PickCrafter v Para Hileli Mod APK Indir

5.10.10

PickCrafter, maceralar ve değerli taşlar için uygundur; tutmak ve her ay kazmaya başlamak gerçektir ve elde ettiğiniz şey bir hazinedir. Deliklerin kurtarılması, oyuna yaklaşımınızı tamamlayacak! 2D grafik teknolojisi ile desteklenen karakterler ve her aktivite, bakış açınızla en yeni hale geliyor. Pastoral aktivitelerle önemli ölçüde boşta, yaratıkların nasıl olgunlaştığını ve aynı zamanda ekipman yükseltmeleriyle birlikte geldiğini keşfedin.
Download APK
4.5/5 Votes: 566
Updated
1/2/2023
Size
78M
Version
5.10.10
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

DESTEKLENEN BASİT İŞLEMLER MADENCİLİK

Oyuncular, sadece fare tıklamaları veya sanal tuşlara basarak, PickCrafter’da hazineleri hızlı bir şekilde bulmak için kazma işlemini gerçekleştirebilir. Tek bir dokunuş, kazmanızı sallayarak toprak, taş ve hatta tahta blokları kopardığınızda gerçekleşir. Ayrıca kazmak için herhangi bir kılıcı da kullanabilirsiniz!

Çevrimdışı olsanız bile, sistem çalışmaya devam edecek ve kazandığınız blokları depolamak için toplama hunisini kullanabilirsiniz. İşi kolaylaştırmak için makineyi de kullanabilirsiniz. Ancak bunlar nadir öğelerdir; onlara sahip olmakta zorlanacaksınız! PickCrafter’da sahip olduğunuz karakterin de çalışması için biraz enerjiye ihtiyacı var; Bu işten tam olarak yararlanabilseydin güzel olurdu.

SİSTEMİ DAHA HIZLI MADENCİLİĞE YÜKSELTİN

Bazen bazı engellerle karşılaşırsınız; PickCrafter araçlarının da daha verimli çalışması için bakımının yapılması ve yükseltilmesi gerekir; bu nedenle oyuncuların buna düzenli olarak ihtiyacı vardır. Akıl sağlığıyla gizlenen tehlikelerle yüzleşin, patronlar her zaman özel eşyalar tutacak ve herkes onları istiyor, onları yenerek kapmak için acele edin. Onlara göz atın ve hak ettikleri bir tatil geçirmelerine yardımcı olun.

Birkaç yeni madencilik bölgesinin kilidini açın, diğer etkinliklerden daha fazla kaynak kazanın ve hegemonya için arkadaşlarınızla savaşırken temayı değiştirirken gerçekten eğlenin. Her gün katılmak ve check-in yapmak ayrıca birçok ödül, elmas, ekipman ve hatta nadir araçlar kazanın!

TESLİM SEÇENEKLERİ

PickCrafter, yolculuğunuz için gerekli olan değerli elmasları veya birkaç öğeyi aramak için blokları kıran bir kazma oyunudur. Eğlenceli, boşta, heyecan verici şeyler, oyuncuları keşfetmeye ve öğrenmeye çekebilir. Bunu arkadaşlarla deneyimlemek en iyi seçimdir. Bir sonraki maden gezisinde görüşmek üzere! Daha sonraki bir sürümde geri dönüş için yorum toplayabilmemiz için aşağıya bir inceleme bırakmayı unutmayın.

ANA ÖZELLİKLER

  • Hazne, bilgisayar boşta veya çevrimdışıyken bile blok biriktirir!
  • Yetenekleri ve Eserleri kullanarak Gücünüzü artırın.
  • Efsanevi bloklardan ve makinelerden yardım yolda!
  • Oynamıyorken bile kaynak kazanabilirsiniz.
  • Günlük Ödül Sistemi – Günlük Ödül sistemi tarafından sağlanan harika teşviklerden yararlanın.
  • Tamamlanması gereken yaklaşık 90 kilometre taşı var.
  • Arkadaşlarınıza karşı yarışın ve liderlik tablolarında üst sıralara tırmanın.
  • İnternet bağlantısına gerek yoktur.

What's new

PickCrafter, bir kazmanın kontrolünü ele almanıza ve boşta veya çevrimdışıyken bile biyomların derinliklerine inmenize izin veren, artımlı bir boşta zanaat tıklama oyunudur! Sadece benimkine dokunmaya başla. Efsanevi Kazmaları yükseltin, tüm blokları ve teçhizatı toplayın ve tüm Biyomların kilidini açın Altın için kazmak hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı! Başlamak için dokunun, ardından daha derin ve daha hızlı madencilik yapmak için Eserlerinizi ve Yeteneklerinizi yükseltin.

Video

Images

Download links

How to install PickCrafter v5.10.10 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded PickCrafter v5.10.10 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *