Nulls Brawl APK Elmas Hileli Mod Son Sürümü İndirin

47.227

Nulls Brawl APK'sinin en son sürümünü kolayca indirebilirsiniz. İşin çılgın yanı, indirme hızının diğer pek çok web sitesine kıyasla daha yüksek olacağıdır. Ayrıca, APK için endişelenmenize gerek...
Download
4.7/5 Votes: 7,663
Updated
31-12-2022
Size
144M
Version
47.227
Requirements
Android
Downloads
56432
Report this app

Description

Brawl Stars oynadıysanız, bunun üçüncü şahıs nişancı olarak oynayabileceğiniz çok oyunculu bir çevrimiçi savaş alanı olduğunu bilmelisiniz. Bu oyun, Clash of Clans gibi ünlü oyunların geliştiricisi olan Finlandiyalı video oyun şirketi Supercell tarafından geliştirilmiştir. Bu oyun, seviyeleri geçtikçe birçok Kavgacının (karakter) kilidini açmanıza ve yükseltmenize olanak tanır. Hangi bazen geçmek çok zor olur. Kazanması zor olan uygulama içi para birimleriyle yeni savaşçıların kilidini açabilirsiniz ve bunlara gerçekten ihtiyacınız varsa, zor kazandığınız parayı harcamak zorunda kalabilirsiniz. Peki şimdi ne yapmalı?

Uygulama Ne Hakkında

Nulls brawl, Nulls sunucuları tarafından özel bir sunucudur. Bu sunucu size sınırsız mücevher ve madeni para sunar, bu da gerçek para harcamadan birçok uygulama içi şey satın alabileceğiniz anlamına gelir. Tüm dövüşçülerin kilidini açabilir ve onları maksimum seviyeye yükseltebilirsiniz; 10. sezon brawl pass kilidi açıldı, tüm dış görünümler açıldı, sınırsız Hurda elde edildi, tüm iğneler açıldı, hepsine sorunsuz bir oyun eşlik ediyor ve tüm bunlar ücretsiz!

nulls brawl apk

İnanılmaz Özellikler

Eğlenmenin bir yolu, çevrimiçi çok oyunculu ve aksiyon oyunları oynamaktır. Bunun nedeni, bu oyunlarda dünyanın farklı yerlerinden farklı beceri düzeylerine sahip insanlara karşı oynamanızdır. Bu oyunları oynamak, farklı oyun tekniklerini anlamanıza ve oluşturmanıza izin verecektir. Bu çevrimiçi oyunlar, çevrimiçi olarak yeni insanlarla tanışmanıza da olanak tanır.

Bu çevrimiçi oyunlara bir örnek, dünya çapında popüler olan ve oynanan Brawl Stars’tır. Ancak, insanlar genellikle bu oyunda, özellikle özelliklere erişimde sorunlarla karşılaşırlar. Bazen, kilidini açmak için madeni para gerekir, bu her zaman mümkün değildir çünkü madeni paralar kolay elde edilmez. Bu çevrimiçi oyunları atlamak genellikle riskli bir şeydir çünkü benzer nedenlerle yasaklanabilirsiniz.

Nulls Brawl Apk’nın Özellikleri

Sınırsız madeni para ve değerli taşlar: madeni paralar ve değerli taşlar bu oyunda gerçekten önemli para birimleridir, bildiğiniz gibi, güç noktaları, araçlar, yükseltme dövüşçüleri vb. Değerli taşlar nadirdir, kazanması zordur ve satın almak isterseniz daha pahalıdır. Cevherler yalnızca Brawl kartları satın alabilir.

Tüm Savaşçıların kilidi açıldı:

Trophy yolu gibi tüm nadir dövüşçüler, nadir ve süper nadir olanlar, destansı, efsanevi, efsanevi ve kromatik olanlar erişilebilir. Sadece dükkana gitmeli ve ardından tüm Savaşçıların kilidini aç adlı kutuyu açmalısınız.

Tüm kavgacıları maksimum seviyeye yükseltin:

Bir Kavgacıyı yükseltmek için, aynı Kavgacının güç noktalarına ihtiyacınız var ve her seviyeden sonra, Kavgacıyı yükseltmek için daha fazla güç noktasına ihtiyacınız olacak. Bu sorun Nulls Brawler apk’de çözülmüştür. Mağazaya gitmeniz ve Tüm Dövüşçüleri Yükselt adlı kutuyu açmanız yeterlidir; tüm Dövüşçüleriniz maksimuma yükseltilir

Sezon Brawl pass açıldı:

oyunda Tiger yılının devam ettiğini ve Brawl pass’ın maliyetli olduğunu biliyor olabilirsiniz. Değerli taşlarla satın almalısın. Ancak Nulls Brawler apk’da geçişin kilidini açarsınız ve tüm lastikler zaten tamamlanmıştır. Böylece “Kromatik Dövüşçü – Fang” dahil tüm ödülleri alırsınız. “

Tüm görünümlerin kilidi açıldı:

En son Brawler görünüm seti olan Lunar Brawler görünüm seti, Nulls Brawler apk’sında açıldı. Derilerden herhangi birini her zaman kullanabilirsiniz.

Sınırsız hurda mevcuttur:

hurda, yakın zamanda Brawl Stars’ta kullanıma sunulan yeni bir para birimidir. Böylece para birimi, dişlileri yükseltmek için kullanılır. Herhangi bir Brawler’ı 10. seviyeye yükselttikten sonra resmi oyunda kutular aracılığıyla yara izi kazanmaya başlarsınız. Ama Brawler apk’yı geçersiz kılar; herhangi bir sınırlama yoktur.

Tüm lobutların kilidi açıldı:

lobutlar, savaş alanında tepkinizi göstermek için kullanılır, ancak bunların kilidini açmak kolay değildir. İğnelerin kilidini açmak için mücevher toplamaktan daha fazla çaba gerektiğini söyleyebilirim. Ancak Nulls Brawler apk’da, kullanmanız için tüm pimlerin kilidi zaten açıktır.

Çözüm:

Merak etme; Sizin için Nulls Brawl’ımız var. Nulls Brawl, Brawl Stars oyununun tamamen ücretsiz, abonelik ücreti olmayan ve reklam içermeyen üçüncü taraflarca geliştirilmiş resmi olmayan bir sürümüdür. Premium şeyler satın almaya gerek yoktur. Bu sürümde her şeyin kilidi açık ve ücretsiz olarak mevcut.

What's new

Nulls Brawl sık sık yeni güncellemeler almakta. Güncel son sürümü indirmek için okumaya devam. Bir çok kullanıcı yeni sürüm indirmek isterken bazı sorunlarla karşılaşıyor.

Video

Images

Download links

How to install Nulls Brawl APK 47.227 Elmas Hileli Mod Son Sürümü İndirin APK?

1. Tap the downloaded Nulls Brawl APK 47.227 Elmas Hileli Mod Son Sürümü İndirin APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *