Plants vs. Zombies 2 v Para Hileli Mod APK Indir

10.2.2

Plants vs. Zombies 2 keyifli bir oyundur ve başta çocuklar olmak üzere birçok katılımcının ilgisini çekmektedir. Elbette, oyuncu bu hayaletleri yok etmeli ve ekinlerini korumalıdır. Oyunun getirdiği benzersiz özelliklerle, evinizi yok eden ve istila eden zombilerle tamamen başa çıkma ve sorunsuz bir şekilde başa çıkma yeteneğine sahipsiniz. Utangaç olmayın, onları öldürün ve hemen şimdi!
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
1/7/2023
Size
86M
Version
10.2.2
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ZOMBİYİ YENMEK İÇİN BÜYÜK SİLAHLARINIZI KULLANIN

Bu oyunda, zombileri öldürme yeteneğine sahip 49’dan fazla zehirli bitki türü ile hatırı sayılır bir cephaneliğin tadını çıkaracaksınız. Ayrıca yok etmelerini bekleyen pek çok kiraz bombası da var. Burada, o korkunç ve zararlı zombileri yenmek ve öldürmek için kendinize eşsiz ve en yıkıcı silahı seçme hakkına sahipsiniz. Her insanın farklı bir zihniyeti olacaktır, dolayısıyla sundukları taktikler ve oynanış da başarılı ve çeşitlidir.

50’DEN FAZLA EĞLENCE VE EĞLENCE SEVİYESİNİ FETHET

Plants vs. Zombies FREE size kolaydan karmaşığa doğru sıralanmış 50’den fazla farklı oyun seviyesi verecek. Her kişinin kapasitesine bağlı olarak, deneyim için en uygun seviyeyi kendiniz seçebilirsiniz. Dahası, eğlenceli bir maceranın tadını çıkaracak ve birçok tehlikeli ve zorlu alan ve araziden geçeceksiniz. En önemli şey, acımasız ve korkutucu zombileri yok etmenin bir yolunu bulmaktır. Bu dünyayı kurtarmak ve insanlığa hayat getirmek için, oyunun tüm zorluklarını yenmek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

RESİM AÇIKLAMA CANLI VE GÜZEL

Sevimli çizgi film zombileriyle oyuncular, onları ilk gördükleri andan itibaren bu arayüzü çok sevdiler. Bu oyundaki zombilerin hiç de korkutucu olmadığı söylenebilir. Aksine, güzel şekillere ve renklere sahip olmaları, izleyicilerde belirgin bir vurgu yaratıyor. Ayrıca, yüksek kaliteli 3D grafikler, oyunu daha çekici ve heyecanlı hale getirerek diğer birçok oyuncunun ilgisini ve ilgisini çekti.

DÜNYADA ÇOKLU OYUNCULARLA OYNA

Bu, dünyada ünlü bir oyun olarak kabul edilebilir, bu yüzden bu oyunda, farklı ülkelerden birçok insan eğlendirmek ve hayattaki ve yaşamdaki stresi azaltmak için oyuna katılıyor. Bu sayede onlarla tanışma, arkadaş edinme ve birçok heyecan verici seviyeyi deneyimleme fırsatınız oldu. Birbirinizin takım arkadaşı olabilir ve her savaşta birbirinize yardım edebilirsiniz. Arkadaşlarınız tarafından öğretilen beceriler ve oynanış sayesinde, beceri seviyenizi en kolay şekilde yükselttiniz.

HER FARKLI RAKİPTEN HER ZAMAN KALICI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR

Bir kavgada, kim en dayanıklı ve en uzun süre dayanırsa o kazanır, bu yüzden amacı ve yönü olan bir kişi olmanız gerekir. Rakipleriniz sürekli olarak hayatınızdaki her şeyi yok eden acımasız zombiler olsa bile, bu kadar çabuk pes etmeyin. Mücadelede sebat et ve sonuna kadar yen. Onları mutlaka öldürecek ve tüm dünya için enerji kaynağı bulacaksınız.

 

What's new

Ayçiçeği ve Peashooter gibi en sevdiğiniz çim efsanelerini ve Lava Guava ve Laser Bean gibi yaratıcı çiçekler de dahil olmak üzere bahçecilikle ilgili diğer yüzlerce harika ürünü toplayın. Jetpack Zombie ve Mermaid Imp gibi her fırsatta çok çeşitli zombilerle tepeden tırnağa gidin - hatta beyninizi başıboş Zombi Tavuklardan korumanız gerekecek!

Video

Images

Download links

How to install Plants vs. Zombies 2 v10.2.2 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Plants vs. Zombies 2 v10.2.2 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *