Raft Survival – Ocean Nomad AKP Indir Free Download v

1.213.6

Raft Survival: Ocean Nomad – Simulator, uçsuz bucaksız okyanusta büyülü bir şekilde hayatta kalmanızı yeniden yaratır. Görünüşe göre bir olay sizi denizin ortasında amaçsızca yüzdürüyor. Artık sadece hayatta kalmanın ve medeniyete geri dönmenin yolunu bulabilirsin. Kalan malzemelerden en iyi şekilde yararlanmak ve kendinizi kurtarmanın bir yolunu bulmak için kendi zekanızı ve cesaretinizi kullanın.
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
12/29/2022
Size
104M
Version
1.213.6
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YENİ GÜNCELLENMİŞ VERSİYON

Raft Survival’ın son güncellenmiş versiyonunda birçok yeni şey oyuncuları bekliyor. Görev sistemi birçok çekici ödülle yenilendi. Grafik sisteminin yanı sıra oyunun arayüzü de oyuncuların çoğunluğunun görüşlerine göre düzenlenmiş durumda. Trader Joe da denizde mahsur kalan yeni bir karakter. Ayrıca bu sürüme bazı yeni adalar, yeni köpekbalıkları ve yeni uçak parçaları da ekleniyor.

GERÇEK BİR HAYAT

Hayatta kalma süreniz boyunca neredeyse kendi kendinizi desteklemek zorunda kalacaksınız. Derme çatma salınızı daha da geliştirmek için mevcut tüm malzemeleri kullanmanız gerekir. En zorlu anları atlatmanıza yardımcı olan şey, muhtemelen denizin ortasında sürüklenen birkaç kutu yardım malzemesidir. Bu sürüklenen sandıklarda birkaç küçük tahta parçası, bazı canlı aletler, hatta bazen hayatta kalmanıza yardımcı olacak bazı yiyecekler veya ilkel silahlar bulunur. Hepsini besleyin ve bunlardan yararlanın çünkü hepsini ücretsiz olarak alamayacaksınız.

KENDİ ÜSLERİNİZİ OLUŞTURUN

Raft Survival’da küçük bir teknede hayatta kalacak ve yaşayacaksınız ancak elde ettiğiniz malzemeleri o tekneyi yükseltmek için de kullanabilirsiniz. Öncelikle, daha güçlü olmak için tekneyi güçlendirmeye, kendinize güvenli bir sığınak inşa etmeye odaklanın. Ardından, hayatınızı iyileştirmek için cephanelik, yiyecek deposu gibi bazı önemli tesisler inşa etmenin yanı sıra teknenin alanını biriktirin ve genişletin.

GELİŞTİRİLMİŞ SİLAHLAR VE ZIRH

Denizde yaşam, doğanın bombardımanlarından sağ çıkmanın bir yolunu bulmanın yanı sıra, köpekbalıkları gibi vahşi deniz canlılarına karşı da savaşmanız gerekiyor. Köpekbalıklarına karşı kolayca savunmak için temel silahlarınızı ve zırhınızı daha gelişmiş olacak şekilde yükseltin. Elbette kendinize yemek yapmak için daha fazla deniz canlısını avlamak için silahları da kullanabilirsiniz.

ARKADAŞLARI BUL

Görünüşe göre burada yalnız değilsin ama senin gibi denizde kaybolmuş birçok insan var, onları bulmanın bir yolunu bulun ve birbirinize güvenin. Arkadaş bulmak ve onlarla eşleştirmek, hayatta kalma şansınızı artıracaktır. Bu insanlar, hayatta kalma sürecini kolaylaştırmak için silah, malzeme ve yiyecek alışverişinde bulunurlar. Mümkünse onları köpekbalığı saldırısından koruyun.

BÜYÜK MACERALAR

Hayatta kalmaya odaklanmanın yanı sıra denizde de heyecan verici maceralar yaşayabilirsiniz. Raft Survival, gizemli, keşfedilmemiş adalarla inanılmaz derecede gerçekçi bir okyanusu yeniden yaratıyor. Bu adaları ilk ziyaret eden olmak için teknenizin kontrolünü elinize alın. Şanslıysanız, düşen uçakların olduğu birçok yardım kutusu da bulabilirsiniz ve hatta burada büyük hazineler gömülüdür.

OKYANUSU KEŞFEDİN

Bu uçsuz bucaksız okyanusta ormanlar, ormanlar ve hayvanlarla dolu unutulmuş bir kıta olup olmadığını hiç merak ettiniz mi? Bu oyun artık daha önce sadece adada hayatta kalma oyunlarımızda bulunan harika bir özelliğe sahip.

Boşta kalmayın; çevredeki suları ve adaları keşfetme girişimi. Neyi saklıyorlar: trajedi mi ihtişam mı, ortaçağ kraliyet zenginlikleri mi yoksa vahşi kaplanlar ve korkunç Jura dönemi dinozorları mı yoksa eski uçak enkazı mı? Ek olarak, adalar mineraller, sal iyileştirmeleri ve diğer güzellikleri içerir. Köpekbalığı oyunlarında oraya gitmek için bir gemiye veya gemiye ihtiyacınız olmayacak; mütevazi bir tekne yeterli olacak, yıldızlar size yön verecek.

What's new

Raft Survival: Ocean Nomad – Simulator, uçsuz bucaksız okyanusta büyülü bir şekilde hayatta kalmanızı yeniden yaratır. Görünüşe göre bir olay sizi denizin ortasında amaçsızca yüzdürüyor. Artık sadece hayatta kalmanın ve medeniyete geri dönmenin yolunu bulabilirsin. Kalan malzemelerden en iyi şekilde yararlanmak ve kendinizi kurtarmanın bir yolunu bulmak için kendi zekanızı ve cesaretinizi kullanın.

Video

Images

Download links

How to install Raft Survival - Ocean Nomad AKP Indir Free Download v1.213.6 APK?

1. Tap the downloaded Raft Survival - Ocean Nomad AKP Indir Free Download v1.213.6 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *