Pepi Hospital v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

1.4.0

Burada birçok özel karakterle tanışacak ve tanışacaksınız. Üstelik bu ortamda mutlu bir hayat yaşayacaksınız. Hastanede her gün birçok tehlike ve karmaşık zorluklarla karşılaşacaksınız. Görevlerinizi tamamlamak ve en iyi şekilde çalışmak için cesaretiniz ve azminiz varsa yardımcı olacaktır.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/5/2023
Size
50M
Version
1.4.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

HASTANEDE GÜNLÜK HAYATI DENEYİMLEYİN

Pepi Hospital’a gelen oyuncular, hastanedeki yoğun günlük hayatlarını deneyimleme fırsatı bulacaklar. Her gün bir çok hasta kadroya giriyor. Senin görevin onları muayene edip tedavi etmek ve en kısa sürede iyileşmeleri ve hastaneden taburcu olmaları için onlara en iyi bakımı vermek. Boş vaktiniz olmayacak çünkü kadın doğumdan pediatriye kadar her şey sizin elinizde. Hevesli ve özverili bir doktorsunuz, bu nedenle birçok kişi tarafından sevilecek ve hayran kalacaksınız.

BİRÇOK GÜZEL ÇİZGİ KARAKTER İLE GÜZEL GRAFİKLER

Oyuncular, çok sayıda sevimli ve görmesi kolay çizgi film karakterinin yanı sıra harika grafiklerin keyfini çıkaracaklar. Bu oyunun yapımcısı, her karakterin portresini çizmek ve göstermek konusunda çok hevesli. Çok keskin gösteriliyorlar, yüzden vücuda çok güzeller ve çalışma biçimleri de oldukça çevik ve esnek. Dahası, onların içsel benlikleri ve kişilikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve iletişime geçebilirsiniz. Pepi Hospital’da ortaya çıkan her karakterin belirli bir rolü vardır ve en yakın ve en samimi çalışma ortamını oluşturur.

YENİDOĞAN BEBEKLERİ PEDİYATRİ Kliniğine HOŞ GELDİNİZ

Bir doktor olarak, yeni doğmuş minik bir bebeği karşılama hissini hissedeceksiniz. Bu duygu olağanüstü derecede kutsal ve değerlidir. Bebeğinize ve annenize en iyi şekilde bakmanız gerekiyor. Ayrıca hastalara ihtiyaç duydukları şeyi her zaman, her yerde sağlar. Hastanızı tanıyın ve onunla dostça konuşun ve çocuklara en iyi nasıl bakılacağını paylaşın. Sıkı çalışmanız ve sosyalliğiniz sayesinde birçok hasta sizi sevdi ve size beklenmedik hediyeler verdi.

DİŞ HEKİMİ KOLTUĞUNUZUN RAHATLIĞINI TAŞIYIN

Bu oyunda insanların en güzel dişlere sahip olmalarına yardımcı olmak için yetenekli bir diş hekimi olarak da oynayabilirsiniz. Hastalar her gün diş hekimine çokça gelirler ve diş hekimine her zaman çok güvenir ve inanırlar. Herkese en güçlü ve en parlak dişleri getirmek için uygulama deneyiminizden yararlanın.

TANSİYONUNU ÖLÇÜN VE HASTALARIN DÜZENLİ BAKIMINI YAPIN

Bir doktor olarak hastalarınıza kayıtsız ve kayıtsız kalmamalısınız. En uygun ve zamanında tedavi önlemlerini vermek için her gün sağlıklarını ziyaret etmeli, tansiyonlarını ölçmeli ve mevcut durumlarını kontrol etmelisiniz. Hiçbir şey herkese olan sevginizden ve samimiyetinizden daha değerli değildir ve birçok hasta, her zaman dikkatli bir şekilde tavsiye vererek, coşkunuz için çok minnettar olacaktır.

ÇOCUKLAR DAHİL TÜM OYUNCULARA AÇIK

Pepi Hastanesi, herkesin katılabileceği ve deneyimleyebileceği bir oyundur. En iyi şekilde işbirliği yapmak ve birlikte oynamak için ailenizle birlikte oynamanız yardımcı olacaktır. Ya da küçük çocuğunuzun başkalarına nasıl bakılacağını ve onlarla nasıl ilgilenileceğini öğrenmesi için oynamasına izin verebilirsiniz. Bu aynı zamanda herkesin kolayca ücretsiz olarak indirebileceği ücretsiz bir oyundur.

What's new

Çocuklara uygun Pepi tıp merkezini keşfedin - doktor, hasta veya sadece meraklı bir kaşif olun! Röntgen odasından dişçi koltuğuna, kalabalık bir eczaneden ambulans arabasına kadar aksiyon dolu bir hastanede kendi hikayelerinizi yaratın.

Video

Images

Download links

How to install Pepi Hospital v1.4.0 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Pepi Hospital v1.4.0 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *