PetrolHead v Para Hileli Mod APK Indir

4.4.0

Bir yarış simülasyon oyunu arıyorsanız, PetrolHead uygun isimlerden biri olacaktır. Oyuna geldiğinizde, süper bir yarışçı olma ve tüm yarışları fethetme fırsatına sahip olacaksınız. Bu, sıcak olmaktan asla vazgeçmeyen bir oyun çünkü üreticinin iyileştirmeleri ve sürekli güncellemeleri oyunu daha çekici kılıyor. Oyuna gel; en gerçekçi sürüş hissinin tadını çıkaracak ve arkadaşlarınızla meydan okuyacaksınız.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/3/2023
Size
1.1G
Version
4.4.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BECERİLERİNİZİ GÖSTERİN

PetrolHead: Traffic Quests, bir yarış oyunu olarak sınıflandırılmasına rağmen, yine de biraz daha simülasyon türündedir. Oyuna girerken, oyuncular veya zaman konusunda baskı hissetmenize gerek yok. Diğer yarış oyunları gibi kazanmaya veya rekabet etmeye çalışmanıza da gerek yok. Sadece dikkatli sürmeniz, trafik kurallarına uymanız ve arabayı güvenli park yerine getirmeniz gerekiyor. Görünüşe göre bu oyunu fethetmek kolay, ama aslında düşündüğünüzden daha karmaşık. Arabayı kontrol etmek de gerçek hayatta biraz sürüş deneyimi gerektirir.

Bu oyunun aynı zamanda en temelden en zorlu adımlara kadar sürüş becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacağı söylenebilir. Yasalara göre kırmızı ışıkta durmak veya gerektiğinde sola, sağa dönmek gibi adım adım heyecanla ve dikkatli bir şekilde yönlendirileceksiniz. Bu zorlukların üstesinden gelin ve arabanızı doğru yere getirin; görevi tamamladınız. Ardından, çabalarınıza layık bir unvan madalyası alacaksınız. Zorluklar çok disiplinli olduğu için kızmayın çünkü bu, daha profesyonel bir sürücü olmak için eğitim almanıza yardımcı olacaktır.

FARKLI ARAÇ SİSTEMLERİ

Kendinize en iyi ve en güzel arabalardan oluşan bir koleksiyona sahip olmaktan daha iyi ne olabilir? Bir kez bir süper arabada oturmayı veya direksiyon başında olmayı ve onları sürmeyi hayal ettiyseniz, bu, hayalinizi gerçekleştirme şansınız olacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz dünyanın en ünlü yarış markalarından 80’den fazla farklı araba var. SUV, Sport ve hatta Supersport gibi herhangi bir aracı tercihinize göre kendiniz seçebilirsiniz.

Temel arabaların yanı sıra günümüzde de dünyada çok ünlü isimler de oyunda yer alıyor. Lamborghini, Audi, Ferrari ve daha fazlasından bahsetmiyorum bile, her zaman korkunç hız hayaletleri olarak adlandırılırlar ve başka hiçbir arabanın üstesinden gelemeyeceği muazzam bir güce sahip oldukları için bu şekilde adlandırılırlar. Bu arabalardan birine sahipseniz, kesinlikle harika bir yarışçı olacak ve geçtiğiniz her yolda ustalaşacaksınız.

SICAK OYUN MODLARI

Oyunda kariyer modu veya çevrimiçi mod arasından seçim yapabileceğiniz iki ana mod olacak. Kariyer modu ile bir koç gibidir ve sizi temel becerilerde ustalaşmanız için eğitir. Bu mod, bu oyunu oynamaya yeni başlayanlar veya seviyelerini geliştirmek için pratik yapmak isteyenler için çok uygun olacaktır. Bu bir eğitim olduğundan, verilen her meydan okuma titiz olacaktır, bu yüzden onu takip etmeye her zaman dikkat etmelisiniz, aksi takdirde tüm puanlarınız düşülür.

Bu tür bir bağlamayı sevmiyorsanız, çevrimiçi moda katılabilirsiniz. Burası rahatça araba sürebileceğiniz ve etraftaki her şeyi pencereden görebileceğiniz bir yer olacak. Kırmızı ışıkta geçmek, hız yapmak veya emniyet kemeri takmamak gibi istediğinizi yapmakta özgürsünüz; ceza almazsın. Pistte herkesin korkması gereken biri olacaksın.

ANA ÖZELLİKLER

Kariyer Modu sürüşü geliştirir. Garajınızı görevlerle doldurun. Becerilerinizi test edebilirsiniz! Zor modun tamamlanması. Sokakta çok sayıda arabayı kontrol edin ve becerilerinizi gösterin! En iyi sürücüler için devasa bir çok oyunculu haritanın kilidini açın!
Neredeyse 80 premium otomobilin keyfini çıkarın. Atölye en iyi renklere, çıkartmalara ve geliştirmelere sahiptir. Hayalinizdeki arabayı dünyaya gösterin. En iyi arabaları yaratın ve sokaklara hükmedin!
Zevk almak! Dünyanın sonuna kadar sürün ve yan görevleri yapın! Bu haritayı keşfedin ve tüm görevleri tamamlayın! Mod kuyruğunda serbestçe sürüş yapabilirsiniz. Hala eğleniyorum!
Araştırma ve hedef belirleme Başarılarınız eşleşirse bir rozet alırsınız. Biyografinizde görüntülemek için ustalık rozetleri toplayın! Becerilerinizi gösterin!
Gerçekçi sokak manzaraları. Doğal ışıkla güzel grafikler. İçeri gel!
Bu gerçekçi mekanikler, kendi arabanızı sürmenizi sağlar. Ve motor gücü yarışı! Bu sınırsız bir sürüş macerası!
Bu gerçekçi mekanik tasarımda sürün. Sen, gerçek hayatta olduğu gibi, arabanı sür

What's new

Bir yarış simülasyon oyunu arıyorsanız, PetrolHead uygun isimlerden biri olacaktır. Oyuna geldiğinizde, süper bir yarışçı olma ve tüm yarışları fethetme fırsatına sahip olacaksınız. Bu, sıcak olmaktan asla vazgeçmeyen bir oyun çünkü üreticinin iyileştirmeleri ve sürekli güncellemeleri oyunu daha çekici kılıyor. Oyuna gel; en gerçekçi sürüş hissinin tadını çıkaracak ve arkadaşlarınızla meydan okuyacaksınız.

Video

Images

Download links

How to install PetrolHead v4.4.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded PetrolHead v4.4.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *