Prison Empire Tycoon v Para Hileli Mod APK Indir

2.5.8.1

Prison Empire Tycoon-Idle Game, en modern hapishane kompleksinin kapısını açar ve burada patron siz olursunuz. Hem bir gardiyan hem de bir işletme görevini yerine getiriyorsunuz çünkü bu hapishaneyi toplum için en iyi şekilde yönetmekten kazançlı çıkacaksınız. Dünyamıza katıldığınızda, fakir bir hapishane hakkındaki tüm düşünceleriniz kaybolacak.
Download APK
4.4/5 Votes: 512
Updated
1/10/2023
Size
161M
Version
2.5.8.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ZAMAN YOLCULUĞU MİLYARLIK BİR İŞ OLDU

Mahkumlara özel misafir muamelesi yapılır ve onları her yerdeki güvenlik sistemi aracılığıyla uzaktan kontrol eden sizsiniz. Yerden rahatça keyif aldıklarından ve ne pahasına olursa olsun kaçmadıklarından veya kaçmadıklarından emin olun. Bir mahkumun son teslim tarihinden önce buradan ayrılmasına izin verdiğinizi varsayalım. Bu durumda, Prison Empire Tycoon’un ödeyeceğiniz bedeli çok yüksek. İtibarınız önemli ölçüde azalacak ve hapishane kralı olma yolculuğunu daha karmaşık ve çetin hale getirecektir.

GÜVENLİK SİSTEMLERİNİ YÜKSELTİN

Küçücük bir hapishaneyi arkasında adeta bir saray gibi birinci sınıf bir hapishaneye çevirebilmek oyuncunun uzun zorlu bir çalışma ve çabasını gerektiren bir süreçtir. Prison Empire Tycoon, gardiyanlar ve gardiyanlar için güvenlik sistemini yükseltmenize izin vererek mahkumların bunu isteseler ve planlasalar bile kaçamamalarını sağlar. Mühimmat dolu silahlar, en tehlikeli silahlar ve en güçlü gardiyan timi cezaevi çevresinde toplanarak konuşlandırıldı.

EĞLENCE OYNATICIYI GENİŞLETİN

Mahkumları lüks müşteriler olarak görerek, tesisleri yeni bir düzeye yükselterek kendilerini güvende, rahat ve mutlu hissetmelerini ve burada kalmak istemelerini, yenileme çalışmalarını ciddi bir şekilde, tam gün tamamlamalarını sağlayabilirsiniz. Prison Empire Tycoon’a vardığınızda, basketbol, futbol gibi sporlarda oyun etkinlikleri düzenlemek veya özelleştirmek için alanı genişletebilirsiniz. Odaların havalandırılmasını iyileştirmek, fena olmayan bir fikirdir.

KİTAPLAR TAMAMLANDI

Bununla da kalmıyor, yükseltmeniz sınırsız, hiç bitmiyor. En iyi konfor için uykularına özen gösterecek lüks yataklar satın alabilirsiniz. Ayrıca, ruhu besleme faaliyetlerine hizmet etmek için, çalışanlara birçok kitaplık yerleştirebilir ve onları değerli insani dersler içeren mükemmel ve anlamlı kitaplarla doldurabilirsiniz. Tadilat sırasında daha az acı ve gönül rahatlığı için aileleriyle görüşebilsinler diye birçok telefon kulübesi yanlarına getirildi.

PREMIUM GIDALARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Her banyodaki küçük ayrıntılara dikkat ederek eksiksiz bir duş jeli ve temizlik aleti yelpazesi sağlayarak en hevesli ve kendini işine adamış yönetici olun. Mutfağa ayrıca en taze ve en besleyici yemekleri üretmek için en iyi şeflerden oluşan bir ekiple yatırım yapılır. Prison Empire Tycoon’da bir masaj odası, çamaşır odası ve yetenekli ve arkadaş canlısı doktor ve hemşirelerden oluşan bir ekibin yer aldığı reviri bile vardır.

PROFESYONEL PERSONEL EĞİTİMİ

Görevleri mükemmel bir şekilde tamamlayabilmek için harika bir kadrodan vazgeçemezsiniz. Her departmanda üst düzey yöneticiler ve çalışanlar olacak ve maaşları aynı olduğu için görevleri farklı olacak. Ancak işlerini iyi yaparlarsa doktorlar, şefler, temizlikçiler, güvenlik görevlileri, inşaat işçileri vb. dahil olmak üzere onları teşvik ve moral ile ödüllendirebilirsiniz.

What's new

Tesislerinizin ihtiyaçlarıyla ilgilenin ve işletmenizi dahili çatışmalar olmadan genişletmek için doğru kararları alın. Hapishane bahçesini genişletin, yönetim bölümünü özelleştirin, gardiyanlara güvenlik ekipmanı sağlayın ve hatta hücrelerin havalandırmasını iyileştirin. Her bir seçiminizin cezaeviniz üzerinde bir etkisi olacaktır. Atıl paranızı akıllıca yatırın.

Video

Images

Download links

How to install Prison Empire Tycoon v2.5.8.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Prison Empire Tycoon v2.5.8.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *