PROJECT: DRIFT Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

2.0 72

Download
5.0/5 Votes: 768
Updated
2 Day Ago
Size
463 MB
Version
2.0 72
Requirements
Android
Downloads
489
Report this app

Description

Project Drift 2.0, heyecan verici yarışlara daldığınızda size en canlı ve canlandırıcı deneyimleri sunmak için yarış türünün sayısız olağanüstü öğesinden yararlanır. Oynanış, ortamlar ve kariyerinizde sıklıkla keşfedeceğiniz daha fazlası dahil olmak üzere oyundaki her şey canlı renk unsuruna sadıktır. Yüksek hızlı yarış unsuru birçok oyunda moda olmuştur, ancak bu oyun farklıdır çünkü her yarışta sürüklenme faktörünü ve getirdiği parlaklığı vurgular. Oyuncular ayrıca çok çeşitli modern araçlara ve yeni bir yarış hissi vaat eden benzersiz, göz alıcı özelleştirmelere ücretsiz erişime sahip olacaklar. Bununla da kalmayıp, oyuncu topluluğu güçlü ve geniştir ve herkesin yanıt vermesi veya katılması için düzenli olarak pek çok heyecan verici etkinlik vardır. Herkesin yarış hissini canlandırmak ve harika ödüller getirmek için birçok etkinlik veya meydan okuma da dünya çapında dağılmış olarak görünür. Renklerin yeni boyutlarda kullanıldığı heyecan verici bir yarış deneyimi arıyorsanız, bu oyun yeni bir deneyim olacak ve profesyonel yarış kariyeriniz boyunca zaman ayırmaya değer.

HAREKETLİ VE YÜKSEK HIZLI YARIŞ OYNANIŞI

Oyunun önemi tamamen, parkur sona yaklaştıkça artan engeller ve zorluklarla yüksek tempolu yarışlardan geliyor. Katılımcılar aynı zamanda kurnazdır ve her zaman ellerinde pek çok numara vardır, bu da herkesin kendilerini olağanüstü becerilerle ifade etmesi için her anı heyecan verici ve heyecanlı kılar. Bununla da yetinmeyen oyun çeşitliliği, oyuncu eğlencesi için yeni olanaklar yaratmak üzere yarış modlarını, haritaları ve araç sistemlerini de içeriyor.

KOMPLEKS MEKANİZMA İLE SORUNSUZ KONTROLLER

Başarılı oyun, karmaşık bir kontrol sistemini benimser, ancak her araca hakim olmanız için her şeyi olabildiğince basit ve sorunsuz hale getirir. İlginç bir şekilde, kontrol işlemi sırasında dişli kutusu sistemi de gereklidir ve birçok benzersiz eylemi veya beceriyi gerçekleştirmek için birçok işlevi aynı anda koordine etmeniz gerekir. Kontrol sistemini tarzınıza göre özelleştirerek kendinizi her yarışı kazanan diğer oyuncuların önünde gösterebilirsiniz.

İSTEDİĞİNİZ GİBİ SÜRÜN VE KAZANIN

Yarışları normal şekilde tamamlamanın yanı sıra, oyunun ana teması bu unsur etrafında döndüğü için kendinizi bir Drift Master olarak sunmalısınız. Drift mekanizması da dikkatli bir şekilde ayarlanmıştır ve göz alıcı ve etkili drift aşamaları yapmak için kontrolleri koordine etmeniz gerekir. Birçok yarış veya lobi modu da yalnızca sürüklenme faktörünü vurgular ve bu teknikte en seçkin ve mükemmel becerilere sahip olan kişi kazanan olur ve lobinin onlar için sunduğu tüm ödülleri alır.

KOMİK KURALLAR İLE ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Yarış modlarının çeşitliliği, her yarışın kuralları veya yapısı önemli ölçüde değiştiğinde deneyiminizi daha eksiksiz ve heyecanlı hale getirecektir. Bu, oynanışı farklı hissettiriyor ve diğerlerine katılmak için her zaman doğru arabalara sahip olmalısınız, böylece eksiksiz bir yarış oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, birçok yarış modu, insanların sadece yarışçıların ortaya çıktığı kirli oyunlarla rakibi karıştırdığı veya yavaşlattığı, atmosferi daha eğlenceli hale getiren daha fazla öğe sunacak.

SÜRÜŞLERİNİZİ GÜZEL GÖRÜNTÜLERLE ÖZELLEŞTİRİN

Oyun, harika görünümü ve herkesin yaratıcılığını ifade etmesi için geniş bir seçeneğe sahip özelleştirme sistemi nedeniyle çok popüler. Bunlar arasında en göze çarpan canlı görünümlerdir ve yalnızca gerçek oyuncuların araba karşılaşmalarında görülebilirler ve her şey oyuna sofistike bir şekilde getirilir. Renk özelleştirmeye ek olarak, etkileyici performans yükseltmeleriyle yeni bir görünüm oluşturmak için bileşenler, lastik stilleri ve daha fazlası gibi görünümü değiştirebilirsiniz.

HEYECAN VERİCİ ETKİNLİKLERE KATILIN

Etkinlikler, içerikleri yenilikçi ve genel olarak topluluk için yeni olduğundan, oyuncular için en heyecan verici etkinlik serileridir. Ödüllerin kalitesi de katılımcının performansına bağlıdır ve hatta insanların en sevdikleri araba için ihtiyaç duydukları şeyi bulmaları için birden fazla seçenek vardır. Etkinlikler ayrıca zorluklarla birlikte gelir ve yeni unvanlar almak veya etkinliklerden özel ödüller almak için bunları en iyi başarılarla tamamlayabilirsiniz.

EŞSİZ PİSTLERDE VE YARATICI ENGELLERDE SÜRÜŞLER

Pistler, yarış atmosferini her sürücünün benzersiz olduğu bir sonraki seviyeye taşımak için titizlikle tasarlandı. Her yere dağılmış engellerin sayısı da, sürücünün rakibi yavaşlatmak için bunlardan yararlanma becerisini zorlamak için çok ve önemli ölçüde artırılmıştır. Düzenli olarak birçok yeni parkur tanıtılacak ve bunlar her zaman rastgele seçilerek tüm sürücüler için bir oyun alanı görevi görecek ve heyecanı kat kat artıracak.

 

Video

Images

Download links

How to install PROJECT: DRIFT 2.0 72 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded PROJECT: DRIFT 2.0 72 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *