Paint By Number Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

3.6.18

Download
5.0/5 Votes: 655
Updated
1 Day Ago
Size
67.5 MB
Version
3.6.18
Requirements
Android
Downloads
334
Report this app

Description

Paint by Number Coloring Games, sayılar aracılığıyla benzersiz bir sanatsal renklendirme uygulaması olarak bilinir. Spesifik olarak, size farklı tonlarla dolu bir palet verilecek; Buradaki özel şey, renklerde sayıların görünmesidir. Bu, farklı türlerdeki eserlerde doğru renklendirme yapmanıza yardımcı olacaktır. Oyuncular, tasvir etmek için bir hayvan veya mükemmel bir çiçek seçebilir ve hatta şaheserinizi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

İNANILMAZ RENK PARKI

Burası yüzlerce modern sanat eserinin bulunduğu güzel bir boyama kitabı gibi. Oyunculara Paint by Number tarafından birçok farklı renk içeren bir boya paleti verilecek. Düz renklerin ötesinde bile, üzerinde çalıştığınız resme en iyi şekilde uyması için dönüştürülmüş ve değiştirilmiş parlak renklere sahipsiniz. Bir gökkuşağı taş labirentine daldığınız söylenebilir.

EĞLENCELİ NUMARAYI KULLAN OYNA

Paint by Number ile ilgili özel olan şey, aldığınız her rengin belirli bir sayı ile ilişkilendirilecek olmasıdır. Bu sayı, büyük bir resmin küçük, ayrıntılı bölümleriyle eşleşecektir. Başyapıtı tamamlayabilmek için yapmanız gereken, resimdeki numara ile o numarayı içeren doğru renge bakmak, karşılaştırmak ve seçmektir. Aynen böyle, sırayla işin tüm boşluklarını dolduracaksınız.

KATALOG SÜREKLİ OLARAK GÜNCELLENMEKTEDİR

Bu oyundaki işler zamanla tükeneceğinden asla endişelenmenize gerek kalmayacak, aksine oyuncuların keşfetmesi için her gün yeni resimler güncelliyoruz. Oyun ayrıca seçim ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde yüzlerce resim arasından birçok farklı kategoride sınıflandırılmıştır. Hayvanlardan, bitkilerden aşka, mandalalara. Tercihinize göre seçim yapabilirsiniz veya oyun, oyuncunun seviyesine uygun belirli bir zorluk seviyesi önerecektir.

İNANILMAZ RENKLER

Harika bir resim çizmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ayrıntılara yalnızca bir düğme dokunuşuyla renkler otomatik olarak doldurulur ve mükemmel bir şekilde oturur. Bununla da kalmıyor, oyuncular özel boyama sayfalarına geldiklerinde size sınırsız zorluklar da sunuyoruz. Paint by Number’ı indirin, benzersiz ve etkileyici bir duvar kağıdının yanı sıra çok ilginç renk geçişleri göreceksiniz.

SINIRLI İPUÇLARI

Kağıt veya kalem gerektirmeyen kullanışlı özellikleriyle burası bir renk cenneti olarak kabul edilse de oyuncular resmi mükemmel bir şekilde tamamlamayı başardılar. Bununla da kalmıyor, ayrıca her seviyede en sevdiğiniz işi sadece sizin için seçmekte özgürsünüz. Bununla birlikte, iç çemberin derinliklerine indikçe, işler artık kolay olmayacaktır. Birçok küçük kutu çok küçük olduğu için bulunamadığı zaman seçeceğiniz çalışma işinizi zorlaştıracaktır. Bu aynı zamanda, Numaralara Göre Boya’nın sihirli önerilerle size yardımcı olmak için çıktığı zamandır, ancak her şey sınırlıdır, bu yüzden idareli kullanın. Kalem ve kağıda ihtiyaç duymadan ellerinizle kolayca işlerinizi tamamlayın.
Oyun, etkileyici bir paletle renklendirilecek konumlar arasında bir bağlantı olarak sayıları kullanır. Çeşitli temalar listesi, oyuncuların özgürce seçim yapmasına olanak tanır. Son derece zorlu seviyeleri fethetmek için ipuçlarını kullanın. Başarılarınızı herkesle hızlı ve kolay bir şekilde paylaşın.
Bizden asla sıkılmamanıza yardımcı olmak için çalışmalar günlük olarak güncellenmektedir.

Images

Download links

How to install Paint By Number 3.6.18 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Paint By Number 3.6.18 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *