PunBall v Reklamsız Hileli Mod APK Indir

2.5.1

PunBall, Roguelite + RPG'yi Block Breaker Gameplay ile ilk kez birleştirdiğinde tamamen yeni bir macera oyunu olarak biliniyor. Sadece bu da değil, aynı zamanda kolay karakter kontrolü de milyonlarca oyuncuyu oyundan çıkamayan çekici noktalarımızdan biri. Orada durmadan, renginizle yepyeni bir beceri oluşturmak için mevcut birçok beceriyi bir araya getirdiğimizde, sınırsız düşmanı yok etmek için 100'den fazla beceriye sahip olabilirsiniz - düşmanlarla dolu bir savaş alanında fethetmeye devam etmeniz için size açılan binlerce kapı.
Download APK
4.5/5 Votes: 562
Updated
1/11/2023
Size
145M
Version
2.5.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

OYUNDA NOEL VE YENİ YIL HAKKINDA KEŞFEDİN. HEYECAN VERİCİ NEDİR?

PunBall, yeni yayınlanan en son sürümüyle size kesinlikle beklediğiniz iki yeni özel etkinliği getiriyor. Spesifik olarak, Noel atmosferiyle dolu bir parti, daha özel ödüller kazanma fırsatı için sizi keşfetmeye ve diğer birçok görevi almaya davet edecektir. İkincisi, süper değerli paketler ve onu çevreleyen kumbara etkinliği paralelinde yılbaşı etkinliği.

ZEUS’UN ÇORAP TOPRAKLARINI FETHETME FIRSATI

PunBall’a varmak aynı zamanda çorak ve kurak bir araziye ineceğiniz anlamına gelir. Burası herkes tarafından Zeus’un burada bir medeniyet kurup geliştireceği topraklar olarak bilinir. Ancak zor bir dönemden sonra sonuç alamayınca Zeus eskisinden daha da tembelleşmiştir. Bu olay, Shade’in ortaya çıkması için kıvılcım oldu.

BOSS GÖLGESİNİ YOK ET, GÖLGEYİ KALDIR BURADA IŞIĞI GETİRDİM

Shade, kendisini çok sıkı bir şekilde korumak için yanında çok sayıda asker taşımasının yanı sıra silinmez suçlara sahip bir patrondur. Görünüşüyle, bu topraklara bir suç dalgası hücum etti ve onu eskisinden daha da çorak hale getirdi. Böylesine acil bir durumla karşı karşıya kaldığımızda, güzel ve yetenekli bir büyücü olan desteğinizi istiyoruz.

MUCİZEYİ YAPMAK İÇİN BEKLENEN KURTARICI GÜZEL BÜYÜCÜDÜR

Bu toprakları o kadar kurtarabilecek tek kahramansın ki, sana köylülerin kurtarıcısı diyorlar. Kötüleri saran karanlığı silebilecek ve bu dünyaya ait olduğu ışığı geri getirebilecek tek bir parlak ışık olarak size tapıyorlar. Şimdi, bu zorlu ama bir o kadar da heyecanlı macerada onun peşinden gitmeye hazır mısın?

BECERİLER VE AKSESUARLAR SAYESİNDE GÜCÜNÜZÜ BİR SONRAKİ SEVİYEYE TAŞIMANIZA YARDIMCI OLACAK ARAÇ SETİ

PunBall’da, parlayabildiğiniz için sonu gelmeyen yaklaşık 100’den fazla beceriye sahip benzersiz büyüler alacaksınız. Kendi renginizle benzersiz bir beceri yaratmak için bu becerileri oluşturun ve birleştirin. Bu sayede oyuncu, muhafız ordusundan patrona kadar savaş alanında görünen tüm düşmanları yok edebilir. Ayrıca benzersiz kostümler ve büyülü araçlar da alırsınız.

ANA ÖZELLİKLER

  • Zeus’un medeniyeti geliştirmek için kullanacağı toprakları kurtarabilecek tek kurtarıcı olarak bilinen güzel bir cadı olma şansı.
  • Gölge patronunun saldırılarını ve bloklarını yenmek, gölgemi silmek ve mekana ışığı geri getirmek için benzersiz büyülerinizi kullanabilirsiniz.
  • Noel, Yeni Yıl gibi olaylar olduğunda sahne boyunca etkinlikler ve süslemeler içeren kostümler alın.
  • Sihrin yanı sıra 100’den fazla beceriye sahip olarak, yeni bir beceri oluşturmak için iki veya daha fazla beceriyi bile birleştirebilirsiniz.
  • Savaş alanında mevcut rakibe saldırmak istediğiniz yönde karakterin sihirli ampulünü kontrol etmek çok basit.

What's new

This story takes place in a once barren land, where Zeus created civilization. Over time, Zeus grew lazy and an evil Shade appeared and wreaking havoc, bringing waves of evil to all.Now, a lone mage, pretty and strong stands alone as the only savior in a quest for light over darkness.
Follow her on this Roguelike adventure; don’t lose though or you’ll have to begin from scratch again!

Video

Images

Download links

How to install PunBall v2.5.1 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded PunBall v2.5.1 Reklamsız Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *