PewDiePie’s Tuber Simulator v Para Hileli Mod APK Indir

1.93.0

PewDiePie'nin Yumru Simülatörü, benzersizliği ve eğlencesi nedeniyle günümüzün en ünlü ürünüdür. Bu, büyük yıldızların kötü ve yanlış hikayeleri etrafında dönen en etkili oyunlardan biridir. Bu oyunda oyuncular daha heyecanlı deneyimler, değerli dersler ve özel arkadaşlar edinecekler. Yeni dünya yeniden açılmak üzere ve bu heyecanı sonuna kadar yeneceksiniz.
Download APK
4.2/5 Votes: 654
Updated
1/17/2023
Size
165M
Version
1.93.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

MUHTEŞEM HİKAYE

O zamanlar en belirgin yıldız cenneti olan özel bir gökyüzüne dalmış olacaksınız. Ünlü internet yıldızlarıyla tanıştınız mı veya onlarla çalıştınız mı? Şu anda, gişe rekorları kıran PewDiePie’s Tuber Simulator’da yıldız PewDiePie ile tanışacaksınız. O zamanlar en büyük yıldız cenneti olan özel bir gökyüzüne dalmış olacaksınız. En güzeli de sizinle birlikte çalıştığımız anların yanı sıra yıldızla arkadaş da olabiliyorsunuz ve bu aynı zamanda kendinize deneyimler çizebileceğiniz bir dönem.

Oyun, aynı zamanda dilediğin cennet olan oyuncunun etrafında her zaman bulunan heyecan verici ayrıntılarla oyuncuları her zaman şaşırtıyor. Daha da ilginç olanı, oyunun her zaman kendi fikir ve düşüncelerinize saygı duyması ve bu konuda kendi sesinizi duyurmanıza izin vermesidir. İnternet yıldızını takip etmek ve yeni ufuklara ulaşmak, daha yeni şeyler keşfetmek, bu büyük oyunda size emanet edilen görevdir.

KENDİNİZE CANLI BİR YUMUŞAK YARATIN

Vay! PewDiePie’s Tuber Simulator’da yeni bir cennete dalmak sizi çok daha keyifli hale getirecek. Oyuncular dinamik bir ortamda çalışacaklar, ünlü yıldızlarla yakın temas halinde olmak gerçekten çok ilginç. Bunun da ötesinde size özel bir oda tahsis edilecek ve yapacağınız katkılarla her şey mümkün olacaktır. Zorlukların üstesinden gelebilmeniz için oyun her zaman size eşlik edecek ve önünüzü açacaktır.

Ünlü olmak ve en öne çıkan konumu kazanmak istiyorsanız, çabalarınız anlamsız değildir. Diğer herkesle rekabet edebilmek için makul bir strateji oluşturmanız yardımcı olacaktır. Bilin ki, deneyim ve gerçeklikle karşılaştırıldığında yıldızlara karşı kaybedersiniz, ancak çalışkanlık ve meraklılık sizi zafere taşıyacaktır. Bu aynı zamanda internet tahtını kendiniz için talep edebileceğiniz zamandır ve gerçek kazanan sizsiniz.

BAŞARILI ENGELLER

O asil konuma yükselmek için zorlukların üstesinden gelmemiz ve önemli engelleri aşmamız gerektiğini de biliyoruz. Ancak endişelenmeyin, çünkü tarafınız PewDiePie’nin Tuber Simülatöründen hevesli bir yardım alıyor ve bunlarla yüzleşmek için kendinize güvenmeniz gerekiyor. Rakiplerinizi geçmek için Yumrular yaratmanız gerektiğinde kendi dünyanız benzersiz hale gelecek ve kendi Yumrularınız kolayca kazanmanıza yardımcı olacaktır. Çevrenizde yüz binlerce heyecan verici şey var, bu yüzden en hak ettiğiniz başarıyı elde etmek için bunlardan yararlanın.

PewDiePie’s Tuber Simulator, tutkunuzu serbest bırakabileceğiniz ve bu zorluklarla kendinizi yakabileceğiniz yerdir. Oyuncular oyunun içinde yatan çekiciliği deneyimleyecekler ve bu aynı zamanda daha değerli deneyimleri bu şekilde öğreneceksiniz. Başarılarınızı ve çabalarınızı görmek için bir yıldız olun ve dünya altın tablosunun tarihine girin.

ANA ÖZELLİKLER

 • Rütbeleri tırmanmak ve en iyi Tuber olmak için, abone ve izlenme elde etmek için videolar hazırlayın.
 • Kanalınızın performansını artırmak için avantajlara ve ana temalara erişmek için beyin toplayın.
 • Hızlı para kazanmak için büyük görevleri tamamlayın!
 • Oyunda ilerledikçe, ek şeylerin kilidini açabileceksiniz. Çevrimiçi olarak paylaşabileceğiniz dört adede kadar ayrı oda oluşturun! Ayrıca Tuber’ınız için bir dizi saç kesimi ve kıyafet arasından seçim yapabilirsiniz!
 • PUGGLE, şimdiye kadar gördüğünüz en güzel mini oyundur! Ayrıca pençeli vinç mini oyunu CRANIAC ile şansınızı deneyin!
 • Meme Maker ile bazı esprili memler yapın ve bunları arkadaşlarınızla paylaşın!
 • Haftalık turnuvalarda favori oyuncularınızı keşfedin, takip edin ve oy verin! Arkadaşlarınızla bağlantı kurarak hediyeler gönderin ve alın!
 • Bu doğru! PewDiePie’nin kendisi otantik seslendirme sağlar!
 • RUSHJET1, PEWDIEPIE: LEGEND OF THE BROFIST’ten harika bir chiptune müzikle geri dönüyor!
 • Kendi cep Tuber’ınızı oluşturun ve internet fenomeni PewDiePie’ın ayak izlerini takip edin! Videolar oluşturun,
 • Odaları dekore edin, harika ve modaya uygun şeyler kazanın ve kendinizi ifade etmek için topluluk etkinliklerine katılın! Meme Yapıcı’da MEM’ler bile oluşturabilir ve bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz!

What's new

Kendi cep Tuber'ınızı yaratın ve internet fenomeni PewDiePie'ın ayak izlerini takip edin! Yaratıcı olun ve Videolar oluşturun, Odalar tasarlayın, havalı ve modaya uygun öğelerin kilidini açın ve topluluk Etkinliklerine katılın! Hatta Meme Maker'da MEME'ler oluşturabilir ve bunları tüm arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz! Viral olmak ve PewDiePie'ı kendi tahtından atmak için gerekenlere sahip misiniz? PewDiePie's Tuber Simulator'da öğrenin!

Video

Images

Download links

How to install PewDiePie's Tuber Simulator v1.93.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded PewDiePie's Tuber Simulator v1.93.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *