Operate Now: Hospital v Para Hileli Mod APK Indir

1.43.1

Operate Now: Hospital (MOD, Unlimited Money) - cerrahi bölümüne başkanlık edeceğiniz tıbbi bir simülatör, ancak oyundaki asıl vurgu, yabancı cisimlerin çıkarılmasından organ nakline kadar en karmaşık operasyonların gerçekleştirilmesine tam olarak yapılıyor. . Aynı zamanda, operasyon süreci mümkün olduğunca gerçekçi bir şekilde yeniden yaratılır. Ancak kurumunuzun gelişimini, yeni binaların inşasını, araştırmaların yürütülmesini ve diğer gerekli eylemleri unutmayın. Mükemmel grafikler, oyun sürecinin tüm karmaşıklığını ve sorumluluğunu tamamen aktarır.
Download APK
4.5/5 Votes: 556
Updated
1/2/2023
Size
461.6M
Version
1.43.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Operate Now: Hospital (Sınırsız Para)

cerrahi departmanını yönettiğiniz bir tıbbi simülatör, ancak oyunun ana odak noktası tam olarak yabancı cisimlerin çıkarılmasından organ nakline kadar en karmaşık operasyonları gerçekleştirmektir. Aynı zamanda, operasyonun seyri mümkün olduğunca gerçekçi bir şekilde simüle edilir. Ancak kurumunuzun gelişimini, yeni binaların inşasını, araştırma ve diğer gerekli eylemleri yapmayı unutmayın. Mükemmel grafikler, oyun sürecinin tüm karmaşıklığını ve sorumluluğunu tam olarak aktarır.

SON HASTANENİZİN REKLAMINI YAPIN

Kendi kliniğinizi kurma fırsatınız var. Elbette farklı hastaneler inşa edip yönetirken birçok zorluktan geçmeniz gerekiyor. Acil Servis, Özel Servisler, Dahiliye – Cerrahi gibi kritik departmanları inşa etmek ve denetlemek için zekaya ve stratejik yeteneğe ihtiyacınız olacak. Gerçekten etkileyici bir tıp merkezi oluşturmak için birçok şeye ihtiyacınız var.

GERÇEK VE BASİT HASTANE DENEYİMİ

“Operate Now: Hospital – Surgery Simulator Game” oyununda elbette çok iyi bir doktor olmanız gerekmiyor. Kırıklar ve trakeotomi arasındaki farkı söylemek için çok fazla uzmanlığa ihtiyacınız var, ancak her şey için de endişelenmenize gerek yok. hastane ve operasyonu en iyi şekilde gerçekleştirin. Kırık kemikleri onarmak, bir felakette yaralılara yardım etmek veya hastaları psikolojik olarak tedavi etmek gibi hissedeceksiniz. Oyun, hastanın iyileşmesini kurtarmak için birçok cerrahi alet manipülasyonuna sahiptir. Hastalarınız için mükemmel cerrahi kurtarma oluşturmak için beceriye ve yüksek konsantrasyona ihtiyacınız var. Hastane yönetimi kolay değil ama çok da karmaşık değil. En iyi cerrah olma yolunda çok eğleneceksin. Kendi cerrahi becerilerinizle iyi bir hastaneniz olacak.

İLGİNÇ BİR HASTANE HAYATI YAŞAYIN

Operate Now: Hospital – Surgical Simulation Game derin bir içeriğe ve ünlü tıp dizilerindeki gibi bir çok dramaya sahiptir. Televizyondaki reality sağlık şovunu seviyorsanız oyun içeriğinin keyfine varacaksınız. Amy Clark gibi ünlü yardımcılarla tanışacak ve hastane içindeki ve dışındaki herkesin heyecan verici yaşamlarını öğreneceksiniz. Oyunun tüm zorluklarında pek çok drama yaşayacak ve çözeceksiniz. Her şey senin için anılara dönüşüyor. Hastaneler, hastaları ve çalışanları etrafındaki komploları öğrenirken oyun çok eğlenceli.

Kısacası Operate Now: Hospital – Surgery Simulator Game, gerçek bir tıp merkezinin keyifli deneyimlerini yaşatacak. Hastanede aktif olduğunuz süre boyunca birçok heyecan verici an yaşayacaksınız. Oyun, hastane hakkında yararlı bilgiler edinmenize ve sizi heyecan verici tıbbi maceralara hazırlamanıza yardımcı olacak.

Özellikleri :

  • Birden fazla hastane ve tesislerini inşa edin, yükseltin ve sürekli olarak yükseltin.
  • Ameliyat hayranı mısınız? Hastalarınızı ameliyat edin!
  • Çalışanlarınızı, hastanelerinizi ve daha fazlasını dünya haritası üzerinde izleyin.
  • İnanılmaz derecede gerçekçi ameliyatlar yaparak hastalarınıza yardım edin.
  • Yeni özgeçmiş özelliği ile yinelenen çalışanları değiştirin.
  • Yeni Facebook kaydetme özelliği ile ilerlemenizi takip edin.
  • İnşaat projelerinizi hızlandıracak kullanışlı bir araç olan Builder ile işleri hızlandırın

What's new

Çeşitli ameliyatlara katılacaksınız ve oldukça incelikli operasyonları yerine getireceksiniz. Ancak yaptığınız tüm işlemlerde adımları çok doğru uygulamalısınız çünkü birinin sağlığı üzerinde çalıştığınız için sizin de bildiğiniz üzere hatanın affı yok. Oyuna ilk başladığınızda çeşitli zorluklar yaşasanız da bir kaç görev sonrasında tüm işlemlere ve doktor aletlerine alışacaksınız, hemen siz de indirin ve deneyin!

Video

Images

Download links

How to install Operate Now: Hospital v1.43.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Operate Now: Hospital v1.43.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *