PC Creator 2 PC Building Sim Para Hileli Mod Apk indir

3.4.7

Download
4.8/5 Votes: 788
Updated
1 Day Ago
Size
163.3 MB
Version
3.4.7
Requirements
Android
Downloads
389
Report this app

Description

PC Creator 2 gerçekten geri döndü ve öncekinden çok daha fazla yükseltildi. Bu oyuna geldiğinizde, PC yazılımı satışı ve tasarımı ile büyük bir ticari zincir mağazanın patronu olacaksınız. Kendinizi zenginleştirmek nihai amacı ile oyunda verilen sayısız mücadeleyi yerine getirmelisiniz. Çok sayıda çiftliğe veya dükkâna sahip olmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken mümkün olduğu kadar çok siparişi tamamlamaktır. Uygulama/oyun oluşturma, tasarlama veya yükleme gibi tüm bilgisayar hizmetlerini ve çok daha fazlasını devralırsınız.

BİLGİSAYARINIZI EN İYİ PARÇALARLA YAPIN

Muhtemelen sizin de gerçek bir bilgisayarınız var ve bazen ortaya çıkan tasarımlardan memnun kalmıyorsunuz. Bu nedenle, kendi bilgisayarınızı yaratma fırsatı için PC Creator 2’ye katılın. En iyi bilgisayar parçalarını seçin veya bilgisayarınıza kurmayı öğrendiğiniz harika işletim sistemlerini seçin. Ayrıca hayalinizdeki bilgisayarı kurarken aynı zamanda uygulama veya oyun yükleyip test edebilirsiniz. Tüm yaratım ve kontrol sizin elinizde.

EL İŞİ SİPARİŞLERİ İÇİN GEÇERLİ 3000’DEN FAZLA ÖĞE

Bu, PC Creator’ın geliştirilmiş ve ücretsiz bir sürümüdür. Bu oyunu daha önce deneyimlediyseniz ve birçok benzersiz bileşen ve parçadan memnun kaldıysanız. O zaman bu oyun size bilgisayar yapmak için kullanılabilecek 3000’den fazla öğe verdiğinde belki daha da şaşırırsınız. Siz ve müşterileriniz için bilgisayar oluşturmak üzere sunulan binlerce parça arasından en iyisini seçebilirsiniz. Bu madencilik oyununda ne kadar harika ürünler yaratacağınızı hayal edin.

ÇALIŞMALARINIZI BİTİRDİĞİNDE SANAL PARA BİRİMLERİNİN MADEN TAŞI OLUN

PC Creator 2’ye katıldığınızda bir maden kralı olabilir ve büyük bir servete sahip olabilirsiniz. Oyuncuların öğrenmesine ve ders almasına izin verilir. bitcoin veya dogecoin madencileri için benzersiz. Bu sayede, sınırlı miktarlarda benzersiz öğeleri nasıl bulacağınızı öğreneceksiniz. Ardından müşteriler için en iyi ürünleri yaratın ve mutlak parayı geri alın. Böylece, bu sektörde zengin ve iyi bilinen biri olacaksınız.

YENİ ÜRÜNLERİ TANITMAK İÇİN ŞİRKET KONFERANSLARINA KATILIN

İnsanlarla bilgi alışverişinde bulunmak veya bilgi alışverişinde bulunmak için hiçbir fırsatı kaçırmayın. Bu nedenle bu oyun birçok bilgi teknolojisi konferansı oluşturmuştur ve katılmanıza izin verir. Burada, olağanüstü kullanımı ile yeni ürünleri tanıtmak için şirketinizi temsil edeceksiniz. Aynı zamanda, yol boyunca eşlik edecek potansiyel müşteriler bulun. Sadece bu değil, aynı zamanda birçok küçük mücadeleye katılmanız ve kazanmanız gerekiyor. Ancak o zaman diğer birçok benzersiz öğenin kilidini açacaksınız.

DAHA İYİ SİPARİŞ GERÇEKLEŞTİRME İÇİN ÇEVRİMİÇİ MAĞAZANIZI GELİŞTİRİN

PC Creator 2 görevlerini yaparken göz ardı edemeyeceğiniz bir unsur ve aynı zamanda önemli bir görev, çevrimiçi mağazayı iyileştirmenin yollarını bulmaktır. senin çizgin Oyuncuların merkezler geliştirmeleri ve onları iyi bir ürüne her yönlendirdiklerinde müşterilerden komisyon almaları gerekir. Sabit görevleri tamamladıktan sonra para alacaksınız ve karşılık gelen hediye deneyim puanlarıdır. Merkezi yükseltmeyi ve bu parayı daha fazla müşteriyle yeni bir seviyeye hitap eden yeni ekipman satın almak için kullanmayı unutmayın.

 

Images

Download links

How to install PC Creator 2 PC Building Sim 3.4.7 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded PC Creator 2 PC Building Sim 3.4.7 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *