleri ve özel özelliklerin eklendiği bu yeni sürümde daha iyi bir deneyim için hemen bir ekip oluşturun ve yönetin! Hoş geldin!

GÜÇLÜ EKİBİN SAHİBİ

Yaklaşan Raid & Rush karşılaşmalarının deneyimini daha eksiksiz tamamlamak için bu yalnızlığın yerini hızlı bir şekilde güçlü bir kahramanlar ekibinin alması gerekiyor. Her yerden, her türden güçlü yönü olan herkesi işe alın, ancak yetenekleri taramak için birkaç küçük gereksinim belirlemenizi öneririz. Bununla birlikte, işi altınlarınızı düşmanlardan korumak olan büyük bir adamı asla unutmayın; siz dövüşmekle meşgulken herkes onları çalmak istiyor. Ekip oluşturmanın gerektirdiği gereksinimleri yerine getirmek ve görevleri yerine getirmek size daha fazla altın kazandıracaktır. Seviye atlamak ve daha fazla silah satın almak için altın ve yıldız biriktirin. Her gün tamamlamanız gereken yeni bir dizi görev olacak, ödüller konusunda endişelenmeyin, bunlar her zaman cömerttir ve sizi mutlu eder! Gizli hediye sandıkları açma hakkı verildiğinde her gün katılmak daha keyifli olacaktır.

1:1 SAVAŞTA MÜCADELE

Hızlı bir şekilde takım oluşturmak ve maçları açmak için her zaman saatlerce hazır çevrimiçi arkadaşlarınız olsun. Raid & Rush sizi asla boş bırakmayacağından, bu yarışmalar son derece çetin geçecek. Farklı seviyelerdeki farklı düşmanlar karşısında daha fazla güven kazanmak için ihtiyacınız olan becerileri öğrenin. Güç ve mana her zaman maksimuma çıkar, böylece sıkışıp kaldığınızda savaş düşmez; onu koruyarak, gelgiti çevirebilirsin!

İLAVE DESTEK YAPISI

Raid & Rush’ın kaotik dünyasında, altın tutmak ve takım arkadaşları bulmak, kahramanları yükseltmek ve zorlukların üstesinden gelmek zorunda, sizi bekleyen çok fazla aktivite var. Bazen masmavi gökyüzüne bakın; o haritada yeni yerleri ziyaret etme ihtiyacına yardımcı olmak için arazinizin üzerinden birkaç sıcak hava balonu geçer; hepsini keşfetmeye cesaretin var mı, yok mu? Birden fazla oyun modu desteği, ancak herkes normal modun keyfini çıkarıyor gibi görünüyor, bu yüzden yapacağımız şey onları trende ayak uyduracak şekilde yükseltmek. Kendiniz için hedefler belirleyin ve kadroyu sıralamada üst sıralara taşımak için çalışın; en güçlü sen olacaksın Kültürleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için arkadaş edinmeyi ve diğer oyuncularla sohbet etmeyi unutmayın!

HOŞGELDİNİZ VE ORTAK EVİNE KATILIN

Raid & Rush, istediğiniz zaman deneyimlemeniz, savaşa katılmanız, atanan görevlerden altın toplamanız, bunlardan gelişmeniz ve ekibinizi en güçlü karaktere dönüştürmeniz için hazır. Kendinizi kaydetmeye çalıştığınızda birçok teşvik olacaktır. Oynadıktan sonra bıraktığınız incelemelere her zaman göz kulak oluyoruz ve bunları bir sonraki sürümde uygulayacağımıza söz veriyoruz; Dört gözle bekliyoruz!

 

 

 

Video

Images

Download links

How to install Raid & Rush 1.1.27 Reklamsız Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Raid & Rush 1.1.27 Reklamsız Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *