Payback 2 The Battle Sandbox Para Hileli Mod Apk indir

2.105.4

Download
5.0/5 Votes: 566
Updated
1 Day Ago
Size
120.4 MB
Version
2.105.4
Requirements
Android
Downloads
599
Report this app

Description

Payback 2, tüm oyuncular farklı şekilde yok etmek veya rol oynamak istiyorsa, kaosu, mantıksız disiplinsizliği sembolize eder. Oynanışı, oyuncuların dünyayı güvenli bir şekilde keşfetmesi için neredeyse hiç tek oyunculu bileşen olmaksızın çevrimiçi çok oyunculu öğeyi de vurgular. Ancak içeriği zengin ve eğlence dolu; kişisel başarılarla birçok cömert ödül almak için oyuncuların eğlenmesi veya arkadaşlarıyla isyan etmesi için her zaman harika şeyler vardır.

ROL OYNAMAK İÇİN SAF KAOTİK AÇIK DÜNYA

Payback 2, orijinal olarak bir rol yapma aksiyon oyunudur ancak hikaye öğeleri veya tek oyunculu değildir. Bunun yerine, her şeyi çevrimiçi modda toplar. Bununla birlikte, oyuncunun oyundan gelişigüzel veya düzensiz bir şekilde zevk alırken deneyimini çeşitlendirmek için birçok farklı oturum ve sunucuya sahiptir. Ayrıca, çevrimiçi çok oyunculu faktör sayesinde, her oyuncunun istediğini yapmakta özgür olduğu oturumlar cehennem gibidir. Dünya kaosla dolu olsa da, oyuncu ilerleme veya uzun süreli hayatta kalma fikri için daha fazla para elde etmek için birçok operasyon yapabilir. Buna ek olarak, şehirler geniş bir şekilde tasarlandı ve birçok dağınık aktiviteye sahip, bu da oyunculara başkalarını ustaca sabote etme veya öldürme fırsatları yaratıyor. Kısacası, oyun kaotik ama süper eğlenceli ve herkesin deneyimini aynı anda geliştirmek için çok fazla özgürlük veriyor.

İMHA İÇİN GENİŞ CEPHANE YELPAZESİ

Oyuncular diğer oyuncuları yok etmek istiyorlarsa, özgür ve yaratıcılıkla dolu oldukları için bunu yapmak için sayısız yolları vardır. Bunların arasında silah unsuru en popüler olanıdır ve oyuncuları gizli başarıları tamamlamaya motive etmek için birçok özel görevle birlikte birçok türde çeşitlilik gösterirler. Ayrıca, oyuncular aynı anda birden fazla silah taşıyabilirler, ancak diğer oyuncular ceza olarak öldürürse cephaneleri %50 düşecektir. Silahların yanı sıra, dünyanın fiziği, oyuncuların araçları, uçakları, patlamaları ve çevreyi kullanarak şiddetli ve vahşice yok etmeleri için mükemmel fırsatlardır. Bunun da ötesinde, düzenli olarak birçok rastgele öğe ortaya çıkıyor, dünyanın kaosunu gözler önüne seriyor ve herkese etraflarını kasıp kavurmanın mutlak eğlencesini veriyor. Tabii ki oyuncular, profesyonellerin onlar adına hedefe işkence etmesi için diğer oyunculara bir ödül koyabilir.

ARKADAŞ GRUPLARI İÇİN HEYECAN VERİCİ AKTİVİTELER

Payback 2’deki çevrimiçi sunucular karmaşıktır, ancak bir grup insana özel pek çok aktiviteye veya etkinliğe sahiptirler. Bu kampanyalar, birçok mükemmel ödül almak için birkaç hedefi öldürmeyi veya birkaç özel görevi tamamlamayı içerir. Elbette sistem birçok sigorta mekanizmasına sahip olacak, birçok iç çatışmayı önleyecek ve kariyerlerine yeni başlayan oyuncular için dengeli bir ortam oluşturacaktır.

GERÇEKÇİ DÜNYA VE ÇEVRE ETKİLEŞİMİ

Payback 2, birçok senaryoda oyuncu deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak istiyor, bu nedenle şehirleri gerçekçi ve etkileşimli olacak şekilde tasarlandı. Aynı zamanda uzun bir iyileşme oranına sahiptir, bu nedenle savaş izleri tüm şehir için şiddetli bir atmosfer yaratabilir. Ayrıca oyuncular, sadece diğer oyuncuları yenmek için araba satın almak veya diğer pek çok şey dahil olmak üzere şehirdeki tüm hizmetlerin keyfini çıkarabilirler. Payback 2’deki kaos ve suç unsurları, arkadaşlarıyla canlarının istediğini yapmaktan zevk aldıkları oyuncular için birincil eğlence kaynağıdır. Ayrıca, oyunculara sanal alan rol yapma türü için mükemmel bir deneyim sunarak daha seçkin ve ilgi çekici içerik sunar.

 

Video

Images

Download links

How to install Payback 2 The Battle Sandbox 2.105.4 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Payback 2 The Battle Sandbox 2.105.4 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *