Off The Road v Para Hileli Mod AKP Indir

1.12.2

Off The Road, yüzlerce görevde yalnızca arabaların birbiriyle yarıştığı bir dünya için oyuncunun gereksinimlerini karşılar. Oyuna başlamak için yarış arabanızın ilk şeklini tamamlamanız gerekecek. Araba en basit parçalardan yapılmış olsa da gösterinizi tamamlayın ve bize harika sürüş becerilerinizi gösterin. Mağazadaki araç listesinde sahip olmadığınız birçok model var. Koleksiyonunuzu bir an önce büyütmek için yarış şimdi başlayabilir.
Download APK
4.5/5 Votes: 525
Updated
1/3/2023
Size
371M
Version
1.12.2
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

GÜNCELLENMİŞ VERSİYONDA HEYECAN VERİCİ İÇERİK DAHİLDİR

Off The Road’daki en ilginç içeriklerden biri de güncelleme zamanı. Oyuncular çok sayıda yeni içeriğe, merakla beklenen hata düzeltmelerine ve heyecan verici yeni özelliklere erişebilir. Bu güncelleme sırasında oyuncular, sizinle aynı yolda veya arazide seyahat eden oyuncular hakkındaki bilgileri görebilecek. Ayrıca gece-gündüz döngüsünün esnek değişimi de ilginizi çekecek bir özellik.

Bir araba, daha fazla kontrol anahtarı ve arabanın önemli parçaları ile donatılacaktır. Farlar daha açık bir renge dönüştürülür; karanlıkta ayırt edilmesini kolaylaştırmak için normal boyayı floresan boyayla değiştirebilirsiniz. Ek olarak, güncellemede stilden işleve yeni araçlar daha benzersiz araçlar eklenecektir. Oyuncular, deneyimin VIP versiyonu için birçok yeni işlevi geliştirerek birçok açıdan bir kamera ile gözlemleyecekler

ZOR ARAZİLERİN AŞILMASI İÇİN EĞİTİM KURSUNA KATILIN

Eğitim oturumları Off The Road’da önemli bir rol oynar. Oyuncular birçok heyecan verici deneyimle başlayabilir, eski bir arabadan inebilir ve birçok yeni diyarı keşfedebilir. Oyunda görünecek arazi türleri arasında engebeli dağlar, uçsuz bucaksız denizler ve havada serbest bölgeler yer alıyor. Ancak araç kullanma sürecinde oyuncuların talihsiz çarpışmalara neden olmamak için engelleri ve yolları gözlemlemesi gerekiyor. Eğitimin sonu herkesin göreve başlama zamanıdır.

Yapılacak görevlerin çeşitliliği birçok insanı oyundaki yaşam hakkında heyecanlandırıyor. Her gün işiniz, sistemin hareketli işleyişine katılmak için çeşitli araçları kullanmaktır. Düz yarış pisti, hız kralı pozisyonu için rekabet edilecek yerdir ve bataklık yollar ve dağlık arazi, engellerin üstesinden gelmenin zorluklarıdır. Ayrıca, çeşitli ulaşım araçlarıyla mal taşımak gibi diğer birçok aktivite de size birçok bonus getiriyor.

BÜYÜK BİR ARAÇ KOLEKSİYONU OLUŞTURUN

Bir oyuncunun Off The Road deneyimini yaşarken en gurur duyduğu nokta, araba koleksiyonudur. Büyük miktarda paraya sahip birçok yeni araba, birçok insanın hayali olacak. Cebinizde madeni para biriktirmeniz ve bunları mağazadan satın almanız gerekiyor. Çok değerli arabalar en iyi kalitede olacaktır. Ek olarak, tekne ve uçak koleksiyonu da toplanmaya değer. Büyük bir uçakla daha fazla yük veya dev bir tekne ile daha fazla yolcu taşıyabilirsiniz.

BİR YARIŞÇI OLARAK HAYATI DENEYİMLEYİN

Off The Road, heyecan verici sürüşlerde şansınızı denemeniz için birçok alan açar. Yalnızca belirli bir araç türü ile yeni açılan yolları tamamlayabilir, birçok zorlu arazinin üstesinden gelebilir ve diğer birçok oyuncuyla hız savaşlarında karşılaşabilirsiniz. Bir sonraki esnemeniz için yararlı ipuçları olarak birkaç temel yöntem eklenecektir. Skor tablosu, yarışçıların gücünü en doğru şekilde değerlendirebileceğiniz yer olacaktır. Ancak yine de atıl antrenmanlar için ulaşım ve gözlem gibi başka görevlerimiz de var.

ANA ÖZELLİKLER

  • Gerçekçi yarış pistlerini deneyimleyin ve her tür lisanslı aracı keşfetmek için çoklu modlarla oynayın.
  • Oyuncunun araçla ilgili sistem tarafından belirlenen görevi tamamlaması gerekiyor.
  • Güncellenen sürüm, araç sürücülerinin yolculuğunda göze çarpan birçok yeni içerik getiriyor. Zamanında yapılan bu iyileştirmeler sayesinde, oyuncuların sistemle etkileşimi daha kolay.
  • Engebeli arazide sürüş görevi, oyunun karmaşık görevlerinden biridir. Ayrıca esnek bir alanda diğer birçok oyuncuyla hız yarışına da katılabilirsiniz.
  • Oyuncular, beklentilerinizi aşan taşıma işlevlerine sahip yeni arabalar, büyük tekneler ve hatta uçakları genişletebilir ve araç koleksiyonlarına ekleyebilir.
  • Yiyecek ve eşya taşımacılığı ile ilgili birçok görev, dağ üstü patikalar, bataklık yolları veya hem havada hem de suda olmak üzere birçok arazi türünde gerçekleştirilir.

What's new

Merhaba Offroadçular! Yeni açık dünya arazi sürüş simülatörü burada! Yoldan Çıkma Zamanı! Teçhizatınızı kendi açık dünyanızın tepelerinde sürün, bir tekneye binin ve adaları keşfedin, bir helikopter seçin ve dağların tepesine özgürce uçun veya huzurlu bir yürüyüşe ihtiyacınız varsa sadece dolaşın, bu size kalmış.
Para kazanmak ve arabanızı yükseltmek için zorlukları aşın. Daha güçlü, daha hızlı yapın, daha harika görünün!
Seviye atlamak ve harika ödüller almak için xp kazanın.

Video

Images

Download links

How to install Off The Road v1.12.2 Para Hileli Mod AKP Indir APK?

1. Tap the downloaded Off The Road v1.12.2 Para Hileli Mod AKP Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *