Pepi House v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

1.3.6

Pepi House, oyuncuların keşfetmesi gereken tamamen farklı ve birbirine bağlı sayıda karakter ve nesneye sahip bir oyuncak bebek dünyasına sahip olan bir oyundur. Bu bağlantılar, belirli kontrolleri gerçekleştirirken oyuncunun merakı yoluyla keşfedilir. Aynı zamanda, bu oyundaki her oda, oyuncuların rahatça hareket etmesine ve odaları keşfetmesine yardımcı olmak için bir asansörle birbirine bağlıdır.
Download APK
4.2/5 Votes: 536
Updated
1/16/2023
Size
86M
Version
1.3.6
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

NORMAL BİR AİLEDE HAYAT DENEYİMİ

Pepi House’da oyuncu, içinde farklı üyelerin yaşadığı bir evi görebilecek. Keşfetmek için bir oda seçeceksiniz ve elbette merakınızı gidermek için keşfedeceğiniz ve yapacağınız birçok şey olacak. Aynı zamanda oyun sırasında evde farklı kullanımlara sahip pek çok eşya da buluyorsunuz ve tabii ki her eşyanın özelliklerini öğrenmeye kendinizi kaptıracaksınız.

Oyun ortamı 2 boyutlu bir ortamdır ve oyuncunun dikkatini çeken ikincil oyuncak bebek dünyası özelliklerine sahiptir. Hala tamamen kurallara göre çalışabilen nesneler gibi çalışma mekanizmalarına sahipler, ancak kendilerini aktif hale getiremeyecekler. Yani bu objelerle ne yapmanız gerektiğine siz karar veriyorsunuz ve bu oyun tamamen keşif deneyimi ve oyuncu memnuniyeti odaklı.

DISCOVER WHAT YOU LOVE

After you already know some of the mechanics of Pepi House, then you will start your exploration with the first elements. Each room has a character, and these characters can hold an item you bring and perform some basic actions such as eating, sleeping, lying, and other actions. At the same time, new elements will appear from the basic activities that you can achieve with the character.Bu oyun birçok farklı yaş ve özellikle genç oyuncular için uygundur. Bu oyunda yapabilecekleri aktiviteler sayesinde eskiden yaptıkları aktiviteleri kendilerine yakın bulacaklar. Örneğin, karakter tuvalette görünürse, oyuncu onu küvete götürebilir, duş alabilir, parfüm kullanabilir, banyoya gidebilir, dişlerini fırçalayabilir ve diğer birçok farklı aktiviteyi yapabilir. Bu nedenle oyuncular kesinlikle gözlerini gördükleri nesnelerden ve akıllarına gelen aktivitelerden alamazlar.

Herhangi bir oyuncunun bulabileceği ilginç bir nokta, farklı odalar arasında hareket etmenin uygun mekanizmasıdır. Odalar birbirine asansörle bağlı ve bir karakteri yeni bir odaya götürmek istiyorsanız onları asansörün içine koyup yukarı veya aşağı tuşuna basmanız gerekiyor. Oradan diğer odalarda keşifler yapabilirsiniz ve oyunun sunduğu tüm mekanikleri kavramanız kesinlikle zaman alacaktır.

FARKLI ODALARI KEŞFEDİN

Pepi House’da farklı odalar arasında gezinmek tamamen kolaydır ve karşınıza yeni bir oda çıkacaktır. Banyo gibi farklı mekanizmalara ve tasarıma sahip odalar genellikle mutfaklardan farklı olacaktır. Aynı zamanda gördüğünüz nesneler birbirleriyle veya kontrol ettiğiniz karakterle etkileşime girebiliyor. Yani bu oyundaki keşfin oyuncunun deneyimini değiştirdiği söylenebilir.

Oyuncunun yaptığı her aktivite yapılır ve gittikleri odanın temasıyla ilişkilidir. Aynı zamanda kullanabilecekleri eşya sayısı da nihayetinde arttı; öğeler ve öğeler ile öğeler ve oyuncular arasındaki kombinasyonların sayısının kıyaslanamaz olduğunu hayal edebilirsiniz. Yani bu, oyuncuların eğlenmesi ve canlarının istediğini yapması için doğru oyuncak bebek dünyası.

Oyuncular bir oyuncak bebek dünyasına girecek ve bir ailenin işleyişini keşfedecekler:

  • Oyuncunun gözlerinin önünde bir ev görünür ve bekleyen ilginç şeylerle belirli bir odayı keşfetmeye başlamayı seçebilirler.
  • Oyuncular istedikleri nesneleri hareket ettirebilir, bazı bağlantı işlemleri yapabilir veya kontrol ettiğiniz karaktere verebilirler.
  • Öğeler ve karakterler, yeni bir öğe gördüğünde oyuncunun keşfini çeken belirli etkileşimlere ve tepkilere sahip olacaktır.
  • Odalar, karakterin tek bir dokunuşla diğer odalara taşınmasına yardımcı olabilecek bir asansörle birbirine bağlanmıştır.
  • Oyuncular, bu oyuncak bebek dünyasında ortaya çıkan öğeler – öğeler ve öğeler – ilişkisindeki çeşitliliği hayal edebilecekler.

What's new

Güzel evlerinde sanal aile ile tanışın ve aile hayatı rutinlerinde Pepi karakterlerine katılın! Oyuncak evinin her köşesinde kendi mutlu ev hikayelerinizi keşfedin, yaratın ve oynuyormuş gibi yapın: oturma odasından mutfağa, çamaşır odasına, yatak odasına, çocuk odasına ve diğer birçok yere!
Pepi Evi - çocuklar ve ebeveynleri için eğlenceli ve güvenli bir oyuncak bebek evi. Bu dijital ev oyuncağındaki her şey, sanal aile hayatınızı keşfedebileceğiniz ve yaratabileceğiniz gerçek hayattaki bir oyuncak bebek evindeki gibidir.

Video

Images

Download links

How to install Pepi House v1.3.6 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Pepi House v1.3.6 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *